offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Mgr. Tereza Vrzáková - RE/MAX G8 Reality
Nemovitosti makléře

Mgr. Tereza Vrzáková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 01315889.

Mgr. Tereza Vrzáková

RE/MAX G8 Reality

Telefon:
+420 734 878 787
Adresa:
RE/MAX G8 Reality
RE/MAX G8 Reality, Rohanské nábřeží 678/27
186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál 100% Club Platinum

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy


Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Jsem naprosto spokojen s průběhem jednání a hlavně s výsledkem. Kolegové z REMAX vždy splnili, co slíbili. Jednání bylo na úrovni a hlavně bez nepříjemných překvapení. Mohu jednoznačně doporučit!"

Hodnocení: 10/10

"Vynikající zákaznický přístup, přímé a srozumitelné jednání, flexibilita. Vřele doporučuji"

Hodnocení: 10/10

"Paní Vrzáková i její kolega pan Boháč jsou oba velmi profesionální a schopní makléři. Poskytli mi perfektní servis, díky kterému jsem se nemusela starat o nic, jen nakonec vybrat nájemníka. Byt připravili, převzali od předchozích nájemníků, provedli prohlídky a předali novým nájemníkům, a to vše víceméně za jeden týden uprostřed prázdnin."

Hodnocení: 10/10

"vysoce profesionální přístup během celého prodeje"

Hodnocení: 10/10

"Práci makléřky hodnotím velmi vysoko. Dříve jsme také využili několika realitních kanceláří k pronájmu bytu, ale RE/MAX a paní Mgr. Terezu Vrzákovou oceňujeme nejvíce - rychlé a jasné jednání, zpracování nabídky na internetu, výběr zájemců dle našich požadavků, vypracování smluv."

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem velmi spokojená se profesionálním přístupem paní Vrzákové a pana Boháče. Byl to prodej bytu úplně bez starostí. Proběhlo to velice rychle a mile. Dostala jsem veškeré potřebné informace. Cítila jsem z jejich strany velkou podporu v při řešení otázek, které vznikly v průběhu prodeje. Určitě je budu nadále doporučovat :)."

Hodnocení: 10/10

"Dokonale znalosti problematiky, otevrene a ferove jednani, perfektni servis. Mohu pouze doporucit."

Hodnocení: 10/10

"Paní Terezka Vrzáková má úžasně lidský a přitom profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Vše proběhlo velmi korektně, styl prodeje nám zhodnotil nemovitost nad očekávání velmi dobře, bez starostí. Stále jsme byli informováni o průběhu prodeje a dalším postupu. Ještě jednou mockrát děkujeme a Všem vřele doporučujeme."

Hodnocení: 10/10

"Oceňuji poradenství a bezvadný servis, vše proběhlo k naprosté spokojenosti. Doporučuji!"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Nikdy jsem se nesetkal ze strany RK tak dokonalého přístupu, servisu a snahy docílit při prodeji nejlepší prodejní cenu. Děkuji !!! Petr Horský"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Akčnost, profesionalita, výborná domluva - vřele doporučuji!"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"rychlá a profesionální práce, ochota a snaha dosáhnout výsledků"

Hodnocení: 10/10

"Velice korektni jednání pro obě strany realitního obchodu."

Hodnocení: 10/10

"Vynikající služby po všech stránkách, děkujeme :-)"

Hodnocení: 10/10

"Tereza se se mnou před pronájmem bytu o všem dopodrobna domluvila, dala mi několik užitečných rad...potom zveřejnila inzerát a se vším ostatním si poradila sama. Po třech týdnech mi jen dala seznam možných nájemců, s referencemi a domluvili jsme se spolu, které vybereme. Následně sama zajistila úplně vše, chtěla mě jen u předání bytu, termínem se absolutně přizpůsobila mým možnostem. Tereza je prostě skvělý profesionál, její služby budu rozhodně doporučovat a pokud budu sama potřebovat, obrátím se zase na ní! A nakonec - moji noví nájemníci jsou skvělí. Děkuji za vše, Lucie"

Hodnocení: 10/10

"Úžasně komunikativní, schopná makléřka s vynikajícím servisem a profesionálním přístupem. Velmi doporučuji"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Pani Vrzakova je profesionalni a vstricna realitni maklerka se 100% servisem byla jsem velice spokojena."

Hodnocení: 10/10

"Paní Vrzáková je jedinečná :)"

Hodnocení: 10/10

"Jedním slovem perfektní. Od prvního kontaktu profesionální jednání. Navíc je Tereza velice příjemná lidsky, každé setkání bylo milé. Skvěle se o nás starala, byla vždy ochotná, radila, asistovala. A hladce byt prodala. Absolutní spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"Paní Vrzáková má profesionální přístup, plně se věnuje klientům a velice dobře se orientuje na realitním trhu. Jejích služeb jsem využil již několikrát a vždy k plné spokojenosti."

