MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Home -, Praha 4 - Hodkovičky
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 731 497 577

Realitní kancelář RE/MAX Home, Praha 4 - Hodkovičky

Telefon:
+420 731 497 577
E-mail:
Adresa:
RE/MAX Home, Modřanská 14/88
147 00 Praha 4 - Hodkovičky, Česká republika
zobrazit na mapě

Kontaktní místo

Odolena Voda (okres Praha-východ)

Odolena Voda (okres Praha-východ)

Telefon:
+420 731 497 577
  • Otevírací doba: Po - Pá 9,00 hod. - 17,00 hod.
  • RE/MAX Home přijme šikovného realitního makléře/ku pro Prahu 4 a okolí. Pro nováčky i zkušené kolegy máme připraven výjimečný školící systém v Remax Akademii. Nabízíme příjemné, vstřícné a profesionální zázemí. Dosáhněte úspěchu s tím nejlepším týmem. Těšíme se na Vás!!!

Certifikovaní makléři 2. stupně

Certifikovaní makléři 1. stupně

Management

Informace o kanceláři

Realitní služby, jaké si přejete

RE/MAX Home hledá šikovného realitního makléře/ku pro Prahu 4 a okolí. Pro nováčky i zkušené kolegy máme připraven výjimečný školící systém v RX Akademii. Nabízíme příjemné, vstřícné a profesionální zázemí.

Na realitním trhu dlouhodobě působící kancelář RE/MAX poskytující klientům komplexní, profesionální služby v oblasti prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí na nejvyšší možné úrovni a našim makléřům skvělé zázemí s maximální odbornou a osobní podporou. Prodáme, pronajmeme Vaši nemovitost, vyhledáme nemovitost dle Vašeho přání, zpracujeme tržní odhad, poskytneme hypoteční a daňové poradenství, zajistíme znalecký posudek, průkaz energetické náročnosti budov, zajistíme špičkové právní služby, zpracujeme přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí, vyřešíme případné exekuce či rychlý odkup Vaší nemovitosti. Využijte výhody bezplatné, nezávazné konzultace v příjemném prostředí naší kanceláře na Modřanské ulici 14/88, kde bez problémů kdykoliv zaparkujete.

Kancelář
Kancelář

Makléři realitní kanceláře RE/MAX Home najdou ideální bydlení přesně pro vás a vaši rodinu. Vyberou za vás to nejlepší z nabídky bytů k prodeji v Praze a poradí, jak postupovat při koupi, nebo vám pomohou naopak nemovitost prodat. A jestliže na vlastní bydlení ještě nemáte dost financí, nevadí, v nabídce máme i mnoho bytů k pronájmu v Praze a okolí. Rádi vám pomůžeme s prodejem, pronájmem i koupí nemovitosti v celém Středočeském kraji.