Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Hana Karpíšková - RE/MAX Gold

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. Hana Karpíšková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 87085984.

Ing. Hana Karpíšková

SPOKOJENÝ KLIENT, TO JE MOJE PRIORITA.

Makléřka - RE/MAX Gold

Telefon:
+420 608 079 680
Adresa:
Sokolovské náměstí 545/10
46001 Liberec

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Realizace

Reference

"Rychlé a srozumitelné jednání. Vše co řekne, tak platí. Pro mě je p. Hana Karpíšková č. 1."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, paní makléřka je velice vstřícná, jednání na úrovni, milá, s profesionálním přístupem, moc ochotná a slušná. Jsem s ní velmi spokojen a doporučil bych jí každému, kdo prodává nemovitost. Děkuji za její kvality, rychlost, snahu a trpělivost. Moc si toho vážím. S pozdravem Hýbl."

Hodnocení: 5/5

"S přístupem makléřky Hany Hany Karpíškové jsem byl ve všech ohledech nadmíru spokojen. Její přístup a znalost problematiky byl naprosto profesionální. Spolupráce s advokátní kanceláří paní Terezy Filipové taktéž."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Karpíšková je naprostý profík ve svém oboru. S její prací jsem nadmíru spokojená. Je radost s ní komunikovat. Vše proběhlo hladce. Doporučuji. "

Hodnocení: 5/5

"Ve své profesi často využívám služeb realitních makléřů v celé ČR a mohu rozhodně Ing. Karpíškovou doporučit . Od prvního kontaktu až po závěrečný prodej naprosto 100% kvalita poskytnutých služeb a hlavně i lidský a přátelský přístup . "

Hodnocení: 5/5

"Oceňuji velmi aktivní přístup při jednání s potencionálními kupci. Vzniklé požadavky kupujících řeší rychle a navrhuje i netradiční postupy. Má hluboké znalosti nejen v oblasti prodeje nemovitostí, ale i oblastech právních a finančních. To se ukázalo v prodeji mé nemovitosti, jako důležité plus. Na základě osobních zkušeností, tuto makléřku doručuji."

Hodnocení: 5/5

"S prací p. Karpíškové jsme velice spokojení. Její milý a profesionální přístup nás přesvědčil a byl nám sympatický. Úkoly, spojené s prodejem našeho bytu, vyřídila rychle a ochotně. V situacích, kde jsme byli znejistělí nám vyšla bez okolků vstříc. Práci p. Karpíškové ceníme a můžeme ji doporučit dále. Děkujeme S milými pozdravy Jutta Kahoun, Bohumil Klaban, Ingrid Mikulášková"

Hodnocení: 5/5

"Hanka je moc sympatická, ochotná a spolehlivá makléřka. Vždycky ochotná odpovědět na všechny otázky,pomůže s případným problémem a poradí se vším co souvisí s prodejem nemovitosti (klidně i v pozdních večerních hodinách). Rozhodně jí budu ráda dál doporučovat!!!! "

Hodnocení: 5/5

"Perfektní přístup a rychlé jednání"

Hodnocení: 5/5

"Paní Ing. Karpíšková,j je velmi zkušená. Všechny naše požadavky, a že jich nebylo málo, vyřídila k naší plné spokojenosti a dovedla prodej nemovitosti ke zdárnému konci. Oceňujeme nejen odborný přístup, ale též milé vstřícné chování, ochotu a empatii. Nedovedeme si představit prodej bez její pomoci. Přispěla také k dobrým vztahů mezi "

Hodnocení: 5/5

"Paní inženýrka jedná bez prodlení, velmi efektivně, ušetřila mi spoustu času a starostí."

Hodnocení: 5/5

"Paní Ing. Hana Karpíšková je jak po odborné tak i po lidské stránce na velmi vysoké úrovni - kompetentní, spolehlivá, příjemná, ochotná. Jsme velmi rádi, že se právě paní Ing. Karpíšková postarala o pronájem našeho bytu. "

Hodnocení: 5/5

"výborná součinnost a pomoc při vystěhování zbytečností, rychlé jednání"

Hodnocení: 5/5

"Makléř poskytuje dlouhodobě mimořádné perfektní služby "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Služby ferfektni p.maklerka H.Karpiskova milá, profesionální.Rozhodne bych RE/MAX doporučil dalším zájemcům."

