Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Jana Mikšánková - RE/MAX Partner

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Ing. Jana Mikšánková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 64586171.

Ing. Jana Mikšánková

Makléřka - RE/MAX Partner

Telefon:
+420 776 827 676
Adresa:
Řeporyjské náměstí 16
15500 Praha 5 - Řeporyje

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

realitní tým Jana Mikšánková a Jan Halaška

Po uvážení veškerých pozitiv jsme se společně s Honzou rozhodli pro vzájemnou spolupráci v oblasti realit a finančních služeb. Jsme přesvědčeni, že tato spolupráce bude velkým přínosem především pro vás klienty.

Jana působila více jak 20 let ve finančním sektoru, konkrétně v bankovnictví a starala se o VIP klientelu. Zde načerpala spoustu zkušeností a znalostí v oblasti financí, ale i v oblasti realit. Svým klientům, poskytuje především férový a profesionální přístup. Zákazník vždy dostává něco navíc. V obchodě jsou pro ní mnohem důležitější dlouhodobé lidské vztahy než jednorázový prospěch. Vám i vaším blízkým kdykoliv pomůžu ve složité orientaci v komplexním světě realit. Spokojenost klienta je vždy na prvním místě.

Honza se na realitním trhu se pohybuje již skoro 25let. Klientům nabízí znalosti a schopnosti získané dlouholetou praxí v oboru a realizováním několika stovek prodejů nemovitostí v Praze a jejím blízkém okolí. Umí si úspěšně poradit i v realizaci velmi složitých obchodních případů. Za svou největší přednost považuje dlouhodobou znalost trhu s nemovitostmi. Soustavně se také dál profesně vzdělává (například školení v rámci Asociace realitních kanceláří) a je tzv. certifikovaným makléřem.

Služby

NABÍZÍME VÁM:

- nás jako Vaše osobní makléře s více jak 20ti letou zkušeností z realitního trhu a bankovnictví
- kvalitu, profesionalitu a důvěryhodnost
- poradenství, nezávaznou schůzku, kde posoudíme Vaší nemovitost a na základě našich zkušeností doporučíme reálnou tržní cenu
- rozsáhlou inzerci dle tradice RE/MAX
- osobní přístup, pravidelnou komunikaci, po celou dobu transakce jsme Vám k dispozici
- kompletní právní servis včetně zajištění a uhrazení znaleckého posudku a zpracování daňového přiznání, převod médií, předání nemovitosti
- poradíme si i s komplikovanými prodeji i exekucemi
- kvalitní prezentaci s profesionálním fotografem, videoprezentaci včetně „homestagingu“ a zpracování půdorysu
- klientům, se kterými absolvujeme prohlídky, předáme prezentaci nemovitosti spolu s přehledem průběhu transakce a dalšími informačními materiály
- pro zájemce zajistíme bezplatnou konzultaci s hypotečními poradci a pomůžeme vám vyjednat nejvýhodnější hypotéku na trhu
„V obchodě jsou pro nás mnohem důležitější dlouhodobé lidské vztahy než jednorázový prospěch, Vám i Vašim blízkým kdykoliv pomůžeme ve složité orientaci v komplexním světě realit.“

Reference

"Dobrý den. Paní Jana Mikšánková je excelentní makléř. Při mé spolupráci s ní opět bravurně vyřešila veškeré problémy a situace kolem pronájmu mého bytu, včetně využití jazykových znalostí v angličtině. Velmi jí za to děkuji a doufám, že naše spolupráce bude i nadále takto fungovat. Jsem s ní velmi spokojena a za vše děkuji. Svobodová"

Hodnocení: 5/5

"Jana Mikšánková má prozákaznický přístup, je velmi sympatická a zároveň pečlivá."

Hodnocení: 5/5

"Výborná a profesionální spolupráce, mohu vřele doporučit. "

Hodnocení: 5/5

"Výborná spolupráce a mohu vřele doporučit"

Hodnocení: 5/5

"S p. Ing. Mikšánkovou spolupracuji již řadu let při pronájmu mých 2 bytů v Praze. Spolupráce je naprosto perfektní. Je profesionální, pohotová a lidsky velmi příjemná. Je vidět, že ji práce baví a dělá to se zápalem. Tomáš Novotný"

Hodnocení: 5/5

"Jana Mikčánková je profesionálka, s detailní znalostí trhu, právních předpisů, procesů. O prodej nemovitosti se postará komplexně, nemusela jsem nic kontrolovat, připomínat, vše měla pod kontrolou. Navíc je velmi milá a příjemná v jednání. "

Hodnocení: 5/5

"Je naprosto spolehliva, pohotova, okamžitě řeší problémy k velké spokojenosti,je velmi příjemná a mila. Děkuji ji za hladký průběh složitějších jednání. Svobodova"

Hodnocení: 5/5

"Rychlé, vstřícné a profesionální jednání na vysoké úrovni. Díky p. Mikšánkové se podařilo prodat o značnou sumu výše, než jsem požadoval. Rozhodně doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Výborná spolupráce, komunikace. "

Hodnocení: 5/5

"Great job by Jana. I would happily coordinate with her again for future real estate related transactions."

Hodnocení: 5/5

"Vše v nejlepším pořádku ! "

Hodnocení: 5/5

"Bylo vše v pohodě, zaleží na domluvě."

Hodnocení: 5/5

"Chtěla bych moc poděkovat paní Mikšánkové za profesionální a hlavně lidský přístup, který je pro mě velmi důležitý. Když jsme se rozhodli prodat byt, šlo to ráz na ráz. Schůzka, nafocení bytu a natočení krásného videa.. Byli jsme velmi spokojeni nejen s rychlostí, ale hlavně kvalitou. Kdykoli jsme potřebovali pomoci či poradit, bylo nám obratem odpovězeno. Dalo by se říci, že tady byla pro nás 24h denně. Takže opravdu velké díky, budu jen doporučovat :)"

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka byla maximálně vstřícná, profesionální. "

Hodnocení: 5/5

"Pan Halaška je makléř profesionál. Má velice příjemné vystupování, je dochvilný a vždy udělá vše, co slíbí. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S prací paní Mikšánkové jsem byl naprosto spokojen, veškeré informace o prodeji jsem obdržel včas. Samotný prodej proběhl maximálně profesionálně."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"rychlá komunikace, profesionální přístup"

Hodnocení: 5/5

"vysoká profesionalita"

Hodnocení: 5/5