offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Mgr. Ilona Macková - RE/MAX G8 Reality
Nemovitosti makléře

Mgr. Ilona Macková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 66254434.

Mgr. Ilona Macková

RE/MAX G8 Reality

Telefon:
+420 733 740 899
Adresa:
RE/MAX G8 Reality
RE/MAX G8 Reality, Rohanské nábřeží 678/27
186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Reference

"Přeji hezký den, byla jsem nadmíru spokojená s Vaší paní makléřkou Ilonou Mackovou. Milý, lidský, trpělivý přístup při všech jednáních s paní Mackovou bych přála každému. Nejen, že v neuvěřitelně krátké době vše vyřídila, zařídila, ale její citlivý přístup k člověku, který se třeba nerad loučí s nemovitostí, ale musí, ale i celou dobu jednání jí nezmizel úsměv z tváře, ale dokázala, dle mého mínění, "mávnutím proutku" pro mne neřešitelné problémy s úsměvem profesionálně vyřešit. Ano, vše dokončila s grácií sympatické ženy a já jen mohu doporučit věem Vaši společnost a jako "vlakvedoucí" paní Ilonu Mackovou. Moc děkuji, REMAXU přeji úspěšné dny, hodně takových makléřů jako jsem měla já - paní Ilonu Mackovou. Děkuji ještě jednou, ať se daří a paní makléřce Iloně Mackové posílám jeden vzkaz: "S Vámi bych chtěla mít dvojdomek...." děkuji Svobodová"

Hodnocení: 10/10

"Absolutní spokojenost po všech stránkách."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální služby a osobní přístup."

Hodnocení: 10/10

"The service, professionalism and effort have been well above expectation. Thank you so much for all your help and the stress free sale of our house. It wouldn't have happened without you."

Hodnocení: 10/10

"Pani Ilona Macková je velká profesionálka ve svém oboru! Už pár nemovitostí jsem prodávala, ale s takovou nasazeností, ochotou, vstřícností jsem se nesetkala. Pokud bych někdy něco kupovala či prodávala, už vím na koho se obrátit. Všem mým známým vřele doporučím!"

Hodnocení: 10/10

"Paní Macková pro mne zajišťovala nájem mého bytu v Michli. Její servis byl naprosto skvělý, pouze jsem předal klíče od bytu a do týdne jsem měl nájemce. Paní makléřka za mne zajistila vše komunikaci se zájemci, prohlídky, podpis smluv a předání bytu i převedení energie. Komunikace s paní makléřkou byla výborná a vždy velmi příjemná, vše mi bylo včas a precizně vysvětleno. Paní Mackovou mohu jen doporučit. Mohu říci, že provize za takto skvělý servis je naprosto přiměřená."

Hodnocení: 10/10

"Profesní kvalita služeb poskytována Mgr.paní Mackovou vynikající. Naprostá spokojenost.Jsem seniorka a děkuji za lidský přístup a trpělivost , kterou paní makléřka se mnou měla . Děkuji Věra."

Hodnocení: 10/10

"Vše šlo hladce a rychle, během týdne byl byt pronajatý a bez starostí."

Hodnocení: 10/10

"Kvalita a profesionalita služeb výborná, cena za zprostřekování ve výši dvou nájmů je přemrštěná"

Hodnocení: 10/10