Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Mgr. Milan Vančát - RE/MAX Partner

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Mgr. Milan Vančát je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 88003191.

Mgr. Milan Vančát

Makléř - RE/MAX Partner

Telefon:
+420 607 999 479
Adresa:
Řeporyjské náměstí 16
15500 Praha 5 - Řeporyje

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Mgr. Milan Vančát

Dobrý den, jmenuji se Milan Vančát a rád bych se Vám představil a zároveň sdělil informace, které jsou pro Vás při koupi Vaší nemovitostí důležité a ukázal, jak Vám mohu pomoci při prodeji nebo koupi Vaší nemovitosti či s propojením obou transakcí současně.

V roce 2008 jsem vystudoval příbramské Gymnázium a poté v roce 2014 úspěšně i právnickou fakultu. Při studiích na právech jsem stihl i několik semestru na VŠE, fakultě Managementu. V roce 2010 jsem se začal věnovat finančnímu poradenství a o pár let později jsem se začal specializovat na hypotéky a nemovitosti.

Tuto činnost již tedy několik roků aktivně vykonávám.

Proč se mnou spolupracovat?

Mojí hlavní výhodou při spolupráci s klientem je, že mu mohu poskytnout maximálně komplexní služby, které lze na českém trhu získat.  Jako jeden z mála lidí umím s maximální profesionalitou prodat Vaši nemovitost tak, že Vy se prakticky nemusíte vůbec o nic starat – ani pokud máte na Své nemovitosti vázaný hypotečníúvěr ve spojení se zprostředkováním hypotéky pro zájemce, a to vše s individuálními sazbami, které jsou díky mé dlouholeté spolupráci s bankami nižší, než je nabídka trhu.

Pro Vás to znamená jednu obrovskou výhodu – komunikace pouze se mnou, bez nutnosti shánět dalšího člověka, kterému byste museli cokoliv posílat, vysvětlovat, a bez nutnosti obíhat úřady, bankovní instituce a vyplňovat spousty dokumentů, zajišťovat schůzky a soulad všech potřebných procesů.

Ušetříte si čas a nervy a vyvarujete se chybným krokům.

Budu se těšit na spolupráci s každým svým budoucím klientem.

Reference

"Co slíbím, to vždy platí - tohle u realitního makléře, Milana Vančáta, platí dvojnásob. Náš příběh začal zhruba v polovině listopadu, kdy jsme se s manželkou rozhodli koupit rodinný dům, který měl v nabídce pan Vančát. Už při prohlídce bylo poznat, že je opravdový profesionál a nebude si při prodeji vymýšlet různé nesmysly, jen proto, aby nás dotlačil ke koupi. Po rozhodnutí, že dům koupíme, bylo potřeba prodat náš byt. I v tomto případě jsme se rozhodli, že prodej svěříme do rukou panu Vančátovi. Priorita pro nás bylo hlavně to, aby se to vše časově skloubilo, abychom po prodeji našeho bytu měli kde bydlet. Pár dní po podepsání potřebných smluv se do našeho bytu dostavil makléř s profesionální fotografkou, kdy společně vytvořili krásné fotografie, které přilákaly během chvíle několik zájemců na prohlídku. Pár dnů po prohlídkách byl byt prodán. A zajímá vás jak to vše dopadlo z časového hlediska? Naprosto super. Tuto recenzi píši již z našeho vysněného domu a naprostém klidu s časovým předstihem vše stěhujeme z bytu ve kterém ještě nějakou chvíli můžeme díky skvělé práci pana makléře obývat. Jak jsem již na začátku zmínil, heslo ,,Co slíbím, to vždy platí.,, to je to, co z realitního makléře, Milana Vančáta, dělá špičku v jeho oboru, a to i s přesahem ještě dál. Děkujeme za skvělou práci."

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivý, dochvilný, komunikativní, zájem o klienta, velká znalost v oboru, umí poradit, puntičkář, příjemné vystupování "

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, děkuji za skvělou práci pana Mgr. Milana Vančáta. D. O."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita, pečlivost, dochvilnost, trpělivost, empatie. Jen krátká charakteristika Pana Vančáta. DĚKUJI"

Hodnocení: 5/5

"Absolutně nejvíc nejlepší makléř, spolehlivý, flexibilní & profesionalní. Mohu doporučit na 150%."

