MENU ZAVŘÍT
Ivan Krajňák - RE/MAX K2
Nemovitosti makléře

Ivan Krajňák

RE/MAX K2

Telefon:
+420 776 007 722
Adresa:
RE/MAX K2
RE/MAX K2, Palackého třída 314
537 01 Chrudim, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.9

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Reference

"Rychlá a kvalitní spolupráce. Byl jsem velice spokojen."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup, velmi milý, zařídil komplet všechno, nemusel jsem se o nic starat. Prodej nemovitosti byla pro mně poměrně stresová záležitost, ale s ním to vlastně byla hračka. Velmi za všechno děkuji."

Hodnocení: 10/10

"U pana Krajňáka oceňuji tu nejvyšší profesionální pomoc, velmi vstřícné a přátelské jednání, naprostou dochvilnost, vysvětlení každého kroku při prodeji. Považuji ho za absolutně nejlepšího makléře!"

Hodnocení: 10/10

"Pan Ivan Krajňák jako realitní makléř pracuje velmi zodpovědně. Jsem velmi spokojen s jeho službami, je spolehlivý vstřícný a svým klientům se věnuje maximálně. Svou práci odvádí od začátku do konce na 100%. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Pro pana makléře Ivana Krajňáka mám jen slova chvály: profesionál, spolehlivý, dochvilný, příjemný, sympatický, komunikativní, nic pro něho není problém, vše dokáže vyřešit ke spokojenosti všech zúčastněných. Mám s ním ty nejlepší zkušenosti.""

Hodnocení: 10/10

"Pan Krajňák je jako člověk neuvěřitelně slušný,ochotný a poctivý.Jeho služby jsou opravdu na profesionálni úrovní.Lepšího makléře nenajdete.""

Hodnocení: 10/10

""Maximální spokojenost, makléř průběžně informoval o zajemcich, během krátké doby proběhlo několik prohlidek a prodej nemovitosti. Makléř je spolehlivý, pečlivý, komumikativní, neustále v kontaktu. Mohu vřele doporučit.""

Hodnocení: 10/10

"Vše proběhlo dle dohody bez komplikací. Spolehlivost, informovanost."

Hodnocení: 10/10

"Pan makléř Ivan Krajňák je naprostá jednička: příjemný, ochotný, profesionální, najde řešení v případě nějakého problému, prodej či koupě nemovitosti s ním běží jako na drátku. Doporučuji!!! A ještě je velice sympatický :-)""

Hodnocení: 10/10

"Pan Krajňák působí jako velmi spolehlivý, vstřícný a důvěryhodný člověk. Navíc nejen tak působí, on takový skutečně je. Byli jsme s jeho přístupem velice spokojeni.""

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

""Profesionální přístup, velmi milý, zařídil komplet všechno, nemusela jsem se o nic starat. Prodej domu byla pro mně poměrně stresová záležitost, ale s ním to vlastně byla hračka. Velmi za všechno děkuji ""

Hodnocení: 10/10

"Naprosto bezproblémový a rychlý prodej nemovitosti, informovanost, odbornost, lidský přístup. Jestli hledáte profesionála v oboru realit, tak jste ho právě našli :)"

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup, rychlé a spolehlivé řešení všech záležitostí spojených s prodejem nemovitostí."

Hodnocení: 10/10

"Ochotný, rychle jednani, nemusela jsem se o nic starat, prijemne vystupování, vse proběhlo bez problemu"

Hodnocení: 10/10

"Pan Krajňák je velice ochotný, vstřícný, spolehlivý, svědomitý, dochvilný, zkušený, prostě PROFESIONÁL. Spolupráce s ním byla perfektní a i veškeré smlouvy a servis společnosti RE/MAX hodnotím jako výborné."

Hodnocení: 10/10

"Velmi profesionální ve všech směrech, navíc s lidským přístupem. Pokud by všude lidé pracovali tak jako pan Krajňák, bylo by vše o poznání jednodušší a veselejší. Spolupráci mohu jedině doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Pan Krajňák je ve svém oboru výjimečný, profesionální, znalý a komunikativní, prostě perfektní. Rád ho komukoliv doporučím, jsem rád že jsem právě s nim mohl spolupracovat."