Hodnocení: 10/10

"Díky za skvělou spolupráci"

Hodnocení: 10/10

"Paní Mgr. Vrzáková je profesionál každým coulem. Své práci opravdu rozumí. Je velmi solidní a mohu jí všem jen doporučit!!"

Hodnocení: 10/10

"Ochotná a vstřícná makléřka, dovede poradit a respektuje vaše zadání."

Hodnocení: 9/10

"Paní Vrzáková byla vynikající - naprosto profesionální, spolehlivá, efektivní a navíc příjemná. Pohlídala věci, které mne vůbec nenapadly, dokumenty i odpovědi na otázky posílala obratem, ochotně poradila i nad rámec smluvních povinností. Moje zkušenost byla jednoznačně výborná."

Hodnocení: 10/10

"Naprosto profesionalni pristup. Kompetentni poradenstvi a vzdy 100% pomoc behem kterekoliv faze spoluprace. Spolehlivost, diskretnost, jistota. Doporucuji!"

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem maximálně spokojená, vše proběhlo velmi profesionálně a paní Vrzáková byla velmi milá a vše co jsme domluvily, hned udělala a o všem mě informovala. Pokud budu ještě někdy potřebovat makléře, opět se obrátím na paní Vrzákovou."

Hodnocení: 10/10

"Prodej našeho bytu byl pro mě díky paní Vrzákové naprosto bez starostí. Řekla bych, že její služby místy překračují hranice standardu a pokud by všichni makléři pracovali, jako ona, lidi by své nemovitosti prodávali pro zábavu. Své hodnocení zakládám na několika faktech. Během spolupráce jsem měla stále přehled, co se děje. Některé důležité informace ohledně bytu, o kterých jsem do jeho prodeje neměla tušení, paní makléřka zjistila sama. V neposlední řadě, díky znalosti zákonitostí realitního trhu a velmi dobré orientaci v něm, se jí podařilo byt prodat za velmi přívětivou cenu."

Hodnocení: 10/10

"Paní Vrzáková je skvělá, rychlá, flexibilní a rozhodně nás zahrnula i péčí po tom, co bylo vše vyřízeno. Volá a kontroluje, že je vše ok, ptá se a upozorňuje i na věci, které by Vás nenapadli. Rozhodně bych jí doporučila komukoliv, kdykoliv. Lucie Pivoňková"

Hodnocení: 10/10

"Paní Tereza Vrzáková byla při prodeji našeho bytu naprosto fantastická. Vše proběhlo velmi rychle, hladce a na maximální profesionální úrovni. Se vším nám pomohla a poradila, byla naprosto flexibilní a vždy moc milá. Má naší velkou důvěru a pokud někdy v budoucnu budeme potřebovat makléře, určitě se na paní Vrzákovou znovu obrátíme. Všem mohu paní makléřku vřele doporučit! Moc děkujeme. Karolína a Kristýna Kalandrovy"

Hodnocení: 10/10

"Paní Vrzáková je velice schopná makléřka."

Hodnocení: 10/10

"jasné informace, splnění všeho co bylo slíbeno, výborná komunikace, samostatnost"

Hodnocení: 10/10

"Super "

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Profesionální a vstřícný přístup, organizovanost a dodržení termínů. Přitom lidské a sympatické jednání :-)"

Hodnocení: 10/10

"Paní Tereza Vrzáková mi poskytla naprosto profesionální služby při prodeji nemovitosti. Vše, co bylo domluveno, splnila, byla ochotná, flexibilní. Byl jsem maximálně spokojen, mohu bez váhání doporučit! Naprostá důvěra."

Hodnocení: 10/10

"Pani Magistra Vrzakova je dle meho soudu neuveritelne schopna maklerka s ohromnym taktem,ktera ma ochopeni a cit pro situaci a potreby klienta.Zajistila naprosto hladky chod prodeje meho bytu,byt jsem behem celeho procesu byla v zahranici.Jsem se sluzbami pani Mgr.Vrzakove nesmirne spokojena a vrele jo doporucim vsem svym znamym."

Hodnocení: 10/10

"Skvělá spolupráce, rychlá komunikace, naprosto profesionální přístup, ochota nad rámec povinností, velmi sympatická paní. Naprosto nemám, co vytknout. Pokud někdy v budoucnu budu potřebovat makléře, určitě se na paní Vrzákovou znovu obrátím."

