Hana Roušarová

Specializace - jazyk

  • - Angličtina

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
  • - Developerské projekty
Tel. +420 606 579 406
E-mail hana.rousarova@re-max.cz
Web www.re-max.cz/k2
Adresa RE/MAX K2
RE/MAX K2, Palackého třída 314
537 01 Chrudim, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál Certifikovaný insolvenční specialista

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Paní Hana Roušarova je profesionál, který velmi dobře ovládá odborné a obchodní znalosti. Přesto má dar lidského přístupu ke klientům. Nadhled při řešení konkrétních problémů, dává klientům jistotu, že jednají s člověkem, který své práci rozumí, a že jí dokončí k všeobecné spokojenosti."

Hodnocení: 10/10

"Paní Roušarová jednoznačně člověk na svém místě "

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost. Nelituji toho, že jsem se na paní Roušarovou obrátila. Prodej proběhl rychle, pro mě úplně bezstarostně, vše perfektní."

Hodnocení: 10/10

"Paní Roušarovou,makléřku mohu jen doporučit."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 606 579 406
E-mail hana.rousarova@re-max.cz
Web www.re-max.cz/k2
Adresa RE/MAX K2
RE/MAX K2, Palackého třída 314
537 01 Chrudim, Česká republika

V realitní branži se pohybuji již od roku 2008. Po celou tuto dobu se zabývám prodejem a pronájmem nemovitostí (bytů, domů, komerčních objektů, pozemků). Vždy při své práci zajišťuji klientům kompletní servis. Svým klientům mohu nabídnout mnohaleté zkušenosti v oboru a z praxe, spolehlivost, pečlivost, profesionalitu a hlavně osobní přístup a jistotu.

Mým hlavním cílem je spokojený klient a úspěšně dokončený obchod. Ve společnosti RE/MAX pracuji od ledna 2014, přičemž jsem si před nástupem do této silné společnosti ještě rozšířila své znalosti na školení, které jsem úspěšně zakončila zkouškami v Praze a získala certifikát realitního makléře a certifikát realitního profesionála.

 
Práce v realitách mě hodně baví, proto ji také mohu vykonávat s úsměvem a radostí. Společnost RE/MAX jsem si pro svoji další činnost zvolila proto, že velká společnost má vždy daná jasná pravidla, jak pro nás makléře, tak pro Vás klienty. Stále nám umožňuje se sebevzdělávat a sledovat aktuální změny ve všem, co souvisí s prodejem realit a tím pádem Vám jako klientům může zaručit kvalitu. Těším se na případnou spolupráci s Vámi!

 2

 
profík