offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Radek Beneš - RE/MAX G8 Reality
Nemovitosti makléře

Radek Beneš je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 44446519.

Radek Beneš

RE/MAX G8 Reality

Telefon:
+420 602 651 501
Adresa:
RE/MAX G8 Reality
RE/MAX G8 Reality, Rohanské nábřeží 678/27
186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.9

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Developerské projekty


Informace o makléři

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Má profesionalita a odbornost samozřejmostí.

Každý obchodní případ je výzvou a mojí snahou je dosáhnout spokojenosti jak na straně prodávajícího, tak i na straně kupujícího. Standardy a etický kodex RE/MAX G8 Reality jsou pak pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu:
• Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení. Připravím technickou inspekci a zajistím Průkaz energetické náročnosti budovy.

• Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

• Příprava prodeje nemovitosti- doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti. 

• Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii.

• Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.

• Průběžná komunikace – klienta průběžně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.

• Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost předám všechny důležité informace, při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Pro zájemce, kteří si potřebují nemovitost prohlédnout opakovaně připravuji virtuální prohlídky

• Zprostředkování obchodu – v komfortních kancelářích v jedné z našich 15 poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

• Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

• Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání tiskopisů a poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

Pasivní domy prodávám aktivně - Zelený Zlonín, 2.etapa

Proč to dělám?

Za každým prodejem nemovitosti i za každou stavbou se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř, ani stavebník.

Nemusíte dělat věci úplně správně, pokud děláte správné věci.

Na trhu s nemovitostmi a v oboru přípravy staveb developerských projektů působím od roku 2003. Spolupracuji s developery a soukromými investory. Každá stavba, ať už je malá nebo velká si zaslouží pozornost a ze strany úřadů vyžaduje podobné množství papírů, vyjádření a všelijakých povolení.

Při plánování výstavby zajišťuji potřebná povolení a vyjádření dle stavebního zákona a speciálních právních předpisů - podklady od vlastníků, správců a provozovatelů technické infrastruktury, územních samosprávných celků, úřadů územního plánování, potencionálních účastníků řízení, dotčených orgánů státní správy, katastrálních úřadů atp.

Pozemky vhodné ke stavbě posoudím z pohledu územního plánu a zajistím komplexní projednání s účastníky státní správy i samosprávy. Zprostředkuji geologický průzkum, geodetické zaměření pozemku, měření radonu a hluku podle požadavků hygienické stanice.

Zkoordinuji projektovou dokumentace a obstarám podklady k získání územního rozhodnutí, územního souhlasu, stavebního povolení, ohlášení stavby a následně kolaudace.

K poradenství používám metodu „ZSR“, tj. „Zdravý selský rozum“ a radím stejně dobře prodávajícím i kupujícím.

Certifikát prověřená nemovitost
Certifikát prověřená nemovitost

Reference

"Děkuji za profesionální přístup i v náročných chvílích během obchodu."

Hodnocení: 10/10

"Velice seriozní a precizní přístup. Obětavost a práce v oboru = skvělá profesionalita. Jsem rád že jsem využil nabídky."

Hodnocení: 10/10

"vstřícný, spolehlivý"

Hodnocení: 10/10

"Profi servis"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 9/10

"Korektní, vstřícný, fundovaný přístup,"

Hodnocení: 10/10

"Pan Beneš jednal rychle, je vstřícný a ochotný."

Hodnocení: 10/10