offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Zdeněk Štourač - RE/MAX G8 Reality
Nemovitosti makléře

Zdeněk Štourač je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 75651394.

Zdeněk Štourač

RE/MAX G8 Reality

Telefon:
+420733 679 958
Adresa:
RE/MAX G8 Reality
RE/MAX G8 Reality, Rohanské nábřeží 678/27
186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika

Asistenti makléře

Naděžda Černá, DiS., M.B.A.

Naděžda Černá, DiS., M.B.A.

Telefon:
+420 602 545 030
Lenka Stratilová

Lenka Stratilová

Telefon:
+420 733 679 958

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál Platinum Club Gold

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Developerské projekty


Informace o makléři

Něco o nás

Dobře si uvědomujeme, že se jedná o váš domov...

Pracuji v realitách od konce roku 2014. Před příchodem do RE/MAXU jsem se zabýval návrhy a realizací interiérů. K prodeji nemovitostí to byl velký krok, ale práce realitního makléře se mi stala životním stylem. Mezi mé největší úspěchy patří třikrát za sebou makléř roku v kanceláři, titul makléř roku 2018 region Morava a 7. místo mezi makléři celé sítě RE/MAX za rok 2018. Za tyto úspěchy vděčím také své asistentce, která je zároveň mojí životní partnerkou. Síly do další práce čerpám relaxací: sportem a vařením:-)

Jsme tu pro Vás
Jsme tu pro Vás

Videopředstavení

Facebook

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"s teamem p.Zd. Štourače jsem navýsost spokojen již dlouhou dobu, poslední akce jen této stupeň potvrdila. Machaň"

Hodnocení: 10/10

"Velice profesionální jednání, i když to v našem případě neměl moc lehké. Vždy e zachoval korektně. Za mne mohu jen chválit."

Hodnocení: 10/10

"Kompletní služby, profesionalita, lidský přístup, rychlé řešení komplikovaných situací, spolehlivost, rychlost a férové jednání."

Hodnocení: 10/10

"Velice dobrá práce v zastoupení Lenky Stratilové. Děkuji"

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost s jednáním makléře i průběhem celého prodeje."

Hodnocení: 10/10

"Již druhý, úspěšný prodej pozemku díky panu Štouračovi. Po první pozitivní zkušenosti byl i u druhého prodeje jasnou volbou a pokud budu někdy prodávat znovu, ráda se na něj s důvěrou obrátím. Velmi profesionální, zároveň však lidský přístup. Bez něj a jeho vytrvalosti jednat s kupujícími a opakovaně navštěvovat stavební úřad, aby bylo vše v pořádku, bych pozemek nikdy neprodala. Vyřídil všechny formality, jednal i se sousedy, zařídil kompletní servis a já měla vše bez starostí a ještě jsem obdržela více peněz, než v co jsem doufala. Rozhodně vřele doporučuji!"

Hodnocení: 10/10

"Vždy jsem se bál "realiťáků", pan Štourač mě přesvědčil, že zbytečně. Perfektně jsme probrali přípravu nemovitosti pro její prodej, prezentaci, přípravu smluv apod. Také oceňuji, že se mnou komunikoval proaktivně (sám volal, nabízel řešení v případě kolize termínů). Opravdu plnohodnotně zastupuje klienta a předvádí, jak se má prodávat nemovitost. Výborné je, že si vše fotí a natáčí sám a výsledek vypadá opravdu profesionálně."

Hodnocení: 10/10

"S panem Štouračem byla radost spolupracovat - nemovitost se mu podařila prodat za vyšší nabídku, než výchozí cena, zajistil vše potřebné a všechno klaplo dle domluvy. Určitě jej můžeme doporučit i dále, je to profesionál :-)"

