offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Jana Grossmannová - RE/MAX G8 Reality
Nemovitosti makléře

Jana Grossmannová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 69266425.

Jana Grossmannová

RE/MAX G8 Reality

Telefon:
+420 602 350 437
Adresa:
RE/MAX G8 Reality
RE/MAX G8 Reality, Rohanské nábřeží 678/27
186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Gold

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Má profesionalita a odbornost samozřejmostí.

Každý klient a každý obchodní případ je pro mne důležitý. Mým cílem je dosáhnout spokojenosti jak na straně prodávajícího, tak i na straně kupujícího. Standardy a etický kodex RE/MAX G8 Reality jsou pak pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

Co ode mě můžete očekávat v průběhu obchodního případu:


• Důslednou přípravu – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení. Doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru, až po atraktivní nafocení nemovitosti.

• Marketing nemovitosti – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii. O inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.

• Průběžnou komunikaci – klienta pravidelně informuji o stavu jeho zakázky.

• Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

• Zprostředkování obchodu – všechny nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím připravuje náš advokát vždy individuálně, společně klienta zastupujeme při argumentaci podmínek kupní smlouvy tak, aby ani jedna ze zúčastněných stran nebyla poškozena.

• Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí. Komunikuji se všemi zúčastněnými a zajišťuji plynulý proces prodeje.

• Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

Reference

"S paní Janou Grossmanovou, makléřkou společnosti RE/MAX jsem byla při pronájmu bytu spokojena více než na sto procent. V každé nastalé situaci si věděla rady, klidné, profesionální jednání. Čekala jsem solidní a profesionální přístup, ale vše, od začátku do konce vyřízení pronájmu, bylo pro mne nad očekávání - přesné plnění domluvených termínů, nabídka možných služeb spojených s bytem, citlivý lidský přístup. Oceňuji pracovnici společnosti RE/MAX p. Janu Grossmanovou nejvyšší pracovní známkou !!!"

Hodnocení: 10/10

"Rádi bychom paní Grossmannové poděkovali za její zkušenosti a ochotu, jsme moc rádi, že jsme měli možnost spolupracovat právě s ní."

Hodnocení: 10/10

"Pani Jana Grossmannová se velmi starala o kvalitu prodeje. Jezdila se zákazníky k objektu, informovala nás okamžitě o závěru prohlídek, tímto bylo možné ještě doplnit evtl. nejasnosti, aby prodej proběhl bez konfliktů. Děkujeme a doporučujeme dále její služby. Jana a Anton Pfeifer"

Hodnocení: 10/10

"S praci pani Grossmannove jsem velice spokojena. Pri pronajimani bytu jsem se na ni mohla ve vsem stoprocentne spolehnout a vse bylo zarizeno k me plne spokojenosti. Je velmi ochotna, nic pro ni neni problem, ma velmi prijemne jednani a vystupovani. V budoucnu se na ni urcite znovu obratim, a jeji sluzby mohu jen doporucit!"

Hodnocení: 10/10

"Vse bylo rychle a skvele."

Hodnocení: 10/10

"Velmi příjemné a vstřícné jednání. Nakonec makléřka sehnala velmi seriozní nájemce a vše proběhlo velmi hladce."

Hodnocení: 9/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost! Profesionální přístup, ochota, příjemné jednání. Doporučila bych všem, ať už kupují, či prodávají."

Hodnocení: 10/10

"velmi profesionalni"

Hodnocení: 10/10

"Jmenovaný makléř Jana Grossmannova je velice profesionální ve svém oboru ve všech kritériích, které jsou potřebné k této profesi. Maximální spokojenost. Najmanová"

Hodnocení: 10/10

"Paní Grosmanová se úžasně angažovala a v krátké době zařídila pronájem nemovitosti přesně dle našich představ :D"

Hodnocení: 10/10

"super"

Hodnocení: 10/10

"Mrs Grossmannova did a fantastic job. I am very happy that she managed to create a very nice advertisement of the flat and that she has found reliable tenants and did all the contract work and coordinated it with my friends Honza and Misa. I would like to say thank you to her and I hope that she will be available whenever I need to find the next tenants for this flat. Big big thank you to Mrs Grossmannova."

Hodnocení: 10/10

"DOBRÝ DEN ..U PANÍ GROSSMANNOVÉ JSEM KUPOVALA BYT I PRODÁVALA BYT A BYLA JSEM VELMI SPOKOJENA S JEJÍM PŘÍSTUPEM ...BYLA VŽDY MILÁ A MYSLÍM ,ŽE SVOJI PROFESY DĚLÁ DOBŘE."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Spolehlivá, ochotná, snažila se najít nejlepší řešení, rychle vyřešit problémy, komunikovala s námi v jakoukoliv denní hodinu. Byli jsme velice spokojeni. Paní makléřku můžeme jen doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Paní Grossmannová je velice ochotná a vstřícná. "

Hodnocení: 10/10

"Velice ochotná, profesionální dáma. Po všech předchozích zkušenostech s makléři se budu vždy v otázkách nemovitostí obracet pouze na paní Janu Grossmannovou. "

Hodnocení: 10/10

"kvalita poskytovaných služeb je na výborné úrovni, paní makléřka je velice příjemná, ochotná, rychle vyřídí všechny požadavky, z naší strany je veliká spokojenost."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Paní Grosmannová je opravdová profesionálka, příjemná, ochotná, jendání s ní bylo perfektní."

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost a skvělá spolupráce s paní Grossmanovou,s pozdravem Veselý."

Hodnocení: 10/10

"Ochotná, milá a svou práci dělá dobře."

Hodnocení: 10/10