Realitní kancelář RE/MAX Invest, Praha 3

 • • POSKYTUJEME kompletní realitní služby prostřednictvím certifikovaných makléřů, kteří jsou připraveni Vám pomoci a poradit v oblasti cen, výhodného prodeje, správné koupě, dobré investice nebo pronájmu Vaší nemovitosti. ODMĚNA za doporučení nemovitosti k prodeji.
 • • PŘIJMEME REALITNI MAKLÉŘE, pokud se chcete stát profesionálním realitním makléřem, pište na invest@re-max.cz, nebo si domluvte osobní schůzku na tel. čísle 608 555 930, Monika Halžová.
Top quality
Tel. +420 222 727 222
Fax
E-mail invest@remax-czech.cz
Web www.re-max.cz/invest
Adresa RE/MAX Invest, Velehradská 88/1
130 00 Praha 3, Česká republika

Hypotéční makléři

 • Ing. Otomar Gottstein
 • Lenka Svobodová
Tel. +420 222 727 222
Fax
E-mail invest@remax-czech.cz
Web www.re-max.cz/invest
Adresa RE/MAX Invest, Velehradská 88/1
130 00 Praha 3, Česká republika
 
English * Deutsch * Russian * Hebrew

V REkordním čase za MAXimální cenuREalizujeme prodej Vaší nemovitosti k vaší MAXimální spokojenosti. Jde to i bez stresu a s úsměvem...

Klientské centrum "Praha - Vinohrady" bylo otevřeno jako jedno z prvních zastoupení RE/MAX v ČR. Věříme, že se nám zde podařilo vybudovat tým nejlepších makléřů, který poskytuje komplexní služby v realitách.

Opět jsme obhájili prestižní ocenění kvality námi poskytovaných služeb "Top quality kancelář RE/MAX"

 

Naši makléři jsou certifikováni také dle mezinárodní ISO normy.


 

 

 

PODMÍNKY A PRAVIDLA UPLATNĚNÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU PRO DVĚ OSOBY NA WELLNES VÍKEND

 1. Na základě splnění podmínek dále uvedených má držitel dárkového poukazu nárok na úhradu wellnes víkendu pro dvě osoby v hodnotě 5.000,- Kč dle vlastního výběru s ohledem na aktuální nabídku wellnes víkendů na trhu.
 2. Držitel dárkového poukazu má nárok na uplatnění poukazu pouze v případě, že prostřednictvím společnosti REAL REALITY s.r.o., která na základě franšízové smlouvy provozuje značku RE/MAX Invest, IČ: 273 89 871, DIČ: CZ 27389871, se sídlem Velehradská 88/1, PSČ 130 00, Praha 3, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 110976 (dále jen „REAL REALITY s.r.o.“), uzavřel v době platnosti dárkového poukazu kupní smlouvu ke své nemovitosti nebo smlouvu o převodu svého podílu v bytovém družstvu s třetí stranou vyhledaným REAL REALITY s.r.o.
 3. Platnost dárkového poukazu je od 1.9.2014 do 1.12.2015.
 4. Dárkový poukaz je přenosný (držitel však musí prokázat splnění podmínky uvedené v bodě 2).
 5. Dárkový poukaz je možné kombinovat s jiným dárkovým poukazem stejného plnění (tj. wellnes víkend pro dvě osoby).
 6. Dárkový poukaz není cenina a nelze jej proměnit za hotovost či jinou formu plnění.
 7. V případě čerpání wellnes víkendu v nižší hodnotě než je dárkový poukaz, nemá držitel nárok na vyplacení takového rozdílu.
 8. Držitel dárkového poukazu je oprávněn si po splnění podmínek čerpání vybrat z nabídky i wellnes víkend ve vyšší hodnotě s tím, že rozdíl mezi hodnotou zájezdu a poukazu hradí držitel.

 

Datum uveřejnění: 1.9.2014