offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Jan Škárek - RE/MAX G8 Reality
Nemovitosti makléře

Jan Škárek je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 63382776.

Jan Škárek

zkušenost je nepřenosná
RE/MAX G8 Reality

Telefon:
+420 732 265 510
Adresa:
RE/MAX G8 Reality
RE/MAX G8 Reality, Rohanské nábřeží 678/27
186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy


Informace o makléři

mým marketingovým základem je i videoprohlídka nemovitosti

videopresentace pronájmu bytu

videopresentace pozemku

ZKUŠENOST JE NEPŘENOSNÁ

Svou práci umím a baví mne to:)

Nemám citovou vazbu k prodávané nemovitosti, dokážu být objektivní a neutrální v komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím, jakýmsi emočním nárazníkem. Díky tomuto postoji mohu dosáhnout pro svého klienta nejvyšší možný ZISK. Veškeré investice do prodeje (propracovaný marketing) jsou mým podnikatelským rizikem, já sám dostanu odměnu až po dobře odvedené práci, ušetřím ČAS svého klienta, zajistím maximální BEZPEČÍ.

Pomohu vám na trhu s nemovitostmi v Brně a Jihomoravském kraji. Ať už nemovitost prodáváte, kupujete, pronajímáte nebo hledáte, jste tu správně. Jsem připraven zajistit profesionální realitní služby i vám.

Neváhejte se na mne obracet i v případě, že potřebujete jen radu ohledně nemovitostí. Jsem vám plně k dispozici.

...více na mé osobní webové stránce www.janskarek.cz

mám výbornou podporu od zkušenějších makléřů, mám se od koho učit, s kým se případně poradit....
mám výbornou podporu od zkušenějších makléřů, mám se od koho učit, s kým se případně poradit....

Poděkování za reference klientů

Jsem opravdu nesmírně rád za vesměs pozitivní reference mých klientů. Ještě jednou Vám za ně i tímto děkuji.

ostatní reference jsou na mé osobní webové stránce www.janskarek.cz a www.osobnimaklerjanskarek.cz

Dobrý den, pana Škárka můžeme všem jen doporučit. Příjemné a vstřícné jednání, perfektní komunikace, na vše odpoví, vše srozumitelně vysvětlí a záleží mu na jeho klientech. Zatím nejlepší přístup ze strany makléře, jaký jsme kdy poznali. Pokud budeme někdy opět řešit cokoliv ohledně nemovitostí, pak jedině s ním. Přeji mu jen samé milé klienty. Veronika J.

Dobré dopoledne. Akce Budislav úspěšně skončila. Při svých zkušenostech takový postup i ve svém věku vždy považuji za malý zázrak:). Díky Vám. A pozdravujte starého chřestýše Lišku!!! Zdraví T….

Děkujeme našemu realitnímu makléři, panu J.Škárkovi, který nám rychle koupil a rychleji jak blesk pronajal. Všímavý a velice pružný, jde poznat, že práci dělá s nadhledem a zalíbením, prostě práce se stala asi jeho koníčkem. Ať se daří a moc děkujeme.B……ovi

Dobrý den pane Škárek, peníze za garáž mám na účtu. Děkuji za odvedenou práci a přeji hodně úspěchů. S pozdravem Vojtěch K.


Profesionálně a rychle provedená práce. Pan Škárek provedl veškeré kroky prodeje nemovitosti velice rychle, komunikace byla bez problémů, na případné mé dotazy bylo v pořádku odpovězeno. Nebyl problém diskutovat o změnách a návrhu smluv. Vyšel mi vstříc mým požadavkům. Jakub C.

Popravdě moje první pozitivní zkušenost s jednáním realitní kanceláře, kdy pan makléř nebyl pouze „do počtu„, ale zařídil vše potřebné a stejně tak průběžně informoval o stavu. Radek Š.

Pan Škárek je vždy ochotný, vstřícný a spolehlivý. Při představování nemovitosti říká všechny skutečnosti tak jak jsou, nepřehání ani nezamlžuje, což není v této práci úplně běžné. Šárka Š.
Vše šlo hladce bez problému. Vše co bylo předem domluveno, bylo splněno. Žádné „překvapení“ se nekonalo

více než stovka realizovaných zakázek
více než stovka realizovaných zakázek

Technická inspekce nemovitosti, PENB

Jak předejít zbytečnému průšvihu? Ochránit se můžeme prověřením nemovitosti odbornou firmou, již před samotným prodejem.

