Ing. Antonín Gold

Specializace - jazyk

  • - Angličtina
  • - Němčina
  • - Ruština

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
  • - Developerské projekty
Tel. +420 775 999 971
E-mail antonin.gold@re-max.cz
Web re-max.cz/horizont
Adresa RE/MAX Horizont
RE/MAX Horizont, Náchodská 778/49
193 00 Praha 9 - Horní Počernice, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 100% Club Platinum

Hodnocení klientů

Reference klientů

"jednička ve svém oboru , vše bylo super"

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

"Služby pana Ing. Antonína Golda byly naprosto profesionální a bezchybné."

Hodnocení: 10/10

"Na 100% odvedená práce a má naprostá spokojenost. Na práci p. ing. Golda lze říci pouze PERFEKTNÍ. Ještě jednou děkuji. Hodíková"

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 775 999 971
E-mail antonin.gold@re-max.cz
Web re-max.cz/horizont
Adresa RE/MAX Horizont
RE/MAX Horizont, Náchodská 778/49
193 00 Praha 9 - Horní Počernice, Česká republika

Nejen exkluzivní, luxusní a unikátní rezidenční nemovitosti

Jmenuji se Antonín Gold a jsem certifikovaným realitním makléřem kanceláře RE/MAX Horizont, která je dlouhodobě nejúspěšnější kanceláří sítě RE/MAX v České republice (Kancelář roku RE/MAX Česká republika 2010, 2013, 2014, 2015 a 2016 - 1. místo, 2017 - 2. místo). 

V RE/MAX působím již více než 7 let a práce realitního makléře vnímám jako mé životní poslání. Krom jiného o tom svědčí i to, že jsem opakovaně získal mezinárodní ocenění TOP makléřů RE/MAX "Top Club PLATINUM" a "100 Percent Club".

Za rok 2017 jsem se stal nejúspěšnějším makléřem kanceláře RE/MAX Horizont, v kategorii Makléř roku RE/MAX Česká republika 2017 jsem obsadil 9. místo, současně jsem se stal Makléřem roku 2017 kanceláře RE/MAX Horizont.

Nejsem zaměřený na konkrétní typ nemovitosti nebo konkrétní lokalitu, své klienty zastupuji při prodeji nemovitostí po celé České republice i v zahraničí. V mojí nabídce proto naleznete nejen exkluzivní, luxusní a unikátní nemovitost, ale i běžné rodinné domy nebo byty, činžovní domy, hotely, restaurace, průmyslové objekty, pozemky, společnosti nebo developerské projekty.

Řada nemovitostí je nabízena neveřejně, ve spolupráci s nejlepšími realitními makléři na trhu, případně i doporučiteli z tuzemska i ze zahraničí. Velmi často pracuji pro zahraniční klientelu, která v České republice prodává své nemovitosti anebo zde hledá nemovitosti k investici.

Z 95 procent pracuji pro klienty, kterým jsem byl doporučen nebo pro klienty, kteří byli s mojí prací spokojeni a vrací se ke mně s novými zakázkami. V řadě případů mne oslovují zákazníci, které zaujaly nemovitosti z mého portfolia a oceňují styl mojí práce.

Ve své práci využívám své bohaté profesní zkušenosti, výborné jazykové schopnosti a diplomatické vystupování, svým klientům garantuji kvalitní služby a zejména individuální a citlivý osobní přístup, který je pro zprostředkování obchodu nemovitostí, řešení konkrétních problémů, případně řešení složitých životních situací, extrémně důležitý.

Pokud máte zájem o zajímavou investici, koupi, prodej či pronájem nemovitosti, neváhejte se na mne obrátit. Zajistím Vám nejlepší servis pro nemovitosti, které hledáte nebo nabízíte.

Klientům, kteří mne pověří prodejem jejich nemovitosti nabízím přidanou hodnotu. Ta spočívá nejen v urychlení prodeje nemovitosti a dosažení nejlepší kupní ceny, ale hlavně v kvalitě, velkém rozsahu námi poskytovaných služeb a zajištění absolutní bezpečnosti prodeje.