offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Zbyněk Ševčík - RE/MAX G8 Reality 8
Nemovitosti makléře

Zbyněk Ševčík je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 72138319.

Zbyněk Ševčík

RE/MAX G8 Reality 8

Telefon:
+420 776 588 782
Adresa:
RE/MAX G8 Reality 8
RE/MAX G8 Reality 8, Pekárenská 1128/46
370 04 České Budějovice, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál Platinum

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.3

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Má profesionalita a odbornost samozřejmostí.

Každý obchodní případ je výzvou a mojí snahou je dosáhnout spokojenosti jak na straně prodávajícího, tak i na straně kupujícího. Standardy a etický kodex RE/MAX G8 Reality jsou pak pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu:
• Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.

• Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

• Příprava prodeje nemovitosti- doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti.

• Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii.

• Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.

• Průběžná komunikace – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.

• Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

• Zprostředkování obchodu – v komfortních kancelářích v jedné z našich 15 poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

• Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

• Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

Reference

"Rychlé ,příjemné jednání a pohodový prodej."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 9/10

"Velmi profesionální přístup. Máme dvě zkušenosti s makléřem panem Zbyňkem Ševčíkem a to koupě nemovitosti i její prodej. Obě naprosto bezvadné. Můžeme jenom doporučit. Všechno ve velmi krátké době a naprosto bez problémů. Vynikající profesionál a velmi příjemný a milý člověk. Peter Freiburg"

Hodnocení: 10/10

"Výborná spolupráce,zájem makléře na úspěšné realizaci obchodu,profesionální vedení po celou dobu prodeje nemovitosti.Stejného makléře měla i manželka při jiné obchodní záležitosti a byla rovněž maximální spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"It sometimes lacks in communication, but he answers to my questions after that anyway. And made a good deal, with swift progress."

Hodnocení: 8/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 8/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 8/10

"vyborna komunikace a poradenstvi!"

Hodnocení: 10/10

"Zbyněk je nejlepším zprostředkovatelem, s nímž mohu jít se všemi svými otázkami. Mohl by odstranit všechny mé pochyby. Může absolutně doporučit ho!"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 8/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 8/10

"Pan Ševčík je velmi ochotný, má velký přehled o realitním trhu a spolupráce s ním funguje naprosto bezproblémově. Rádi se na něj obrátíme i v budoucnu."

Hodnocení: 10/10

"Vše bylo v nejlepším pořádku"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Perfektní služby(s využitím pošty ,mailu) kvůli vzdálenosti,vše zařídil,pouze jsme podepisovali. Rychlost, jak nalezení kupce, tak vyřízení prodeje jako takového. Maximální spokojenost.Doporučuji"

Hodnocení: 10/10

"Zbynek is reliable, active and straight forward. He could, like in Holland usual, a bit more frequent provide feed back about the status of the sale to the seller or his representative.."

Hodnocení: 8/10

" I am very satisfied with the service provided by Mr. Zbyněk Ševčík in selling my property. During that process, he constantly kept me well informed and the agreements we made have been properly honored. Where appropriate, I am happy to recommend the services to others."

Hodnocení: 9/10

"vždy připraven na jednání, které probíhalo korektně a velmi profesionálně. "

Hodnocení: 10/10

"Bez připomínek - naprostá spokojenost - profesionál na svém místě"

Hodnocení: 10/10