Hodnocení: 10/10

"Pan Krajňák je velice ochotný, vstřícný, spolehlivý, svědomitý, dochvilný, zkušený, prostě PROFESIONÁL. Spolupráce s ním byla perfektní a i veškeré smlouvy a servis společnosti RE/MAX K2 hodnotím na výbornou. Vřele doporučuji tohoto makléře i realitní kancelář RE/MAX K2."

Hodnocení: 10/10

"Především bych chtěl vyzdvihnout velmi kvalitní, věcné a vstřícné jednání k naprosté spokojenosti klienta. Makléře mohu jedině doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Velmi příjemné vystupování. Když jsem potřeboval nějakou informaci, dokázal vždy odpovědět i poradit. Super pracovní nasazení, rychle prodaná nemovitost, profesionalita. Mužu jen doporučit."

Hodnocení: 10/10

""Chcete nebo sháníte schopného realitního makléře? Obraťte se na pana Krajňáka a buďte si jisti, že udělá maximum pro Vás i vaší nemovitost.""

Hodnocení: 10/10

"" Na pana Ivana Krajňáka se obracím opakovaně a vždy jsem nadmíru spokojen. Při prodeji jakékoliv nemovitosti není potřeba se o nic starat, vše bez problému vyřídí a dohlédne i na to, aby byly včas zaplacené daně a pod. Velmi rád pana Krajňáka vřele doporučím přátelům a známým a vůbec komukoliv. Jeho přístup ke klientům je vysoce profesionální a velice příjemný. ""

Hodnocení: 10/10

"Se službami pana Krajňáka jsme byli maximálně spokojeni. Děkujeme a rozhodně ho jako makléře doporučujeme!"

Hodnocení: 10/10

""Naprostý profesionál s mnohaletou zkušeností. Zná dokonale realitní trh. Při prodeji poradí s cenou, která je reálná a za kterou je schopen opravdu prodat. Se svým klientem je v pravidelném kontaktu. ""

Hodnocení: 10/10

"Pan Krajňák měl po celou dobu naší spolupráce velice profesionální, přitom však přátelský přístup. Na všechna jednání byl 100% připravený s novými informacemi a pečlivě zpracovanými doklady. Rychlý a bezproblémový prodej mého rodinného domu byl uskutečněn z velké části i profesionálním přístupem při zpracování dokumentace.""

Hodnocení: 10/10

""Velice spolehlivý makléř, který jedná zcela pohodově a hlavně na rovinu. Mohu jen doporučit.""

Hodnocení: 10/10

"Služeb realitní kanceláře RE/MAX K2 jsem využila již podruhé a opět jsem byla maximálně spokojená. Pan Krajňák je velmi vstřícný člověk, na kterého je opravdu spolehnutí. Tuto realitní kancelář a především pana Krajňáka mohu všem vřele doporučit.""

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 8/10

""Pan Krajňák je naprostý profesionál. Milý, vstřícný, přátelský a jednající na rovinu. Perfektní přístup ke klientovi. Maximální spokojenost.""

Hodnocení: 10/10

""Ivan Krajňák je v každém ohledu profesionál, zejména se mi líbí jeho korektní a otevřené jednání. Jednal jsem s ním už několikrát, od začátku mi byly sdělovány důležité aktuální informace pravidelně, objektivně a bez prodlení. Makléř pohotově jedná s příslušnými úřady, dobře se orientuje v problematice a nedochází tak ke zbytečným průtahům. Určitě bych se na něj v budoucnu opět obrátil.""

Hodnocení: 10/10

""Takhle si představuji profesionála na svém místě - výborná praxe v oboru, zkušenosti, znalosti, velká ochota a hlavně sympatický lidský přístup. Spolupráci s tímto makléřem vřele doporučuji ""

Hodnocení: 10/10

"Naprosto profesionální přístup, okamžitá zpětná vazba s doporučením a samozřejmě úspěšný prodej nemovitost."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Služba pana Krajňáka od samého počátku probíhala akčně a na rozdíl od konkurenčních RK velmi solidně a bez žádných nátlaků. Pan Krajňák má výborné vystupování a na vzdory mým náročným požadavkům nám poměrně rychle sehnal nádherný byt. Iveta Petříková"

Hodnocení: 10/10