offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Jan Škárek - RE/MAX G8 Reality
Nemovitosti makléře

Jan Škárek je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 63382776.

Jan Škárek

RE/MAX G8 Reality

Telefon:
+420 732 265 510
Adresa:
RE/MAX G8 Reality
RE/MAX G8 Reality, Rohanské nábřeží 678/27
186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy


Informace o makléři

Samozřejmostí je u mne poprodejní servis - přepis energií, daňové přiznání

desítky prodaných nemovitostí
desítky prodaných nemovitostí
půdorys je vždy vítaným podkladem
půdorys je vždy vítaným podkladem

videoprohlídky, 3D scan nemovitosti, vizualizace

poděkování za reference klientů

Jsem opravdu nesmírně rád za vesměs pozitivní reference mých klientů. Ještě jednou Vám za ně i tímto děkuji.

ostatní reference jsou na mé osobní webové stránce www.osobnimaklerjanskarek.cz

Dobrý den, pana Škárka můžeme všem jen doporučit. Příjemné a vstřícné jednání, perfektní komunikace, na vše odpoví, vše srozumitelně vysvětlí a záleží mu na jeho klientech. Zatím nejlepší přístup ze strany makléře, jaký jsme kdy poznali. Pokud budeme někdy opět řešit cokoliv ohledně nemovitostí, pak jedině s ním. Přeji mu jen samé milé klienty. Veronika J.

Dobré dopoledne. Akce Budislav úspěšně skončila. Při svých zkušenostech takový postup i ve svém věku vždy považuji za malý zázrak:). Díky Vám. A pozdravujte starého chřestýše Lišku!!! Zdraví T….

Děkujeme našemu realitnímu makléři, panu J.Škárkovi, který nám rychle koupil a rychleji jak blesk pronajal. Všímavý a velice pružný, jde poznat, že práci dělá s nadhledem a zalíbením, prostě práce se stala asi jeho koníčkem. Ať se daří a moc děkujeme.B……ovi

Dobrý den pane Škárek, peníze za garáž mám na účtu. Děkuji za odvedenou práci a přeji hodně úspěchů. S pozdravem Vojtěch K.


Profesionálně a rychle provedená práce. Pan Škárek provedl veškeré kroky prodeje nemovitosti velice rychle, komunikace byla bez problémů, na případné mé dotazy bylo v pořádku odpovězeno. Nebyl problém diskutovat o změnách a návrhu smluv. Vyšel mi vstříc mým požadavkům. Jakub C.

Popravdě moje první pozitivní zkušenost s jednáním realitní kanceláře, kdy pan makléř nebyl pouze „do počtu„, ale zařídil vše potřebné a stejně tak průběžně informoval o stavu. Radek Š.

Pan Škárek je vždy ochotný, vstřícný a spolehlivý. Při představování nemovitosti říká všechny skutečnosti tak jak jsou, nepřehání ani nezamlžuje, což není v této práci úplně běžné. Šárka Š.
Vše šlo hladce bez problému. Vše co bylo předem domluveno, bylo splněno. Žádné „překvapení“ se nekonalo

desítky prodaných nemovitostí
desítky prodaných nemovitostí

koupit či nekoupit???

Jaký bude vývoj cen nemovitostí 2019 v Brně?

Soudím, že porostou nejen ceny bytů ale i ceny nájmů. Nových bytů nebude přibývat tak rychle jak je potřeba. Lidé se stále stěhují do měst, obecně výrazně přibývá počet obyvatel. Pro mnohé zájemce o koupi nebude dostupná hypotéka, budou si tedy nuceni byt pronajmout, a to i za horšících se podmínek.

Ekonomice se daří, tudíž je stále hlad po zahraničních zaměstnancích a lidech z venkova, které je potřeba ubytovat. S tím je spojen růst cen bytů vhodných k pronájmu, nadále to bude ideální investice. A lidi mají peníze, které budou chtít dobře uložit.

Dva protichůdné vlivy, růst mezd a oproti tomu zdražení či znesnadnění hypoték, povedou zřejmě nadále k růstu cen i v roce 2019, ač zřejmě již klesajícím tempem. Domnívám se, že porostou zejména ceny kvalitních a spíše menších bytů. Poměr ceny nemovitostí a výše mzdy klesá a blíží se hodnotám z období před recesí v roce 2008. Pro nákup byl nejvhodnější rok 2012.

Již několik let na trhu nemovitostí poptávka po bydlení značně převyšuje nabídku, toto se v dohledné době ani v Brně nezmění. Během posledních 4 let rostly ceny v celém Česku.

