MENU ZAVŘÍT
Michal Farka - RE/MAX K2
Nemovitosti makléře

Michal Farka

RE/MAX K2

Telefon:
+420 739 486 568
Adresa:
RE/MAX K2
RE/MAX K2, Palackého třída 314
537 01 Chrudim, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Reference

"Pan Farka je velice ochotný,vstřícný,ve své práci profesionál,má příjemné vystupování,pro klienta udělá maximum pro jeho spokojenost.Pane Farka ještě jednou mockrát děkuji."

Hodnocení: 10/10

"Pan Farka je profesionál na svém místě. S jeho službami jsme byli velice spokojeni. Určitě ho doporučím svým přátelům a známým. Jana Kubánková."

Hodnocení: 10/10

"Jedna jako profesional, neuvadel nepravdive informace, byl rychly v jednani. Poradil"

Hodnocení: 8/10

"SUPER"

Hodnocení: 10/10

"Rychlý, zodpovědný, flexibilní...."

Hodnocení: 10/10

"Velice spolehliví,rychlý v jednání,upřímný,nedělá svoji práci pro peníze,musí ho to opravdu bavit.mrzí nás že musel zařizovat spoustu věcí za jinou RK/viz. Paní Štěpánku Mimrovou RK Česká realitní a RK Jošt. Takže mi ani nevíme ke které RK patří. (Asi měsíc jsme požadovaly PENB Na což jsme se dozvěděli po telefonické domluvě na úřadu pro PENB že nás uvádí vědomě v omyl ,že prý její známí volal na ministersvo PENB taže štítek být nemusí.Což pro nás je absolutně neschopný člověk a Pan Farka to vyřešil během jednoho dne a moc nám s tím pomohl. Za to vše mu mockrát děkujeme. S pozdravem Otradovský"

Hodnocení: 10/10

"Dobra spoluprace, jen potreba komunikovat veci predem a nechat rozhodovat prodavajiciho"

Hodnocení: 8/10

"Diky za pomoc při prodeji."

Hodnocení: 10/10

"Pan Farka má velmi vstřícný přístup, snaží se vyhovět klientům i při nastalých komplikacích, a ve svém oboru má velmi dobrý přehled a vynikající znalosti."

Hodnocení: 10/10

"Pan Farka je příjemný, spolehlivý, rychlý, svědomitý, pečlivý, skvělý človíček :-)"

Hodnocení: 10/10

"odborník na svém místě. Ví co dělá .."

Hodnocení: 10/10

"S prací, pana Michala Farky jsem velice spokojená, je to opravdu člověk na správném místě. "

Hodnocení: 10/10

"velice slušný, rozhodný a ochotný pán,který poradí a dokáže se přizpůsobit vašemu času a hlavně dokáže nemovitost prodat za krátkou dobu.Byla jsem velice spokojená s jeho poskytnutou službou a taky společností re-max."

Hodnocení: 10/10

"Ohledně prodeje případně nákupu výborný makléř , velmi příjemného vystupování , po odborné stránce na výši , ochotný poradit a vyřešit případné komplikace. Za svou osobu ohromné zklamání ohledně finančních služeb , mnoho slibů a žádný výsledek a následná špatná komunikace v těchto záležitostech."

Hodnocení: 4/10

"Pan Michal Farka je člověk,který realitami žije.Každý klient pro něj znamená nadstandartní péči,zájem a pochopení.Většinu práce dělá nad rámec svých možností a povinností.Je vždy ochotný, řešit jakýkoli problém.Jeho služby jsem již několikrát doporučila dalším klientům.Pokud ve své práci nepoleví a bude pracovat dále s takovým nasazením,jako doposud,stane se jedním z nejlepších."

Hodnocení: 10/10

"Pohodový a svědomitý mladý muž pevných nervů, jehož pracovní nasazení je obdivuhodné! "

Hodnocení: 10/10

"Dobré jednani , co se domluvilo tak i bylo ."

Hodnocení: 10/10

"S tímto makléřem jsme byli velmi spokojeni,aktivně a profesionálně se ujal prodeje naší nemovitosti,provedl nás i všemi administrativními úkony,velmi ochotně zodpovídal a řešil všechny naše otázky a následné uskutečnění prodeje proběhlo k naší plné spokojenosti.Děkujeme i za jeho vždy ochotný a přátelský přístup."

Hodnocení: 10/10

"Velmi dobrý přístup ke klientovi, maximální ochota při komplikacích a vřelost při vysvětlování jejich vzniku. Často úsilí nad rámec pracovních povinností, jen aby byl klient spokojen. Byli jsme VELMI SPOKOJENI."

Hodnocení: 10/10

"Celkově profesionální a lidský přístup, férový, spolehlivý"

Hodnocení: 10/10

"Profesionální jednání, skvělý přístup. Není co vytknout."

Hodnocení: 10/10