Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing., Ing. arch. Bohuslav Kunat - RE/MAX MONARCHA

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing., Ing. arch. Bohuslav Kunat je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 69609390.

Ing., Ing. arch. Bohuslav Kunat

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody...

Makléř - RE/MAX MONARCHA

Telefon:
+420 777 235 427
Adresa:
Masarykova třída 105/29
77900 Olomouc

Vzdělání a ocenění

CRM 2. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
4.9

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

JAK PRACUJI A NA ČEM MI ZÁLEŽÍ

Obchodní a morální standardy RE/MAX jsou blízké těm, které prosazoval muž, kterého jako obchodníka považuji za vzor. Tím je Tomáš Baťa st.

Kladu důraz na kvalitně zpracovanou prezentaci, průběžnou práci s nabídkou a nalezení toho pravého zájemce. Díky výhradní spolupráci s klienty se zabývám i dlouhodobými zakázkami vedoucími k lepší využitelnosti a prodejnosti jejich nemovitostí, především s ohledem na platnou územně plánovací dokumentaci. Nejsem zvyklý prodávat nemovitosti pod cenou. Motivuje mě zařídit a vyjednat při prodeji pro své výhradní klienty vždy nejlepší možné podmínky. Zaručuji poctivý přístup a odbornost!

Těším se na nové výzvy a každou novou spolupráci!

Business and moral standards of RE/MAX are close to those promoted by the man I consider as pattern of a businessman. This man is Tomas Bata Sr.

I place emphasis on a well-prepared presentation, continuous work with the offer and finding the right candidate. Thanks to exclusive cooperation with clients I also deal with long-term contracts leading to better use and sale of their real estate, especially with regard to valid land-use planning documentation. I'm not used to selling under-priced property. It motivates me to negotiate always the best possible conditions for my exclusive clients. I guarantee honest access and expertise!

I look forward to another challenges and each new cooperation!

JAKÉ SLUŽBY NABÍZÍM:

Nad rámec služeb realitního makléře jsem pro Vás jako architekt na základě dosavadní praxe schopen zajistit nadstandardní portfolio služeb:

  • vyhodnocení a posouzení aktuálního stavebně technického stavu nemovitostí a rozvojového potenciálu pozemků pro reálné stanovení prodejní ceny
  • zaměření stávajícího stavu nemovitostí a vytvoření pasportu stavby a dalších stavebních podkladů, vypracování podkladů pro dělení a přeparcelaci pozemků a pro kalkulace návratnosti investic na straně kupujících a investorů
  • příprava podkladů pro prezentaci nemovitostí ve formě architektonických a urbanistických studií a vizualizací
  • u pozemků příprava a projednání podkladů pro projednání změn územně plánovací dokumentace a územně plánovacích podkladů, plánovacích smluv aj., jako jsou územní a zastavovací studie, návrhy změn územních plánů a jiné
Příklad projekční práce
Příklad projekční práce

NADSTANDARDNÍ ZPŮSOBY PREZENTACE NEMOVITOSTÍ

Vila Ludík v Kojetíně
Vila Ludík v Kojetíně
Prezentace v tisku
Prezentace v tisku

DALŠÍ PŘÍKLADY:

Vila Ludík v Kojetíně
Vila Ludík v Kojetíně
Vila Ludík v Kojetíně - příklad prezentace v odborné literatuře
Vila Ludík v Kojetíně - příklad prezentace v odborné literatuře

PŘÍKLAD VIDEOPREZENTACE NEMOVITOSTI:

Reference

"Přes realitku RE/MAX Monarcha jsem prodala již několik nemovitostí.Vždy jsem byla nesmírně spokojená s profesionálním přístupem a kompletním servisem ,p.Kunata a realitní kancelář RE/MAX Monarcha vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Při prodeji i koupi nemovitosti 100% spokojenost, mohu jen doporučit. Spolehlivost, profesionální a přitom velmi lidský a pohotový přístup."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost,profesionální přístup,bezvadná komunikace.Při prodeji pozemku vznikl problém,který jsem zavinila já,pan Kunat společně s majitelem kanceláře panem Urvou vše vyřešili rychle a perfektně.Vřele doporučuji. Hrubá"

Hodnocení: 5/5

"pan Kunat byl při jednání vždy profesionální a vstřícný. Dopředu informoval o dalších krocích prodeje a veškeré kroky se snažil vždy co nejvíce urychlit, aby nedocházelo ke zbytečným prostojům. Potřebné dokumenty poskytoval předem k prostudování. Případné dotazy s ochotou a klidem vysvětlil. Celkově jsme byli s prací pana Ing., Ing. arch. Bohuslava Kunata nadmíru spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Výborná komunikace, aktivní přístup."

Hodnocení: 4/5

"S prací pana makléře Bhuslava Kunata jsme byli velice spokojeni. Se službami RE/MAX Monarcha, osobně p.Urva- naprostá spokojenost, nadstandartní služby, velmi korektní a lidské jednání, profesionální přístup, celý případ pod dohledem od A do Z. Neznám nikoho lepšího pro tuto práci. Budeme vřele doporučovat a chválit."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Kunát je velmi schopný makléř, který pracuje férově a poctivě(ano, čtete dobře!). Nikomu nemaže med ani nic netají, ale rovnou říká všechna pro a proti a nemovitost prodává ke spokojenosti všech stran. Všem už budu doporučovat jedině tuto pobočku. Na rozdíl od jiných makléřů se nebojím , že bych později litovala( setkala jsem se dříve s mnoha makléři kteří přikrášlovali skutečný stav a zvedali hodnotu nemovitosti jen na oko,aby se lépe prodala). Navíc je to sympatický člověk a má slušné vystupování."

Hodnocení: 5/5

"Pan Kunat byl velice ochotný nám cokoliv vysvětlit, příjemně vystupoval a jeho chování bylo na profesionální úrovni, dostatečně dopředu nás vždy informoval o následujících krocích, které budou následovat, veškeré dokumenty nám byly poskytnuté k prostudování předem, můžeme jedině doporučit. S pozdravem Tököly."

Hodnocení: 5/5

"S makléřem panem Bohuslavem Kunatem jsem naprosto spokojena,profesionální přístup,rychlost,spolehlivost. Všem doporučuji"

Hodnocení: 5/5

"Musím přiznat, že pan Kunat je opravdoví profík. Prodej mé nemovitosti byl velmi komplikovaný. Ale díky panu makléři vše dopadlo dobře. Hlavně oceňuji jeho osobní přístup ke klientovi. A ochotu vše řešit a být nápomocen. Komunikace probíhal vždy velmi profesionálně. Nikdy nebyl žádný problém, i když jsme řešily prodej na dálku. Touto cestou bych chtěla panu Makléři moc poděkovat. Děkuji Zlámalová"

Hodnocení: 5/5

"Opět jsme se přesvědčili, že největší profíci a odborníci jsou v RE/MAXU. To vše se ukázalo ve složitém prodeji našeho domu zahraničním klientům, kdy pan Marián Urva, jako majitel kanceláře řešil složité právní záležitosti, investoval do propagace inzerátu a společně s Ing.,Ing. arch. Bohuslavem Kunatem, který je také odborník ve své profesi, vedli prodej k zdárnému konci. Kancelář RE/MAX MONARCHA doporučujeme a velmi děkujeme, jsme již několik let spokojenými klienty."

Hodnocení: 5/5

"vstřícnost, spolehlivost, odbornost, okamžité řešení problémů. Nadstandardní zajištění služeb."

Hodnocení: 5/5