...více na mé osobní webové stránce www.osobnimaklerjanskarek.cz

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Otevřené a slušné profesionální jednání obecně, Aktivní a vysoce odborný přístup k řešení problémů, přispívající maximální mírou k jejich hladkému vyřešení,, Vynikající přehled a rychlé orientování se ve vývoji vztahu mezi oběma klientskými stranami svého obchodního případu (v mém případě nájemního vztahu k bytu), Objektivní nestranný přístup k oběma klientským stranám, Skvělá odborná vybavenost a přehled nejen o regionálních trendech v realitní oblasti, Bezvýhradná oddanost a zaujetí svojí prací realitního makléře.."

Hodnocení: 10/10

"Vyhledává pouze spolehlivé zájemce, jednání s p.Škárkem bylo bezproblémové, mohu pouze doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Pan Jan Škárek nám velice pomohl s prodejem naší nemovitosti , s jeho prací a přístupem k věci jsme opravdu spokojeni a děkujeme mu . Klocovi"

Hodnocení: 10/10

"S realitním makléřem jsem byla velmi spokojená. Všechno probíhalo hladce a v případě problémů se pan Škárek postaral o rychlé řešení. Ráda doporučím dále"

Hodnocení: 10/10

"Tak jako pokaždé v minulosti velká spokojenost s panem Škárkem, stručně řečeno přímý, férový a spolehlivý je pan Škárek, vždy vybere na míru každému klientu právě to, co očekává. Je ochotný a má elegantní chování ke každému, ani bych se na jinou realitku už neobrátila a všem ho vřele doporučuji. Vyzkoušejte a přesvědčte se sami. Přeji všem pracovníkům RE/MAX pěkný den. Jana Šustrová Řečkovice."

Hodnocení: 10/10

"Dovoluji si zde zopakovat co jsem napsal přímo p. Škárkovi. "Dobré odpoledne. akce Budislav úspěšně skončila. Při svých zkušenostech takový postup i ve svém věku vždy považuji za malý zázrak, Díky Vám !" Jsem jedním ze zakládajících členů ARK tak snad trochu vím o čem mluvím. Za prodávajícího Ing. Jiří Tomek"

Hodnocení: 10/10

"Vše bylo OK."

Hodnocení: 10/10

"Přes pana Škárka jsem kupoval byt před několika lety a jelikož jsem byl s jeho službami spokojen, při prodeji bytu jsem se na něj obrátil znovu. Za domluvenou cenu prodal byt do cca týdne od inzerce, vše proběhlo dle plánu, dokonce mi i domluvil dočasný pronájem, který jsem bral jako benefit navíc, nikoliv podmínku prodeje. Takže za mě spolupráce na jedničku,oceňuji lidský přístup."

Hodnocení: 10/10

"Ochota a vstřícnost při jednání, podrobné informace o průběhu zakázky."

Hodnocení: 10/10

"Pan Škárek Jan je nejlepší realitní makléř, jakého jsem kdy poznala, velmi vstřícný, pracovitý, ochotný přizpůsobit se a má příkladné jednání s klienty .Na první místo klade spokojenost zákazníka před vlastním profitem. Znám ho již 5 let a ve své profesi neustále roste, pro mne zařídil a udělal mnoho, když ostatní realitní kanceláře odmítli spolupráci při hledání podnájmu garáže z důvodu údajné malé provize při pronájmech garáží všeobecně. Takový člověk bude mít úspěchy a pracovní růst stále. S pozdravem Šustrová Jana."

Hodnocení: 10/10

"S makléřem p.Škárkem jsem byla velice spokojena.Ochotný,příjemný s lidským přístupem.Prostě profesionál."

Hodnocení: 10/10

"Jako pokaždé při pronájmu svého bytu jsem byl spokojen. I s jednáním pana Škárka, i s výběrem nájemníka."

Hodnocení: 10/10

"vstřícný, profesionální a komunikativní"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 9/10

"S panem Škárkem spolupracujeme už více než tři roky, realizace společných akcí už prakticky probíhá od roku 2014. vždy k mojí naprosté spokojenosti. I tímto způsobem (vysoce kladným hodnocením) děkuji. Miloslav Šafář."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"rychlost, spolehlivost, komunikativnost, "

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem maximálně spokojena s kvalitou poskytovaných služeb."

Hodnocení: 10/10

"Ochota, porozumění, rychlost, spolehlivost, max. nasazení a fundovanost."

Hodnocení: 10/10

"Rychlé jednání, profesionální přístup."

Hodnocení: 10/10

"Vstřícnost,ochota,pracovitost.Bylo možno s ním dojednat komplexní služby při pronájmech. Zápor- za který nemůže-vnitřní předpisy Remax bránící spolupráce s jinými subjekty,hlavně po stránce provizní."

Hodnocení: 10/10

"Se službami jsem byl velmi spokojen, příjemné jednání, doporučuji."

Hodnocení: 10/10