offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Ing. Mgr. Veronika Černá Hrabcová - RE/MAX Nova
Nemovitosti makléře

Ing. Mgr. Veronika Černá Hrabcová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 87526450.

Ing. Mgr. Veronika Černá Hrabcová

RE/MAX Nova

Telefon:
+420 603 841 020
Adresa:
RE/MAX Nova
RE/MAX Nova, M.Horákové 42/127
160 00 Praha 6 - Hradčany, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Gold

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

ING. MGR. VERONIKA ČERNÁ

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Záleží mi na spokojenosti klienta. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Vystudovala jsem Veřejnou správu – právní specializaci a Mezinárodní vztahy. Mé předchozí pracovní aktivity byly vždy spojené s úctou a profesním přístupem ke klientům. Pracovala jsem v oblasti nákup /prodej např. jsem vedla pobočky cestovní kanceláře Fischer, několik let jsem působila v zahraniční firmě INX a již od 15let se zabývám výstavbou nemovitostí. V realitách jsem od roku 2013 pod křídly obchodní značky RE/MAX Nova. Studium veřejné správy a práva je perfektním základem pro tuto činnost a jsem velice spokojena se svým pracovním zaměřením, jelikož v realitní činnosti uplatňuji své znalosti každý den. Spolupracuji se zahraniční klientelou a nabízím své služby i v anglickém jazyce. Během své praxe nejen v realitní činnosti považuji za zdroj inspirace otevřenost, loajalitu, komunikativnost, rozhodnost a schopnost improvizace jak v osobních, tak i pracovních vztazích. Cílem mé práce je spokojenost zákazníka.

Práce realitního makléře mě naplňuje a je to i můj koníček, proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Snažím se pochopit potřeby zákazníka. Cílem a největším oceněním mé práce je maximální spokojenost zákazníků a uspokojení potřeb klienta. Pomohu Vám s přípravou Vaší nemovitosti k pronájmu či prodeji, zajišťuji home staging, nafocení nemovitosti, video prohlídky, inspekce nemovitosti, poradenství ohledně smluv a smluvních vztahů, administrativu s úřady (stavební úřad, ŽP atd.) a další.

Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články na mých webových stránkách www.cernaveronika.cz. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.

Každá nemovitost je specifická a potřebuje péči realitního makléře.

Home staging zajišťuje větší atraktivitu nemovitosti v inzerci a možnost prodeje / pronájmu za odpovídající cenu.

Jedná se o vytvoření představy budoucím zájemcům, jak je možné nemovitost zařídit, zútulnit a použít jednotlivé prvky a barvy (např. koberce, dekorativní polštáře, dekorace, přehozy na postel, květiny atd.). Prázdné nemovitosti se nefotí snadno a poptávající na první dojem nezaujmou. Zde nastává čas na home staging a vytvoření pocitu útulného domova. Zajišťuji pro naše klienty home staging i do prázdné nemovitosti. Vytvořím obývací pokoj, ložnice, zútulním chodby, koupelnu, toaletu a další. 

Při výběru nemovitosti by Vás měla inzerce a samotné fotografie oslovit, tzn. je vhodné, aby Vaše nabízená nemovitost byla atraktivní, útulná a čistá. Home staging klienty časově neomezuje, rodinný dům jsem schopna připravit a nafotit za 2-3 hodiny. Záleží na rozsahu nemovitosti. 

Home staging doporučuji k prodeji i k pronájmu nemovitostí. 

Home staging ložnice v rodinném domě.
Home staging ložnice v rodinném domě.

Specialista na Prahu a Středočeský kraj

Prodávám nemovitosti po celé České republice. Podívejte se na lokalitu mých zrealizovaných obchodů za poslední období.

Váš osobní makléř by měl mít přehled ve Vaší lokalitě, nejen z pohledu občanské vybavenosti, dostupnosti, ale také z pohledu prodaných nemovitostí - cenových map v dané lokalitě. Neváhejte mě kontaktovat a ráda Vám nacením i Vaší nemovitost.

Ing. Mgr. Veronika Černá

SE MNOU SE NEMUSÍTE BÁT RIZIK SPOJENÝCH S NÁKUPEM, PRODEJEM ČI PRONÁJMEM NEMOVITOSTÍ.

