Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Jiří Zimmer - RE/MAX Partner

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Jiří Zimmer je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 08695512.

Jiří Zimmer

Makléř - RE/MAX Partner

Telefon:
+420 777 325 801
Adresa:
Řeporyjské náměstí 16
15500 Praha 5 - Řeporyje

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
4.3

Informace o makléři

Jiří Zimmer

Realitní makléř pro Prahu a Středočeský kraj

Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce. Natáčím videoprohlídky včetně profesionální dokumentace,, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Vše s jasným cílem. Prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost rychle a za co nejvyšší možnou tržní cenu v dané oblasti.

Zakázka končí až zákazník řekne
Zakázka končí až zákazník řekne

Opravdový Profesionál

Školení se zkouškou Profesionál a moji kolegové.

Na fotografii jsme ti kdož spolu se mnou absolvovali školení a zkoušku Profesionál. Všichni jsme uspěli a nyní "jen" získat zakázky. Věřím, že stejně jako v teoretické rovině uspějeme rovněž v praxi a rozšíříme řady realitních makléřů pod značkou REMAX.

finální foto z Profesionála
finální foto z Profesionála

Prezentace

Realitní makléř na plný úvazek

Jmenuji se Jiří Zimmer

 jsem realitní makléř se specializací na prodej a pronájem nemovitostí pro Prahu Západ a dlouhodobě se tak pohybuji v prostředí obchodu, marketingu a finančních služeb.
Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se jí odvádět na profesionální úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu.
Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce. Natáčím videoprohlídky včetně profesionální dokumentace, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Vše s jasným cílem. Prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost rychle a za co nejvyšší možnou tržní cenu v dané oblasti.
Každá nemovitost si totiž zaslouží individuální a profesionální péči. Snažím se porozumět potřebám klienta a přistupovat ke každému tak, jako kdyby byl jeho prodej nebo pronájem mým vlastním.

Reality od A do Z
Reality od A do Z

Reference

"Profesionální přístup a rychlé řešení prodeje bytu"

Hodnocení: 5/5

"Pan Zimmer byl velmi ochotný, rychlý a jeho přístup byl kvalitní a profesionální. S jeho prací jsem byl velmi spokojený."

Hodnocení: 5/5

"Čekal bych od makléře více osobní přístup."

Hodnocení: 3/5