offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Hana Jansová - RE/MAX Partner
Nemovitosti makléře

Hana Jansová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 03693279.

Hana Jansová

Partner je ten, komu záleží na tom, kde a jak budete bydlet....
RE/MAX Partner

Telefon:
+420 608 180 606
Adresa:
RE/MAX Partner
RE/MAX Partner, Řeporyjské náměstí 16
155 00 Praha 5 - Řeporyje, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Hana Jansová

Dobrý Partner nezmizí po podpisu posledního papíru, Partner je tu pro Vás vždy

V realitách se pohybuji již čtvrtým rokem a přes dlouhý začátek jsem v nich našla naplňující smysl mého pracovního života. Jednoduše řečeno - nedělám to proto, že musím, ale proto, že mě to baví. Opravdu baví.

S RE/MAX Partner jsem začala spolupracovat proto, že Partnerství je pro mě mnohem více, než pouhý název. Partnerství přeci není jednostranné, je o důvěře, komunikaci, kompromisech, řešeních a dohodě. A v dnešní době je právě ta DŮVĚRA velmi vzácným jevem. Partnerství je o individuálním přístupu, protože jak všichni víme, každý z nás je jedinečný a má práce je i o tom, najít tu správnou cestu, která Vás i nás zavede k úplné spokojenosti.

Prezentace je skutečně důležitá a přípravou nemovitosti k focení to začíná...

Reference

"S paní Jansovou jsem se potkal při prodeji nemovitosti. Už několik nemovitostí jsem prodával i nakupoval přes realitní kanceláře, ale její profesionální přístup byl jednoznačně převyšující všechny předešlé realitní makléře, které jsem potkal. Výborné nápady při přípravě nemovitostí k prohlídkám a k nafocení, osobitý přístup, rychlost, flexibilita, kdykoli k dispozici. Rychlé zajištění veškeré dokumentace, smluv, katastr. nemovitostí a jiné..... Dle mého názoru, v mém případě, se cena za nemovitost podstatně zvýšila, a to určitě díky paní Jansové."

Hodnocení: 10/10

"Paní Jansová je velmi milá, ochotná, stále pozitivní, vstřícná, ale na druhou stranu umí dobře odprezentovat svůj odborný pohled na věc, pokud jsme my trochu tápali. Skvěle realizovaná prezentace bytu. Výsledek předčil očekávání. Již spolupracujeme na dalších dvou projektech a očekáváme stejně dobrý nebo ještě lepší výsledek. Touto formou paní Jansové ještě jednou moc děkujeme za skvěle odvedenou práci."

Hodnocení: 10/10