Specializace prodej i pronájem:

  • Rodinné domy
  • Byty v osobním vlastnictví
  • Byty v družstevním vlastnictví
  • Chaty
  • Chalupy
  • Pozemky
  • Komerční objekty
  • Developerské objekty

Reference

"S prací paní Ing. Mgr. Veronika Černá Hrabcová jsem spokojen maximálně. Paní je vstřícná, milá, zodpovědná, pohotová, flexibilní, svého oboru znalá."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup "

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup,příjemne jednání. Určitě doporučím "

Hodnocení: 10/10

"Paní Veronika Černá je naprosto úžasná makléřka. Nájemníky mi shání již několik let a vždy s naprostou profesionalitou. Vřele doporučuji!"

Hodnocení: 10/10

"Veronika je nejsikovny makler, lepsiho nikoho nepodkala za 13 let , co jsme pronajimame nemovitosti"

Hodnocení: 10/10

"Vysoce profesionálni přístup paní makléřky, seriózní jednání a celkově bezproblémový průběh prodeje naší nemovitosti. Paní Černou a spol. RE/MAX můžeme jen doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Velice dobrá informovanost o průběhu prodeje nemovitosti, zprostředkování podle vytyčených požadavků a časovým možnostem."

Hodnocení: 10/10

"100% profesionál"

Hodnocení: 10/10

"Vše proběhlo v pořádku a rychle. Paní makléřka je profík ve své profesi a já ji všem 100%doporučuji. Příště další prodej nemovitosti jen s ní."

Hodnocení: 10/10

"Profesionalita, serióznost a lidský přístup jako přidaná hodnota."

Hodnocení: 10/10

"Veronika je odborníkem na svém místě. Je velice šikovná, ochotná, obětavá. Můžeme jí všem doporučit. D.B."

Hodnocení: 10/10

"pronájem bytu sjednán bez problémů,110% profesionální přístup"

Hodnocení: 10/10

"Vynikající, milá, pečlivá, důkladná vč. odborných znalostí a mimořádně profesionální paní makléřka, jsme moc spokojeni s celým průběhem prodeje nemovitosti."

Hodnocení: 10/10

"S paní makléřkou Veronikou Černou (Hrabcovou) spolupracuji již několik let a jsem vždy nad míru spokojen. Spolupráce od počátku probíhá bez mé aktivní přítomnosti a paní makléřka si získala mou naprostou důvěru, i při výběru klientů do pronájmu. Veronika se nám stará o kompletní pronájmy našich nemovitostí. Vše probíhá vždy hladce s velkou profesionalitou. Děkuji naší osobní makléřce za perfektní odvedenou práci a budu se těšit na další setkání."

Hodnocení: 10/10

"Profesionalita , zájem , lidskost, rychlost atd atd . Naprosto úžasná mladá dáma s přístupem ke klientovi který se dnes již málo vidí . Mohu posoudit - je mi přes 50 let. Pokud budu já nebo mí dobří známí potřebovat nebudu žádat o pomoc nikoho jiného . Děkuji Veroniko Černá - Hrabcová"

Hodnocení: 10/10

"Paní Veronika Černá je velmi profesionální. Vždy vyjde maximálně vstříc. Na vše reaguje rychle, profesionálně a zároveň lidsky. Jako zákazník ji budu doporučovat."

Hodnocení: 10/10

"S pani Veronikou spolupracuji jiz nekolik let a jsem nadmiru spokojena. Je velice mila, vzdy usmevava, ochotne se vsim poradi a o veskere zalezitosti se aktivne stara. Doporucila jsem ji jiz nekolika znamym a urcite budu doporucovat dal! Je to opravdu clovek na svem miste!"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Perfektní práce, informování o probíhajících dějích. Hledání řešení na míru. Paní Černá je profesionální, lidská, milá osoba, se kterou je radost trávit čas i uskutečnit obchod. Velice paní Černé děkuji Ing. Jana Burianová"

Hodnocení: 10/10

"Odprezentovani bytu na vysoke a profesionalni urovni. Opravdu doporucuji pani Veroniku Hrabcovou. Dekuji za Vase sluzby"

Hodnocení: 10/10

"Přístup paní Mgr.Ing.Veroniky Hrabcové, dnes Černé hodnotím nejen jako profesionální a komplexní, ale vysoce nadstandardní."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup, rychlé zprostředkování prodeje. Doporučuji tuto makléřku."