Hodnocení: 10/10

"Hodnocení dosavadní spolupráce: pan Štourač s námi spolupracuje již dostatečně dlouhou dobu na to, abych mohl ocenit jeho naprosto bezchybný profesionální přístup. Snaží se pomoci i mimo jeho rezort, nabídne řešení problémů, jak by ho řešil on, poradí. Svoji práci vykonává velmi svědomitě, vždy v dobré náladě, vždy s úsměvem, což vám samo o sobě zvedne náladu, když máte zrovna špatný den. Myslím si, že jsme si navzájem sedli, jak se říká. Možné nájemce vybírá zásadně podle kritérií, které si předem ujasníme, řekne svůj odborný náhled a názor na věc, co by se mělo a nemělo dít a dle toho nastavujeme parametry pronájmu. Vysvětlí řádně a včas vše, co jak bude následovat. Pronajímá naše byty a obchodní prostory našich nemovitostí a věříme, že mu tento jeho přístup profesionála vydrží i nadále. Jako velké plus oceňuji, že v rámci přepisu z nájemce na majitele, či opačně nám vše zařídí i přepis energií, předávací protokoly, před vyplnění našeho vzoru nájemní smlouvy, fotky, přichystá podklady, ladíme spolu znění smluv a dodatku v dostatečném předstihu, což dřív u konkurence nebylo vůbec zvykem. Znění inzerátů se mnou nejdříve odladí než je zveřejní. Skvěle formuluje texty k inzerátům, profesionálně zpracuje půdorys, někdy přidává i video. Toto u konkurence neexistovalo. Pracuje hlavně opravdu pro nás a v přátelském duchu za dlouhodobě stále stejně a jasně stanovených podmínek. Je to opravdu radost mít takového profesionála ve svém týmu. Někdy ho zastupuje jeho paní a jednání s ní jsou stejná jako by tam byl pan Štourač osobně. Oba dva na nás působí jako velcí profesionálové a neváhal bych doporučit. Máme opravdu velmi špatné zkušenosti s mnoha brněnskými realitkami, ať už těmi celostátně známými nebo lokálními. Máme opravdu s čím porovnávat."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Měli jsme s panem Štouračem zkušenost z dřívějška a opět se nám potvrdilo, že jeho práce je výborná."

Hodnocení: 10/10

"O panu Štouračovi jsme se dozvěděli od kamarádky, která popsala jeho práci slovy: „Pokud bych někdy prodávala nemovitost, pak jedině s panem Štouračem“. To byl velký impulz pro naše rozhodování, komu svěříme prodej našeho bytu. Definitivnímu rozhodnutí předcházely nezávazné schůzky, kdy jsme se vzájemně domlouvali o tom, co pro nás může pan Štourač udělat, a jaké jsou zase naše očekávání. Spolupráci jsme uzavřeli s očekáváním rychlého prodeje za co nejvyšší cenu. Naše rozhodnutí bylo každopádně nejlepší volbou. Kromě profesionálního přístupu, komunikace se zájemci a vyjednávání nejlepší ceny, byla bonusem i přidaná hodnota, kterou pan Štourač svým klientům poskytuje. A tou byl bezpochyby jeho osobní přístup k nám jako k rodině, respektování dětí při schůzkách, dokonce připravené zázemí pro děti i v jeho kanceláři. Naši nemovitost prodal pan Štourač opravdu rychle, za navýšenou cenu a ještě s nejvýhodnějšími podmínkami pro nás. Celý proces prodeje probíhal hladce, o všem jsme byli průběžně informováni. Jsme maximálně spokojeni a rozhodli jsme se s panem Štouračem spolupracovat i nadále, a to při hledání a koupi nové nemovitosti. Práci pana Štourače si velice vážíme a nyní sami můžeme potvrdit, že pokud bychom ještě prodávali nemovitost, pak jedině s ním. Čímž ho vřele doporučujeme každému, kdo se rozhoduje, koho si pro svůj realitní obchod vybrat. "

Hodnocení: 10/10

"Kvalita služeb mě překvapila. Moc nescházelo a koupil si dle jeho prezentací nemovitost sám od sebe"

Hodnocení: 10/10

"Perfektní servis, krásné foto a video bytu, netradiční prodejní metody a hlavně rychlost a ochota. Byla jsem také vděčná za kontakty na levné a rychle dostupné malíře a opraváře, kteří byt uvedli do pěkného stavu."

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem spokojená s celým průběhem prodeje bytu. Pana Štourače mohu doporučit - profesionální přístup, asertivita, vstřícnost atd."

Hodnocení: 10/10

"Pana Štourače znám z již dřívější spolupráce. Vždy vystupuje jako profesionál a své práci opravdu rozumí. Důkazem je, že nám téměř obratem pomohl s najitím nájemníků. Moc mu tímto děkuji a jeho služby rozhodně doporučuji!"

Hodnocení: 10/10

"Pan Zdeněk Štouřač by byl určitě ozdobou každé realitní kanceláře. Je to prostě odborník, vysoce spolehlivý, aktivní."

