MENU ZAVŘÍT
Hana Roušarová - RE/MAX K2
Nemovitosti makléře

Hana Roušarová

RE/MAX K2

Telefon:
+420 606 579 406
Adresa:
RE/MAX K2
RE/MAX K2, Soudní 194
568 02 Svitavy (okres Svitavy), Česká republika
zobrazit na mapě

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál Certifikovaný insolvenční specialista 100% Club

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.9

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

V realitní branži se pohybuji již od roku 2008.

Po celou tuto dobu se zabývám prodejem a pronájmem nemovitostí (bytů, domů, komerčních objektů, pozemků). Dále se zaměřuji i na prodej nemovitostí v insolvenčím řízení.

Při své práci vždy klientům zajišťuji kompletní servis. Svým klientům mohu nabídnout mnohaleté zkušenosti v oboru a z praxe, spolehlivost, pečlivost, profesionalitu a hlavně osobní přístup a jistotu.

Mým hlavním cílem je spokojený klient a úspěšně dokončený obchod. Ve společnosti RE/MAX pracuji od ledna 2014, přičemž jsem si před nástupem do této silné společnosti ještě rozšířila své znalosti na školení, které jsem úspěšně zakončila zkouškami v Praze a získala certifikát realitního makléře a certifikát realitního profesionála. Rovněž jsem si znalosti rozšířila o prodej nemovitostí v insolvenčním řízení, kdy jsem po zkoušce získala certififát insolvenční specialistky.


Práce v realitách mě hodně baví, proto ji také mohu vykonávat s úsměvem a radostí. Společnost RE/MAX jsem si pro svoji další činnost zvolila proto, že velká společnost má vždy daná jasná pravidla, jak pro nás makléře, tak pro Vás klienty. Stále nám umožňuje se sebevzdělávat a sledovat aktuální změny ve všem, co souvisí s prodejem realit a tím pádem Vám jako klientům může zaručit kvalitu. Těším se na případnou spolupráci s Vámi.

Reference

"Paní Roušarová je odborník na svém místě. Prodej bytu byl veden v informované a klidné atmosféře, kdy obě strany, prodávající i kupující, byli seznámeni se postupnými kroky, které budou následovat. Prodej bytu proběhl v krátké době se všemi náležitostmi, které k tomu přísluší. Společnosti RE/MAX mohu jen gratulovat k takové makléřce, která dělá dobré jméno sobě, ale i společnosti. K.W."

Hodnocení: 10/10

"Velmi oceňuji profesionalitu paní Roušarové, její flexibilitu a jednání."

Hodnocení: 10/10

"Velmi ochotna"

Hodnocení: 10/10

"kvalitní servis, dlouhodobá spolupráce"

Hodnocení: 10/10

"Služby paní Roušarové můžeme všem, kdo požadují rychlé a profesionální služby, jen doporučit. Od prvního kontaktu po připsání peněz neuplynuly ani 3 měsíce. Proběhlo několik návštěv zájemců o RD. Paní Roušarová bezodkladně vyřídila všechny potřebné formality - kalkulaci tržní ceny, fotodokumentaci, inzerci na 10 serverech, vypracování průkazu energetické náročnosti budovy, komunikaci se všemi smluvními stranami, katastrálním úřadem, advokátní úschovou atd. Paní Roušarová vypracovala také rezervační smlouvy, kupní smlouvu, všechny potřebné plné moci, přehlásila všechny energie na kupujícího, zajistila návrh na vklad do katastru i předání nemovitosti. Zkrátka vše realizovala ochotně, rychle a bez komplikací. Ještě jednou děkujeme. Richterovi, Kunčina"

Hodnocení: 10/10

"Paní Hana Roušarova je profesionál, který velmi dobře ovládá odborné a obchodní znalosti. Přesto má dar lidského přístupu ke klientům. Nadhled při řešení konkrétních problémů, dává klientům jistotu, že jednají s člověkem, který své práci rozumí, a že jí dokončí k všeobecné spokojenosti."

Hodnocení: 10/10

"Paní Roušarová jednoznačně člověk na svém místě "

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost. Nelituji toho, že jsem se na paní Roušarovou obrátila. Prodej proběhl rychle, pro mě úplně bezstarostně, vše perfektní."

Hodnocení: 10/10

"Paní Roušarovou,makléřku mohu jen doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Ochota a profesní přístup."

Hodnocení: 10/10

"Velmi dobrá komunikace. Vše nám bylo řádně vysvětleno. Vemi slušné chování a vystupování."

Hodnocení: 10/10

"ochota, rychlost, skvělé jednání, šíře informací, vstřícnost"

Hodnocení: 10/10

"super jednani není co dodat."