Hodnocení: 10/10

"S Veronikou Hrabcovou pracuji uz nekolik let, nejsikovna maklerka!! Velice rychle pronajma nemovitost!! Velice vazim jeji nazor !! A je velice pracovita !!"

Hodnocení: 10/10

"Makléř byl vstřícný, komunikativní a jednal profesionálně a pragmaticky. Přesně to jsme při zprostředkování prodeje domu očekávali."

Hodnocení: 10/10

"Perfektní spolupráce!!!!! Doporučuji paní Inženýrku i svému okolí a rádi ji využijeme k další spolupráci."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup a spolehlivost v podání hezké ženy."

Hodnocení: 10/10

"Se službami p.Hrabcové jsme byly moc spokojeni.Už jsme využili jejich služeb podruhè .A opět nenì co vytknout..Pomohla se všìm a byla v přìpadě rady vždy k dispozici..Děkujem."

Hodnocení: 10/10

"Paní Hrabcová je zkušená, ochotná , příjemná, ale hlavně fundovaná v tomto odvětví. Má zkušenosti ve stavebnictví a ví přesně o čem mluví. Pomůže a zařídí vše,co je potřeba. Děkuji K."

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost. Perfektní jednání a zajištění prodeje pro všech osm prodávajících. Děkujeme!"

Hodnocení: 10/10

"Paní makléřka nám poskytla naprosto dokonalý a profesionální servis. Věnovala se nám i nad rámec svých povinností a pomohla s právním zajištěním našich záležitostí. Obdivujeme právní přehled makléřky a celkový přístup. Moc děkujeme!"

Hodnocení: 10/10

"Se slečnou Hrabcovou jsme maximálně spokojeni a mohu jen doporučit její služby. Lidský přístup nás ohromil a poskytuje služby nad rámec svých povinností. Celý obchod proběhl bez komplikací a bylo dodrženo vše jak makléřka naplánovala. Slečna Hrabcová nás informovala o celém průběhu prodeje nemovitosti a především laicky vždy vysvětlila postup prodeje. Jsme ohromeni přístupem této makléřky k její práci a především přátelskému přístupu k lidem. Musíme jen doporučit dalším klientům."

Hodnocení: 10/10

"vyborna komunikace, skvely pristup, vzdy ochotna poradit a vysvetlit"

Hodnocení: 10/10

"Děkuji paní Hrabcové za skvělou spolupráci.Velice rychlé jednání,kdykoliv ochotná poradit. Milá,usměvavá byla radost s ní spolupracovat.Rozhodně bych ji oslovila znovu."

Hodnocení: 10/10

"Paní Hrabcová je velice pečlivá,spolehlivá, ochotná a má všechny nej, nej. Naprostá profesionalita .Kdybych v budoucnu prodávala nebo i kupovala nemovitost tak pouze s paní Veronikou Hrabcovou. Myslím , že spousta makléřů by měla jít k paní Hrabcové na školení .... Vřele všem doporučuji tuto makléřku."

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce s paní Veronikou Hrabcovou byla dokonalá.Se vším si věděla rady a nic nebylo problém.Vždy byla milá a ochotná.Je skvělá a všem mým blízkým ji doporučím.Měla jsem na ni štěstí."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce s paní Veronikou Hrabcovou byla úžasná-profesionální a navíc velmi milá a vstřícná.Často mi pomohla nad rámec svých povinností a vždy s úsměvem.Je skvělá !!!"

Hodnocení: 10/10

"Výborná spolupráce a profesionální přístup"

Hodnocení: 10/10

"Perfektní přístup, kdykoliv komunikativní a ochotná. "

Hodnocení: 10/10

"Velká snaha nemovitost nabízet a prodat, příjemný vzhled a vystupování a jednání."

Hodnocení: 10/10
.