Hodnocení: 10/10

"Pana Štourače, který prodal můj nadstandardní byt, jsem znala od loňska. Setkali jsme se na prohlídce domu, co prodával. Věděla jsem, že je profesionál. Realita však předčila mé očekávání. Vše měl promyšlené do posledního detailu, nic nenechal náhodě. Focení mého bytu s jeho partnerkou, to byl koncert, radost je pozorovat. Výsledné video a fotky tomu odpovídaly. Byly vysoce profesionální. Pan Štourač pracuje s nadšením a radost z něho jen srší. Připomínal mi drobné detaily, pokud jsem na něco zapomněla. Měl se mnou a mými dotazy božskou trpělivost. Nemusela jsem se o nic starat. Jeho služby rozhodně doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Se službami pana Štourače jsme jako rodina byli max. spokojení. Vše probíhalo hladce a v dobré atmosféře i když na začátku našeho jednání byli z naší strany nějaké pochybnosti, ale nakonec jsme dali na zkušenosti a radu p. Štourače a udělali jsme dobře!"

Hodnocení: 10/10

"S panem Štouračem jsem spolupracovala při prodeji svého bytu a s touto spoluprací jsem byla nadmíru spokojena. Pan Štourač mě celým procesem bezpečně provedl, vše mi vysvětlil, zodpověděl všechny mé otázky, ale rozhodování přitom nechal na mně, necítila jsem se do ničeho tlačená. Pomohl mi připravit nemovitost na focení i na prohlídky a nakonec můj byt prodal za vyšší cenu, než jsem doufala, a rezervační smlouvu podepsal už druhý den po prvních prohlídkách. Myslím, že odvedl opravdu dobrou práci. Velmi oceňuji i přátelský a lidský přístup a respekt, se kterým se mnou jednal, i milé pozornosti navíc, které jsem nečekala. Stejně jako fakt, že cokoli jsme si domluvili, platilo. Podobný přístup jsem přitom vnímala z jeho strany i vůči zájemcům o koupi, resp. vůči kupujícímu. V pozici zájemce o koupi jiné nemovitosti jsem se setkala s několika makléři jiných realitek a o podobném přístupu jsem si většinou mohla jenom nechat zdát, ten rozdíl byl enormní. Pana Štourače proto můžu s naprosto čistým svědomím doporučit."

Hodnocení: 10/10

"výborná spolupráce"

Hodnocení: 10/10

"Jednoduše, pan Štourač je profesionál na svém místě. Umí skvěle komunikovat se zákazníky, vždy poradí a najde to nejvýhodnější řešení. Rozhodně doporučuji. D.Horák"

Hodnocení: 10/10

"S prací pana Štourače i jeho profesionálním přístupem jsem byla spokojena."

Hodnocení: 10/10

"Pan Štourač je profesionál na svém místě, lepšího makléře jsem si nemohla vybrat. 100% spolehlivost, přístup, jednání. Vřele všem doporučuji služby pana Štourače!"

Hodnocení: 10/10

"Zdeněk Štourač je opravdu osobní makléř. A pro mě je to PAN makléř! Nejenom, že se vždy choval profesionálně, ale vždy pracoval pro mě, pro klienta, vždy stál na mojí straně a jednal v mém zájmu. Nejvíce oceňuji jeho profesionalitu, protože moc dobře ví, co dělá. V mém případě prodej bytu proběhl naprosto skvěle a výsledek předčil mnohonásobně moje očekávání. Kromě profesionality ovšem oceňuji i osobní stránku. Vždy mi poradil, co mám dělat, na co se mám v danou chvíli zaměřit, podpořil mě a pomohl mi. Hlavně psychicky a to je hrozně důležité. Mít makléře, kterému můžete věřit. Spolupráce s ním byla skvělá. Je to prostě člověk, který miluje svoji práci a to je opravdu znát."

Hodnocení: 10/10

"Služby byli poskytnuty na vysoké úrovní a byli jsme naprosto spokojeni."

Hodnocení: 10/10

"Skvělá spolupráce, aktivní přístup, přátelská atmosféra, rychlé jednání....prostě paráda :-) Opravdu."

Hodnocení: 10/10

"Pan Štourač jednal mimořádně lidsky a přitom profesionálně. Vyřešil veškeré vzniklé problémy a to vždy s úsměvem, v klidu.Vzhledem k tomu, že mou nemovitost se před ním pokusily prodat i jiné realitky, mohu jenom ocenit, kolik své vlastní invence a energie do prodeje mého domu vložil. Je to člověk na svém místě a budu ho rozhodně svým známým doporučovat."

Hodnocení: 10/10

"Ochota, profesionalita, šíře služeb, zajištění i ,,mimorealitních,, úkonů,vše na 100%"

Hodnocení: 10/10

"Pan Štourač byl jako vždy spolehlivý, aktivní ve spolupráci, jeho postupy hodnotím jako o něco více než profesionální."