Hodnocení: 10/10

"Velká ochota a vstřícnost, empatie. Vždy s úsměvem."

Hodnocení: 10/10

"S veškerými službami uvedené realitní makléřky (Terezy Vrzákové) jsem já i ostatní členové představenstva byli velice spokojeni, vše měla vždy naprosto profesionálně připraveno, od počátečních kroků až po závěrečnou fázi spojenou s profinancováním nájmu a služeb a převodu energtií na nového nájemce včetně uzavření předání protokolem pronajímaného kancelářského prostoru. Na základě našich zkušeností mohu vřele služby realitní makléřky doporučit."

Hodnocení: 10/10

"naprostá spokojenost, profesionalita"

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce s paní Vrzákovou, byla naprosto perfektní, vždy byla ochotná, trpělivá, usměvavá, svědomitě připravená a schůzky i všechna ostatní jednání probíhala na vysoké profesionální úrovni. Všechny podávané informace byly korektní, doporučení věcná a užitečná, mohu tedy vřele doporučit a také tak činím – za mě naprostá spokojenost a jako bonus důvěra, spolehlivost a velice rychlá realizace prodeje mojí nemovitosti. Moc děkuji."

Hodnocení: 10/10

"Vše proběhlo rychle a více méně bez mojí účasti , což je pro mě zcela zásadní , že jsem nemusela strávit spoustu času po úřadech . Prodáno za předem dohodnutou cenu . Není nic co by se dalo paní Vrzákové vytknout. Moc jí děkuji za skvělou spolupráci. "

Hodnocení: 10/10

"S paní makléřkou jsem byla spokojena na 200%. Vždy byla k zastižení a to i o víkendech, zodpověděla všechny moje dotazy, vždy zařídila vše na čem jsme se dohodli, zodpovědně ohlídala mé zájmy. Opravdu nemám vůbec nic co bych jí mohla vytknout. Z mojí strany naprostá spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"prvotřídní servis"

Hodnocení: 9/10

"Kromě skvěle odvedené práce, rychlosti, preciznosti a ochoty, je paní Vrzáková i moc milým člověkem, se kterým mi bylo potěšením se potkat. Určitě doporučím dál."

Hodnocení: 10/10

"Služby na vysoké úrovni, velmi oceňuji profesionální a přitom i osobní přístup p. Vrzákové a vzhledem k tomu, že se naše nemovitost prodala za nejvyšší možnou cenu a v opravdu krátké době, tak z naší strany velká spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"Se službami paní Vrzáková jsem byla maximálně spokojená. Je velmi profesionální, milá a vstřícná."

Hodnocení: 10/10

"Velmi příjemné a spolehlivé jednání. Navíc perfektní výsledek."

Hodnocení: 10/10

"Maximalni spokojenost, vstricny a profesionální přístup. Určitě doporučuji. "

Hodnocení: 10/10

"profesionální přístup"

Hodnocení: 10/10

"Perfektní spolupráce, rychlost a kvalita služby, odborně stanovená cena."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"výborná odbornost ,yynikající vstřícnost "

Hodnocení: 10/10

"Rychlé a bezproblémové jednání. Paní je velmi ochotná a schopná. Snaží se nejprve zjistit potřeby svého klienta a následně mu co nejvíc pomoci vyřešit akutní potíže."

Hodnocení: 10/10

"Paní makléřka byla výborná,moc děkuji."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Korektní služby"

Hodnocení: 9/10

"Velice professionální a vstřícné jednání. Absolutní spokojenost s odvedenou prací. "

Hodnocení: 10/10

"výborná komunikace,výborný "tah na bránu",hledání alternativ atd."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"S manželkou jsme obešli několik realitních kanceláří a nevěděli, pro kterou se rozhodnout. Paní Vrzáková k nám přišla domu se podívat na byt a z jejího velmi profesionálního jednání jsme hned věděli, že jí můžeme věřit a že právě jí svěříme prodej našeho bytu. Netrvalo ani dlouho a měli jsme pár zájemců. V krátké době se paní Vrzákové podařilo velmi výhodně byt prodat. Pokud bychom měli někoho doporučit na prodej nemovitosti, tak právě paní Vrzákovou. Opravdu 100% spokojenost. Kéž by takhle seriozní byl každý :-) Tímto paní Vrzákové ještě jednou velice děkujeme! Spokojený klienti ze Stodůlek :-)"

Hodnocení: 10/10

"Neváhal bych ani na okamžik komukoli doporučit služby paní makléřky. "

Hodnocení: 10/10

"S paní makléřkou jsme byli maximálně spokojení, její přístup a i konečný výsledek byl prostě skvělý."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10