Hodnocení: 5/5

"Děkuji za perfektně zvládnutou celou akci."

Hodnocení: 5/5

"Skvělý přehled při řešení všech situací spojených s prodejem nemovitosti a nadstandardní loajalita vůči klientovi . 100% spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Zcela mimořádně kvalitní přístup s velmi vysokou odborností. Budu rád spolupracovat s paní Karpíškovou i v dalších prodejích i pronájmech. Určitě bych ji doporučil všem svým přátelům a kolegům. Hodnotím známkou 10 (nelze označit výše)"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a lidský přístup"

Hodnocení: 5/5

"Makléřka Ing. Karpíšková poskytuje v oblasti realit kvalitní profesionální služby a je při jednáních velmi příjemná. Vřele všem doporučuji její služby. Jan Ondráček, Jablonec n.N."

Hodnocení: 5/5

"příjemný, nevtíravý přístup, odborné , srozumitelné seznámení se vším, čemu jsme nerozuměli, po roční společné práci bychom s manželem, prodat sami naši nemovitost nezvládli "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Rychle, férově, spolehlivě, překvapilo mě, co vše paní Karpíšková zařídila, bylo to nad očekávání. "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup.Vše bylo na 100%."

Hodnocení: 5/5

"Moc děkujeme makléřce za rychlý a bezproblémový prodej chaty u Liberce. Díky aukci jsme chatu prodali za vyšší cenu. K tomu také dopomohla kvalitní a profesionální prezentace nemovitosti makléřkou. Vyhovoval nám způsob komunikace, byli jsme pravidelně informováni o průběhu prodeje a jednotlivých krocích. Příště se na makléřku opět s důvěrou obrátíme. Ing. Karpíškovou určitě doporučujeme."

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální přístup, přesné informace a velmi rychlá reakce na dotazy a požadavky. Naprosto bezproblémový a profesionální prodej nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost s odborností makléře, vystupováním a komplexním přístupem k jednání o nabídce pronájmu."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Velmi ráda doporučuji paní Ing. Hanu Karpíškovou na základě osobní zkušenosti s prodejem družstevního bytu v Železném Brodě. Paní makléřka byla velmi ochotná a pomohla s veškerou agendou od nafocení, inzerce, prověření serióznosti nabídek, organizace prohlídek, organizace aukce mezi nabídkami a ošetření veškerých právních náležitostí při finalizaci prodeje. Celou dobu byla k dispozici na telefonu i emailu a reagovala velmi rychle, pokud bylo potřeba cokoliv řešit. Nejvíce oceňuji transparentnost při prodeji a respekt k přáním klienta. Byt se podařilo prodat velmi rychle, troufám si říci k oboustranné spokojenosti prodávající i kupující strany, a to v nelehké situace na trhu, kterou komplikovala mimořádná opatření a nejistota vzhledem ke Covidu. Pokud budu v budoucnosti potřebovat služby realitní kanceláře, jednoznačně se na paní Ing. Hanu Karpíškovou znovu obrátím."

Hodnocení: 5/5

"Vše bylo dokonalé....komunikace výborná,vše klaplo jak mělo takže děkuji za vše.M.H."

Hodnocení: 5/5

"Paní Karpíšková pracovala profesionálně, spolehlivě a ochotně. Doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Paní Karpíškovou mohu jedině doporučit. Celá transakce proběhla v naprostém pořádku. Vybírala jsem ze třech realitních kanceláří. Perfektní připravenost již při první schůzce jasně rozhodla. Paní Karpíšková je ochotná, vstřícná. Prostě profesionál."

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka při své práci postupovala pečlivě, spolehlivě a bez prodlev."

Hodnocení: 5/5