Hodnocení: 5/5

"Pan Vancat nejlepší makléř kterého jsem kdy potkala. Topovy specialista. Mužů jenom doporučit. Nebuďete litovat. 100% garance ze všechno bude tak jak řekne. Nejkrásnější muž, pečlivý, dochvilny, osobní přístup. "

Hodnocení: 5/5

"MILAN VANČÁT JE SLUŠNÝ,POCTIVÝ A ŠIKOVNÝ KLUK .UMÍ VŠE VYJEDNAT A ZAŘÍDIT.UŽ SE MU PODAŘILO PRODAT MOJE TŘI NEMOVITOSTI ZA SLUŠNÉ PENÍZE A V KRÁTKÉ DOBĚ.HLAVNĚ JE LIDSKÝ ! JSEM OPRAVDU MOC SPOKOJENÁ.DÍKY VÁM "

Hodnocení: 5/5

"Maximální spokojenost ohledně přípravy inzerce,a následujícími prohlidkami. Vždy vše jak bylo domluveno. Jakýkoliv problém okamžitě řešen k naší spokojenosti. Velmi profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup. Lidské a sympatické chování. Pana Vančáta mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Jedním slovem dokonalé"

Hodnocení: 5/5

"Pan Vančát byl od začátku do konce velice ochotný a vstřícný. Ochotně zodpovídal všechny naše dotazy. S prodejem bytu jsme díky němu neměli žádné starosti. Rozhodně ho rádi doporučíme. "

Hodnocení: 5/5

"Všechna jednání probíhala seriózně. Vše nám bylo srozumitelně vysvětleno. Milanův přístup byl velmi profesionální a nemuseli jsme mít obavy, že by něco nevyšlo."

Hodnocení: 5/5

"Maximální nasazení, bleskový prodej bytu v řádu několika dní."

Hodnocení: 5/5

"Rychlý, spolehlivý, důsledný, přátelský Vše mělo hlavu a patu, byt se prodal velmi rychle a za dobré peníze"

Hodnocení: 5/5

"RYCHLE A ÚSPĚŠNĚ S LIDSKÝM POROZUMĚNÍM."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost. Jednání, přístup na profesionální úrovni. V případě nutností, byl vždy na telefonu a vše důkladně vysvětlil. Jeden z mála profesionálních přístupů."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Od začátku se o nemovitost zajímal, informoval mě o zájemcích, objížděl s nimi nemovitost a následně mě informoval. Spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Skvělý a profesionální přístup, vše proběhlo tak jak bylo řečeno na začátku, dle domluvy."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Díky makléři Mgr. Vančátovi jsme výhodně prodali byt a koupili domek. Jednání s ním bylo vždy naprosto profesionální a bezproblémové. Vše proběhlo snad v tom nejbližším možném termínu - bylo zřejmé, že má v oboru již mnoho zkušeností a že ho nemůže nic překvapit. Pokud bude někdo z našich známých potřebovat služby realitního makléře, určitě je s klidným srdcem odkazem na pana Vančáta."

Hodnocení: 5/5

"Vždy ochotný vyjít vstříc, odborně zdatný s výborným servisem pro zákazníka. Radost spolupracovat. S pozdravem Novák Vlastimil"

Hodnocení: 5/5

"Milan Vančát je dle mého úsudku jeden z neupřímnějších, nejférovějších a zároveň jeden z nejschopnějších realitních makléřů vůbec. Kdyby každý realitní makléř disponoval takovými devizami a bonusy, jakými disponuje pan Milan Vančát, byl by svět nemovitostí o mnoho příjemnější."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální přístup, výborně zvolená taktika při prodeji bytu, rychlost prodeje."

Hodnocení: 5/5

"Se službami pana Milana Vančáta jsem byla velmi spokojena, jeho rychlé jednání a flexibilita přispěly ke zdařilému pronájmu nemovitosti. Děkuji"

Hodnocení: 5/5