Hodnocení: 10/10

"SUPER, SUPER A JEŠTĚ JEDNOU SUPER. Havlíčková"

Hodnocení: 10/10

"Makléřka byla velice ochotná, vstřícná. Bylo snadné poznat, že se nejedná pouze o čistě profesionální slušnost, ale o skutečný lidský, empatický přístup. Vyřídila vše, co bylo s prodejem spojené a učinila tak rychle a bez sebemenší chybičky. Doporučuji!"

Hodnocení: 10/10

"profesionální přístup a kvalitně odvedená práce , doporučuji všem"

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce s makléřkou paní Hanou Roušarovou byla na velmi vysoké úrovni.Doporučujeme dalším klientům."

Hodnocení: 10/10

"Služby poskytované paní Roušarovou považuji za vysoce profesionální. Celá záležitost s pronájmem bytu proběhla naprosto bez problémů a k naší celkové spokojenosti."

Hodnocení: 10/10

"doporučuji paní makléřku Hanu Roušarovou pro jeji profesialní a ochotné jednání Helena Vopálková"

Hodnocení: 10/10

"výborná spolupráce, maximální vstřícnost"

Hodnocení: 10/10

"spolehlivá, vstřícné jednání, vysoké pracovní nasazení"

Hodnocení: 10/10

"Paní Roušarová je milá a vstřícná. Byla jsem spokojená s rychlostí (byť jsem na prodej nespěchala) - od prvního oslovení makléře po připsání částky z prodeje nemovitosti - uběhly cca 3 měsíce."

Hodnocení: 10/10

"Paní Roušarová nám pomohla s koupí domu a prodejem bytu a velmi oceňujeme její profesionální i lidský přístup, děkujeme moc, Pospíšilovi Svitavy"

Hodnocení: 10/10

"Paní Roušarová je neskutečně ochotná a profesionální. K lidem velice přívětivá, čehož si v dnešní uspěchané době velice cením. Ušetřila mi spoustu času a doufám, že ještě ušetří. Vřele doporučuji každému. Honza Škoda"

Hodnocení: 10/10

"S paní makléřkou se velice dobře spolupracovalo. Byla vstřícná, aktivní a dohodnuté věci vždy splnila. Pracovala rychle a svědomitě, měla slušné vystupování. Zcela splnila mé představy o tom, jak by práce makléře měla vypadat. To mohu objektivně posoudit, neboť ve své praxi insolvenčního správce jsem pracoval s mnoha realitními kancelářemi."

Hodnocení: 10/10

"Velice ochotná , spolehlivá , umí poradit , k lidem velmi vstřícná. Tuto makléřku doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Příjemné jednání a vyřízení veškerých požadavků"

Hodnocení: 10/10

"Odvedení profesionální práce."

Hodnocení: 10/10

"vstřícné a profesionální jednání"

Hodnocení: 10/10

"Vstřícná, ochotná, aktivní, komunikativní, empatická, profesionál na svém místě."

Hodnocení: 10/10

"Paní Hana Roušarová zajistí perfektní profesionální přístup. Je ochotná kdykoliv řešit jakýkoliv problém. S jejími službami jsem byla velice spokojena!!! Mohu jen vřele doporučit!!!"

Hodnocení: 10/10

"Kvalita velmi dobrá.Řešili jsme napoprvé poměrně jednoduchou nemovitost.Teď přicházejí složitější zadání. Takže uvidíme. "

Hodnocení: 7/10

"Rychlost,ochota,vstřícnost.Spravny clovek na spravnem miste,zapalena pro věc."

Hodnocení: 10/10

" Paní Hanu Roušarovou mohu doporučit každému,kdo potřebuje řešit náležitosti ohledně nemovitostí.Velice si vážím její práce a hlavně ochoty vždy poradit a pomoci.Je velice svědomitá a pro své klienty dokáže udělat maximum. Moc jí za vše děkuji Jana Stloukalová"

Hodnocení: 10/10

"Dosud jsme se nesetkaly s tak vstřícným a profesionálním přístupem ke klientovi. Přejeme Vám více takových makléřů jako je pí. Hana Roušarová. Další slova chvály jsou zbytečná! S díky Jiřina Francová a Jaroslava Pírová."

Hodnocení: 10/10

"perfektní profesionální přístup ,velmi dobrá komunikace se stranami "

Hodnocení: 10/10

"Byli jsme velmi spokojeni, jak s přístupem paní Roušarové, tak s kvalitou služeb. Vřele doporučím dále."

Hodnocení: 10/10

"Absolutní spokojenost, velice vstřícné jednání a komunikace."

Hodnocení: 10/10

"Dobré jednání s prodávajícím , kdykoli na telefonu , dobrá komunikace , s jakýmkoli problémem či dotazem okamžitě řeší problém."

Hodnocení: 10/10