Hodnocení: 10/10

"Velmi profesionální, ale lidský přístup. Jsem se službami pana Štourače velmi spokojená. Co nedokázal jiný makléř za půl roku, to zvládl pan Štourač za 3 týdny. Velmi ráda doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Pan Zdeněk Štourač mě velmi mile překvapil svou pečlivostí, profesionalitou a zároveň lidským přístupem. Vždy dodržel slovo i termín a pomohl i tam, kde nemusel. V případě, že bych řešila další prodej / nákup nemovitosti, obrátila bych se na něj. Opravdu jsem velmi ráda, že jsem zvolila pro prodej právě jeho. Jeho přístup k zákazníkům byl pro mě inspirující."

Hodnocení: 10/10

"Dosud jsem využila služeb šesti RK, tudíž mohu srovnávat. Pan Šťourač rozhodně vede po stránce profesní i lidské. Prodej bytu i zprostředkování pronájmu proběhlo rychle a hladce, po celou dobu jsem byla pravidelně informována o aktuálním stavu a co nezařídil pan Šťourač osobně, s tím mi pomohl odbornou radou."

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce s p.Štouračem byla velmi příjemná , cokoliv bylo potřeba zajistit tak bylo zajištěno,cokoliv bylo potřeba vyřídit tak bylo vyřízeno. Kdykoliv mi něco nebylo jasné nebo jsem něčemu nerozumněl tak mi vše vysvětlil tak abych to pochopil. Ve všem mi vycházel maximálně vstříc . S jeho jednáním,přístupem,chováním a precizností jsem byl spokojen na maximální úrovni a mohu jej vřele doporučit všem co hledají nové bydlení a nebo chtějí prodat svoji nemovitost."

Hodnocení: 10/10

"Slušnost,ochota,prijemne jednání,clovek na svém místě."

Hodnocení: 10/10

"Práci pana Štourače hodnotíme jako vysoce profesionální ve všech směrech - jak při komunikaci (vše bylo vždy vysvětleno), v míře zkušeností a znalostí, tak v přístupu ke klientovi (příjemný, lidský a přesto vždy velmi zdvořilý přístup). Uskutečnit s ním prodej našeho bytu byla výborná volba, obdrželi jsme službu v maximální kvalitě od začátku do konce. Spokojenost byla stoprocentní, můžeme jen doporučit a děkujeme."

Hodnocení: 10/10

"Vysoká profesionalita pana Štourače, maximální vstřícnost a ochota při řešení různých problémů a oceňujeme vždy pozitivní přístup, můžeme jen doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Lepšího makléře než je pan Zdeněk Štourač jsem nepotkal, nemovitost jsme 5 let nemohl prodat a pan Štourač do měsíce nemovitost prodal. Máte výborného obchodníka."

Hodnocení: 10/10

"jednoznačně profesionalita ve všech směrech"

Hodnocení: 10/10

"Maximální spokojenost. Pan Štourač mne naprosto nadchnul, každému doporučiji."

Hodnocení: 10/10

"Jednání s panem Štouračem bylo vždy velmi vstřícné, věcné a srozumitelné. Vše co slíbil, bylo včas splněno a nevznikaly žádné problémy. Všechny moje dotazy dokázal vždy trpělivě zodpovědět. Služby pana Štourače mohu komukoliv doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Pana Štourače mohu jen doporučit! Pomohl najít dobrého nájemníka a vše, na čem jsme se domluvili zařídil! Velmi schopný, příjemný a ochotný makléř. A."

Hodnocení: 10/10

"Pan Štourač mě naprosto nadchnul svým osobním přístupem, naprostou flexibilitou i z mého pohledu nadstandardními službami. Před prodejem nemovitosti jsem zvažoval, zda se vůbec na realitního makléře obrátit nebo ne. Všeobecně znám ze svého okolí spíš kritiku, ale pana Štourače mohu a budu vřele doporučovat všem svým kamarádům a známým."

Hodnocení: 10/10

"Pan Śtourač byl vždy ochotný vše srozumitelně vysvětlit.Velmi příjemné jednání a spolehlivost.Vše proběhlo naprosto v pořádku."

Hodnocení: 10/10

"Moc děkuji Zdeňkovi za skvělou péči! Vysoká profesionalita a znalost."

Hodnocení: 10/10

"Maximální spokojenost. Především oceuji pomoc při výběru nájemníka. Další velké dík za plnou péči od začátku až do úplného konce. Jednoznačně Zdeňka Štourače doporučuji!"

Hodnocení: 10/10