Proč považuji za více než vhodné prověřit nemovitost především u prodeje RD?
Nejednou se mi stalo, že se kupující, třeba i oprávněně, ohradil a pokusil se reklamovat prodej domu, snížit tím dodatečně kupní cenu. Má na to jistě právo, především u skrytých vad nemovitosti.
Jak mohu já, či původní majitel, vědět zdali je či není odpadová trubka v pořádku, pokud neudělám kamerovou zkoušku? Některé vady nezjistím, ale mohu předejít jiným komplikacím, pokud nechám nezávislou firmou prověřit nemovitost.
Takto ochraňuji práva současného vlastníka domu, který tím dává o své nemovitosti úplné informace budoucímu zájemci.

...více na mé osobní webové stránce www.janskarek.cz

i prodej nemovitosti se dá zpětně reklamovat
i prodej nemovitosti se dá zpětně reklamovat

Koupit či nekoupit???

Jaký bude vývoj cen nemovitostí 2020 v Brně?

Soudím, že porostou nejen ceny bytů ale i ceny nájmů. Nových bytů nebude přibývat tak rychle jak je potřeba. Lidé se stále stěhují do měst, obecně výrazně přibývá počet obyvatel. Pro mnohé zájemce o koupi nebude dostupná hypotéka, budou si tedy nuceni byt pronajmout, a to i za horšících se podmínek.

Ekonomice se daří, tudíž je stále hlad po zahraničních zaměstnancích a lidech z venkova, které je potřeba ubytovat. S tím je spojen růst cen bytů vhodných k pronájmu, nadále to bude ideální investice. A lidi mají peníze, které budou chtít dobře uložit.

Dva protichůdné vlivy, růst mezd a oproti tomu zdražení či znesnadnění hypoték, povedou zřejmě nadále k růstu cen i v roce 2020, ač zřejmě již klesajícím tempem. Domnívám se, že porostou zejména ceny kvalitních a spíše menších bytů. Poměr ceny nemovitostí a výše mzdy klesá a blíží se hodnotám z období před recesí v roce 2008. Pro nákup byl nejvhodnější rok 2012.

Již několik let na trhu nemovitostí poptávka po bydlení značně převyšuje nabídku, toto se v dohledné době ani v Brně nezmění. Během posledních 5 let rostly ceny v celém Česku.

...více na mé osobní webové stránce www.janskarek.cz

Financujete li vysněnou nemovitost bankou

rada pro kupujícího

Možná znáte někoho z vašich známých nebo z doslechu, že zaplatili zálohu na nemovitost a pak mu banka neposkytla úvěr. Přišli o 50, 90 nebo i 150 tisíc korun, které propadly prodávajícímu protože nedostál smlouvě.

Budete li se řídit radou a pokyny profesionálů, tato situace se stát nemůže!

Ještě dříve než se smluvně zavážete a než složíte rezervační poplatek na koupi nemovitosti, doporučuji jednat s bankou a nechat si, byť i za poplatek, udělat bankovním odhadcem odhad kupní ceny. Nebudete se pak divit, že nedosáhnete na dostatek peněz.

Koupě nemovitosti je často jedna z nejnákladnějších položek v životě, a právě proto doporučuji vždy jednat pouze s ověřenými profesionály v oboru. I s tímto vám rád pomohu, mám kolem sebe léty prověřené finanční poradce. Před podpisem rezervační smlouvy vždy jednáme s ověřeným hypotečním specialistou, který přes smluvního odhadce banky prověří hodnotu nemovitosti a úvěrovatelnost v bance. Pak máte jistotu, že vše proběhne v pořádku. Odhad si můžete objednat i sami za zhruba 5 000 Kč (poplatek je běžně za bytovou jednotku kolem 3 000 Kč, za rodinný dům až 6 000 Kč), ne všechny typy odhadů ale banka akceptuje. Náš ověřený specialista garantuje odhad zdarma.

I já mohu udělat kvalitní cenovou analýzu, znám díky údajům přímo z katastru skutečné ceny obdobných nemovitostí.

Nevycházím jako většina laiků pouze z cen zveřejňovaných na prodejních portálech. Těmto veřejně inzerovaným cenám říkám „přání prodávajících“. Realita je jiná a banka je banka.

...více na mé osobní webové stránce www.janskarek.cz

to si za ty peníze raději kupte třeba starší auto
to si za ty peníze raději kupte třeba starší auto

Facebook

Reference

"Služby a hlavně přístup k prodeji naší nemovitosti byl od pana Škárka velmi profesionální a korektní jak k nám, tak také ke kupujícímu. Rozhodně doporučuji servis tohoto makléře Vaší společnosti všem klientům a sám ho pro další případnou spolupráci vyhledám a všem známým také doporučím."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Otevřené a slušné profesionální jednání obecně, Aktivní a vysoce odborný přístup k řešení problémů, přispívající maximální mírou k jejich hladkému vyřešení,, Vynikající přehled a rychlé orientování se ve vývoji vztahu mezi oběma klientskými stranami svého obchodního případu (v mém případě nájemního vztahu k bytu), Objektivní nestranný přístup k oběma klientským stranám, Skvělá odborná vybavenost a přehled nejen o regionálních trendech v realitní oblasti, Bezvýhradná oddanost a zaujetí svojí prací realitního makléře.."

