offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Hana Jansová - RE/MAX Partner

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Hana Jansová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 03693279.

Hana Jansová

Partner je ten, komu záleží na tom, kde a jak budete bydlet....
RE/MAX Partner

Telefon:
+420 608 180 606
Adresa:
RE/MAX Partner
RE/MAX Partner, Řeporyjské náměstí 16
15500 Praha 5 - Řeporyje, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Hana Jansová

Dobrý Partner nezmizí po podpisu posledního papíru, Partner je tu pro Vás vždy

V realitách se pohybuji již čtvrtým rokem a přes dlouhý začátek jsem v nich našla naplňující smysl mého pracovního života. Jednoduše řečeno - nedělám to proto, že musím, ale proto, že mě to baví. Opravdu baví.

S RE/MAX Partner jsem začala spolupracovat proto, že Partnerství je pro mě mnohem více, než pouhý název. Partnerství přeci není jednostranné, je o důvěře, komunikaci, kompromisech, řešeních a dohodě. A v dnešní době je právě ta DŮVĚRA velmi vzácným jevem. Partnerství je o individuálním přístupu, protože jak všichni víme, každý z nás je jedinečný a má práce je i o tom, najít tu správnou cestu, která Vás i nás zavede k úplné spokojenosti.

Prezentace je skutečně důležitá a přípravou nemovitosti k focení to začíná...

Reference

"Předem bych chtěl velice poděkovat za skvělý přístup paní Jansové, s jakou až noblesou zvládla a do samého konce dokončila prodej mé nemovitosti i ve velmi těžké covidové době. Velmi si cením i osobitého přístupu a vžití do situace prodávajícího! Velice mě zaujala i celková připravenost paní Jansové při focení bytu a provedení "homestagingu". Byl jsem překvapen co vše se dá provést a jak byt krásně pronikne, když je kvalitně připraven a nafocen. Připravení celkové 3D vizualizace bylo naprosto geniální a mělo určitě velký vliv na prodej nemovitosti v tak krátkém čase! Ještě jednou velké díky za tak skvělou makléřku a vaše služby. Celkově hodnotím prodej nadprůměrně skvěle, ale to jen díky paní Jansové. Věřím, že ve vaší společnosti se najde více takto zkušených a dobrý makléřů, ale jako je paní Jansová určitě nikdo není!!!"

Hodnocení: 10/10

"S paní Jansovou jsem se potkal při prodeji nemovitosti. Už několik nemovitostí jsem prodával i nakupoval přes realitní kanceláře, ale její profesionální přístup byl jednoznačně převyšující všechny předešlé realitní makléře, které jsem potkal. Výborné nápady při přípravě nemovitostí k prohlídkám a k nafocení, osobitý přístup, rychlost, flexibilita, kdykoli k dispozici. Rychlé zajištění veškeré dokumentace, smluv, katastr. nemovitostí a jiné..... Dle mého názoru, v mém případě, se cena za nemovitost podstatně zvýšila, a to určitě díky paní Jansové."

Hodnocení: 10/10

"Paní Jansová je velmi milá, ochotná, stále pozitivní, vstřícná, ale na druhou stranu umí dobře odprezentovat svůj odborný pohled na věc, pokud jsme my trochu tápali. Skvěle realizovaná prezentace bytu. Výsledek předčil očekávání. Již spolupracujeme na dalších dvou projektech a očekáváme stejně dobrý nebo ještě lepší výsledek. Touto formou paní Jansové ještě jednou moc děkujeme za skvěle odvedenou práci."

Hodnocení: 10/10
.