Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Kateřina Němcová - RE/MAX Komfort

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Kateřina Němcová

Makléř - RE/MAX Komfort

Telefon:
+420 603 916 888
Adresa:
Čajkovského 1367/20
77900 Olomouc

Podrobné informace

Kdo jsem já?

Přemýšlela jsem, co bude mou novou cestou, co bych dělala ráda a kde budu užitečná. Odpověď se dostavila takřka okamžitě...

14 let jsem pracovala pro reklamní agentury jako hosteska/promotérka.

Od roku 2010 jsem nastoupila do role hrdé maminky. Prvorozená holčička, na kterou jsme se strašně moc těšili, se narodila s těžce poškozeným mozkem. Byl to těžký boj, který jsme zvládali jako rodina společně.  Sofinka ve 4 letech svůj těžký boj prohrála a stala andílkem na nebesích. Naučila mě trpělivosti, naslouchání, bojovnosti a pokoře. V roce 2013 přišla na svět druhá holčička Anička. Pomáhala nám v boji s osudem. O 2 roky později přišla neplánovaně 3. dcerka Valerie. Chtěla jsem se plně věnovat rodině a nástupu do práce. Zhatila nám to poslední holčička Jituška. Téměř 4 měsíce před svatbou. Vše se zrušilo a naše Jituška se na svět podívala předčasně. Další zkouška života.

Při dětech je každá koruna dobrá, proto jsem doma šila wrap náramky, pracovala jako poradkyně pro drogistické výrobky, merchendaising pro telefonickou společnost a péče o jednu nemohoucí dámu. Tyto práce mě naplňují a baví, ale cítím, že je čas jít dál.

Přemýšlela jsem, co bude mou novou cestou, co bych dělala ráda a kde budu užitečná. Odpověď se dostavila takřka okamžitě...

Dostala jsem tip od kamaráda na pozici realitní makléřky pro společnost RE/MAX. Práce mě zaujala a já se hrdě chopila této šance. Věřím, že je to správná volba, protože nemovitosti mě opravdu baví. Budu se srdečně snažit odvést tu nejlepší práci pro Vás, své klienty, abyste byly hrdí a těšili se na naše shledání, nabídnu vám loajalitu, ochotu, úsměv a lidský přístup, to vše mě naučil život a já rozdávám tu energii plnými doušky dále.

Cílem je přece spokojenost všech na konci úspěšného prodeje či pronájmu.

Sama o sobě bych neřekla nikdy že jsem nejlepší. Vždycky je co zlepšovat a také vždy může být někdo, kdo je pro majitele dané nemovitosti v něčem lepší. Ale napadá mě jedno důležité kritérium, které by snad mohlo dělat někoho nejlepším. A to je umění naslouchat svému klientovi, poznat jeho potřeby a přání a dokázat mu nabídnout to nejlepší pro jeho situaci.

Ráda bych viděla v očích svého klienta radost a štěstí.

To jsem prostě já, máma 4 děvčátek a energetická osoba :-)

 

Moje holky
Moje holky

Snad se brzy spolu s vámi setkám :-)

Kateřina Němcová
Kateřina Němcová
Kateřina Němcová
Kateřina Němcová