Hodnocení: 10/10

"Vyhledává pouze spolehlivé zájemce, jednání s p.Škárkem bylo bezproblémové, mohu pouze doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Pan Jan Škárek nám velice pomohl s prodejem naší nemovitosti , s jeho prací a přístupem k věci jsme opravdu spokojeni a děkujeme mu . Klocovi"

Hodnocení: 10/10

"S realitním makléřem jsem byla velmi spokojená. Všechno probíhalo hladce a v případě problémů se pan Škárek postaral o rychlé řešení. Ráda doporučím dále"

Hodnocení: 10/10

"Tak jako pokaždé v minulosti velká spokojenost s panem Škárkem, stručně řečeno přímý, férový a spolehlivý je pan Škárek, vždy vybere na míru každému klientu právě to, co očekává. Je ochotný a má elegantní chování ke každému, ani bych se na jinou realitku už neobrátila a všem ho vřele doporučuji. Vyzkoušejte a přesvědčte se sami. Přeji všem pracovníkům RE/MAX pěkný den. Jana Šustrová Řečkovice."

Hodnocení: 10/10

"Dovoluji si zde zopakovat co jsem napsal přímo p. Škárkovi. "Dobré odpoledne. akce Budislav úspěšně skončila. Při svých zkušenostech takový postup i ve svém věku vždy považuji za malý zázrak, Díky Vám !" Jsem jedním ze zakládajících členů ARK tak snad trochu vím o čem mluvím. Za prodávajícího Ing. Jiří Tomek"

Hodnocení: 10/10

"Vše bylo OK."

Hodnocení: 10/10

"Přes pana Škárka jsem kupoval byt před několika lety a jelikož jsem byl s jeho službami spokojen, při prodeji bytu jsem se na něj obrátil znovu. Za domluvenou cenu prodal byt do cca týdne od inzerce, vše proběhlo dle plánu, dokonce mi i domluvil dočasný pronájem, který jsem bral jako benefit navíc, nikoliv podmínku prodeje. Takže za mě spolupráce na jedničku,oceňuji lidský přístup."

Hodnocení: 10/10

"Ochota a vstřícnost při jednání, podrobné informace o průběhu zakázky."

Hodnocení: 10/10

"Pan Škárek Jan je nejlepší realitní makléř, jakého jsem kdy poznala, velmi vstřícný, pracovitý, ochotný přizpůsobit se a má příkladné jednání s klienty .Na první místo klade spokojenost zákazníka před vlastním profitem. Znám ho již 5 let a ve své profesi neustále roste, pro mne zařídil a udělal mnoho, když ostatní realitní kanceláře odmítli spolupráci při hledání podnájmu garáže z důvodu údajné malé provize při pronájmech garáží všeobecně. Takový člověk bude mít úspěchy a pracovní růst stále. S pozdravem Šustrová Jana."

Hodnocení: 10/10

"S makléřem p.Škárkem jsem byla velice spokojena.Ochotný,příjemný s lidským přístupem.Prostě profesionál."

Hodnocení: 10/10

"Jako pokaždé při pronájmu svého bytu jsem byl spokojen. I s jednáním pana Škárka, i s výběrem nájemníka."

Hodnocení: 10/10

"vstřícný, profesionální a komunikativní"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 9/10

"S panem Škárkem spolupracujeme už více než tři roky, realizace společných akcí už prakticky probíhá od roku 2014. vždy k mojí naprosté spokojenosti. I tímto způsobem (vysoce kladným hodnocením) děkuji. Miloslav Šafář."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"rychlost, spolehlivost, komunikativnost, "

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem maximálně spokojena s kvalitou poskytovaných služeb."

Hodnocení: 10/10

"Ochota, porozumění, rychlost, spolehlivost, max. nasazení a fundovanost."

Hodnocení: 10/10

"Rychlé jednání, profesionální přístup."

Hodnocení: 10/10

"Vstřícnost,ochota,pracovitost.Bylo možno s ním dojednat komplexní služby při pronájmech. Zápor- za který nemůže-vnitřní předpisy Remax bránící spolupráce s jinými subjekty,hlavně po stránce provizní."

Hodnocení: 10/10

"Se službami jsem byl velmi spokojen, příjemné jednání, doporučuji."

Hodnocení: 10/10