offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Mgr. Milan Vančát - RE/MAX Partner

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Mgr. Milan Vančát je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 88003191.

Mgr. Milan Vančát

RE/MAX Partner

Telefon:
+420 607 999 479
Adresa:
RE/MAX Partner
RE/MAX Partner, Řeporyjské náměstí 16
15500 Praha 5 - Řeporyje, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál 100% Club

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Mgr. Milan Vančát

Dobrý den, jmenuji se Milan Vančát a rád bych se Vám představil a zároveň sdělil informace, které jsou pro Vás při koupi Vaší nemovitostí důležité a ukázal, jak Vám mohu pomoci při prodeji nebo koupi Vaší nemovitosti či s propojením obou transakcí současně.

V roce 2008 jsem vystudoval příbramské Gymnázium a poté v roce 2014 úspěšně i právnickou fakultu. Při studiích na právech jsem stihl i několik semestru na VŠE, fakultě Managementu. V roce 2010 jsem se začal věnovat finančnímu poradenství a o pár let později jsem se začal specializovat na hypotéky a nemovitosti.

Tuto činnost již tedy několik roků aktivně vykonávám.

Proč se mnou spolupracovat?

Mojí hlavní výhodou při spolupráci s klientem je, že mu mohu poskytnout maximálně komplexní služby, které lze na českém trhu získat.  Jako jeden z mála lidí umím s maximální profesionalitou prodat Vaši nemovitost tak, že Vy se prakticky nemusíte vůbec o nic starat – ani pokud máte na Své nemovitosti vázaný hypotečníúvěr ve spojení se zprostředkováním hypotéky pro zájemce, a to vše s individuálními sazbami, které jsou díky mé dlouholeté spolupráci s bankami nižší, než je nabídka trhu.

Pro Vás to znamená jednu obrovskou výhodu – komunikace pouze se mnou, bez nutnosti shánět dalšího člověka, kterému byste museli cokoliv posílat, vysvětlovat, a bez nutnosti obíhat úřady, bankovní instituce a vyplňovat spousty dokumentů, zajišťovat schůzky a soulad všech potřebných procesů.

Ušetříte si čas a nervy a vyvarujete se chybným krokům.

Budu se těšit na spolupráci s každým svým budoucím klientem.

Facebook

Reference

"Pan Vancat nejlepší makléř kterého jsem kdy potkala. Topovy specialista. Mužů jenom doporučit. Nebuďete litovat. 100% garance ze všechno bude tak jak řekne. Nejkrásnější muž, pečlivý, dochvilny, osobní přístup. "

Hodnocení: 10/10

"MILAN VANČÁT JE SLUŠNÝ,POCTIVÝ A ŠIKOVNÝ KLUK .UMÍ VŠE VYJEDNAT A ZAŘÍDIT.UŽ SE MU PODAŘILO PRODAT MOJE TŘI NEMOVITOSTI ZA SLUŠNÉ PENÍZE A V KRÁTKÉ DOBĚ.HLAVNĚ JE LIDSKÝ ! JSEM OPRAVDU MOC SPOKOJENÁ.DÍKY VÁM "

Hodnocení: 10/10

"Maximální spokojenost ohledně přípravy inzerce,a následujícími prohlidkami. Vždy vše jak bylo domluveno. Jakýkoliv problém okamžitě řešen k naší spokojenosti. Velmi profesionální přístup."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup. Lidské a sympatické chování. Pana Vančáta mohu jen doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Jedním slovem dokonalé"

Hodnocení: 10/10

"Pan Vančát byl od začátku do konce velice ochotný a vstřícný. Ochotně zodpovídal všechny naše dotazy. S prodejem bytu jsme díky němu neměli žádné starosti. Rozhodně ho rádi doporučíme. "

Hodnocení: 10/10

"Všechna jednání probíhala seriózně. Vše nám bylo srozumitelně vysvětleno. Milanův přístup byl velmi profesionální a nemuseli jsme mít obavy, že by něco nevyšlo."

Hodnocení: 10/10

"Maximální nasazení, bleskový prodej bytu v řádu několika dní."

Hodnocení: 10/10

"Rychlý, spolehlivý, důsledný, přátelský Vše mělo hlavu a patu, byt se prodal velmi rychle a za dobré peníze"

Hodnocení: 10/10

"RYCHLE A ÚSPĚŠNĚ S LIDSKÝM POROZUMĚNÍM."

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost. Jednání, přístup na profesionální úrovni. V případě nutností, byl vždy na telefonu a vše důkladně vysvětlil. Jeden z mála profesionálních přístupů."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Od začátku se o nemovitost zajímal, informoval mě o zájemcích, objížděl s nimi nemovitost a následně mě informoval. Spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"Skvělý a profesionální přístup, vše proběhlo tak jak bylo řečeno na začátku, dle domluvy."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Díky makléři Mgr. Vančátovi jsme výhodně prodali byt a koupili domek. Jednání s ním bylo vždy naprosto profesionální a bezproblémové. Vše proběhlo snad v tom nejbližším možném termínu - bylo zřejmé, že má v oboru již mnoho zkušeností a že ho nemůže nic překvapit. Pokud bude někdo z našich známých potřebovat služby realitního makléře, určitě je s klidným srdcem odkazem na pana Vančáta."

Hodnocení: 10/10

"Vždy ochotný vyjít vstříc, odborně zdatný s výborným servisem pro zákazníka. Radost spolupracovat. S pozdravem Novák Vlastimil"

Hodnocení: 10/10

"Milan Vančát je dle mého úsudku jeden z neupřímnějších, nejférovějších a zároveň jeden z nejschopnějších realitních makléřů vůbec. Kdyby každý realitní makléř disponoval takovými devizami a bonusy, jakými disponuje pan Milan Vančát, byl by svět nemovitostí o mnoho příjemnější."

Hodnocení: 10/10

"Naprosto profesionální přístup, výborně zvolená taktika při prodeji bytu, rychlost prodeje."

Hodnocení: 10/10

"Se službami pana Milana Vančáta jsem byla velmi spokojena, jeho rychlé jednání a flexibilita přispěly ke zdařilému pronájmu nemovitosti. Děkuji"

Hodnocení: 10/10
.