Ing. Antonín Gold

Specializace - jazyk

  • - Angličtina
  • - Němčina
  • - Ruština

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
  • - Developerské projekty
Tel. +420 775 999 971
E-mail antonin.gold@re-max.cz
Web re-max.cz/horizont
Adresa RE/MAX Horizont
RE/MAX Horizont, Náchodská 778/49
193 00 Praha 9 - Horní Počernice, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 100% Club Gold

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Na 100% odvedená práce a má naprostá spokojenost. Na práci p. ing. Golda lze říci pouze PERFEKTNÍ. Ještě jednou děkuji. Hodíková"

Hodnocení: 10/10

"Spolehlivost, přesnost, důkladnost. Celková spokojenost s odvedenou prací makléře."

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den, pan Gold při prodeji mé nemovitosti odvedl vynikající práci, jak profesionálně, tak i lidsky. Jsem ráda, že mám možnost se vyjádřit a poděkovat. Změna bydlení je asi pro každého náročný krok v životě, ale když má člověk dobrého makléře, kterého práce baví, naplňuje i motivuje, umí vše srozumitelně vysvětlit i odpovídat na dotazy ochotně a kdykoliv, je empatický, trpělivý, férový a vytrvalý přesně jako pan Gold, tak zjistíte, že svěřit prodej nemovitosti realitnímu makléři vám ušetří čas, nervy i peníze ;). Zkrátka odvedl výbornou práci a každému ráda doporučím svého realitního makléře- pana Antonína Golda. Děkuji RE/MAXU. Přeji vám mnoho úspěchů, spokojených klientů a takto schopných makléřů. S pozdravem I. Fulínová-Otradovice"

Hodnocení: 10/10

"Pan Gold řešil prodej mého domu v Jirnech a navazující koupi bytu v Poděbradech s velikým pracovním nasazením, velikou obětavostí a s vysokou profesionalitou. Vše vyřešil k mé naprosté spokojenosti ve velmi krátké době. Velmi si ho vážím a mnohokrát mu za vše děkuji. Jarmila Hotovcová."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 775 999 971
E-mail antonin.gold@re-max.cz
Web re-max.cz/horizont
Adresa RE/MAX Horizont
RE/MAX Horizont, Náchodská 778/49
193 00 Praha 9 - Horní Počernice, Česká republika

Nejen exkluzivní, luxusní a unikátní rezidenční nemovitosti

Jmenuji se Antonín Gold a jsem certifikovaným realitním makléřem kanceláře RE/MAX Horizont, která je dlouhodobě nejúspěšnější kanceláří sítě RE/MAX v České republice.

V RE/MAX působím již 7 let a práce realitního makléře vnímám jako mé životní poslání. Krom jiného o tom svědčí i to, že jsem opakovaně získal mezinárodní ocenění TOP makléřů RE/MAX a v České republice patřím mezi 5 nejlepších makléřů této sítě.

Nejsem zaměřený na konkrétní typ nemovitosti nebo konkrétní lokalitu, své klienty zastupuji při prodeji nemovitostí po celé České republice i v zahraničí. V mojí nabídce proto naleznete nejen exkluzivní, luxusní a unikátní nemovitost, ale i běžné rodinné domy nebo byty, činžovní domy, hotely, průmyslové objekty, pozemky, společnosti nebo developerské projekty.

Řada nemovitostí je nabízena neveřejně, ve spolupráci s nejlepšími realitními makléři na trhu, případně i doporučiteli z tuzemska i ze zahraničí. Velmi často pracuji pro zahraniční klientelu, která v České republice prodává své nemovitosti anebo zde hledá nemovitosti k investici.

Z 99 procent pracuji pro klienty, kterým jsem byl doporučen nebo pro klienty, kteří byli s mojí prací spokojeni a vrací se ke mně s novými zakázkami. V řadě případů mne oslovují zákazníci, které zaujaly nemovitosti z mého portfolia a oceňují styl mojí práce.

Ve své práci využívám své bohaté profesní zkušenosti, výborné jazykové schopnosti a diplomatické vystupování, svým klientům garantuji kvalitní služby a zejména individuální a citlivý osobní přístup, který je pro zprostředkování obchodu nemovitostí, řešení konkrétních problémů, případně řešení složitých životních situací, extrémně důležitý.

Pokud máte zájem o zajímavou investici, koupi, prodej či pronájem nemovitosti, neváhejte se na mne obrátit. Zajistím Vám nejlepší servis pro nemovitosti, které hledáte nebo nabízíte.

Klientům, kteří mne pověří prodejem jejich nemovitosti nabízím přidanou hodnotu. Ta spočívá nejen v urychlení prodeje nemovitosti a dosažení nejlepší kupní ceny, ale hlavně v kvalitě, velkém rozsahu námi poskytovaných služeb a zajištění absolutní bezpečnosti prodeje.