Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Bc. Šimon Jelínek - RE/MAX Partner

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Bc. Šimon Jelínek je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 87830809.

Bc. Šimon Jelínek

Domov je jen jeden, je to vaše realita.

Makléř - RE/MAX Partner

Telefon:
+420 608 606 197
Adresa:
Řeporyjské náměstí 16
15500 Praha 5 - Řeporyje

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

PRODÁVÁTE POD CENOU?

Máte za sebou počáteční fázi přípravy. Vaše nemovitost visí na internetu, o zájemce není nouze a čeká vás jedna prohlídka za druhou. Vše jde podle plánu a hned zkraje přijde nabídka, která se neodmítá. Záleží jenom na vás. Je ale rozumné prodávat první nabídce?

Internet dnes nabízí svým uživatelům nepřeberné množství nástrojů, se kterými lze analyzovat trh s nemovitostmi. Většinou ale stačí jednoduše porovnat nabídku s parametry nemovitosti a být první, kdo pochopí investiční příležitost. Zkušený obchodník, a tím je potenciálně každý kupující, dokáže z nabídky vyčíst potenciál pro spekulace.


Alarmující je okamžik, kdy s vámi chce zájemce podepsat rezervační smlouvu, aniž by předem viděl nemovitost. Možná si říkáte, že na tom není nic špatné, o to vám přeci šlo. Rychle prodat a zpeněžit svoji nabídku. Tak vehementní zájem ovšem nasvědčuje i tomu, že něco nemusí být v pořádku. Kupující si asi uvědomil, že za cenu, kterou nabízíte, podobnou nemovitost sežene jen těžko a musí rychle jednat. Začne na vás tlačit, abyste kvůli němu prodej pozdrželi, což nakonec i uděláte. To je ale okamžik, kdybyste měli zpozornět.


Urputný zájem kupujících často nasvědčuje tomu, že svojí nabídku prodáváte pod cenou. Co ale dělat ve chvíli, kdy si to uvědomíte? Rozhodně se nemusíte cítit špatně, když budete chtít přepsat cenovku na své nemovitosti. Jde přece o váš majetek a vaše rozhodnutí a je zcela přirozené dostát té nejlepší ceně. Stačí jen nekývnout na první vlnu zájmu a v klidu se rozmyslet, co je pro vás v danou chvíli nejlepší. Nechte si čas pro sebe a obraťte se třeba na realitní profesionály. Online odhady zdarma jsou dnes už samozřejmostí a byla by škoda udělat chybu obzvlášť v případě, kdy jde o největší obchod vašeho života.


Ne každý prodávající je zároveň i dobrý obchodník. Protřelí nákupčí mají nabito a zbraně jejich vlivu často zneužívají dobrou vůli majitelů nemovitosti. Asertivním nabídkám se lze ubránit jen těžko. Často pak říkáme ano, i když nesouhlasíme. Naší zranitelnost dokáže protřelý manipulátor zneužít ve svůj prospěch. Takovou manipulací může být i tlak na urychlený prodej. K němu mohou být prodávající tlačeni finanční tísní nebo snahou zbavit se starostí kolem majetku.


Proto mějte na paměti, že dobrý obchod se nesmí uspěchat. A pokud máte pocit, že jste to právě vy, kdo se neubrání první nabídce, protože prostě neumíte říkat “ne”, pak se neváhejte obrátit o pomoc.

ZVYŠTE SVŮJ ZISK KVALITNÍ PREZENTACÍ

Reference

"Pan Jelínek je profesionál na svém místě. Odborně fundovaný, lidsky vstřícný a ochotný k řešení všech náležitostí spojených s prodejem nemovitosti. Maximální spokojenost s jeho prací."

Hodnocení: 5/5

"Absolutně perfektní servis. Makléř zařídil vše potřebné bez nás. Šlo o složité jednání s úřady a vše dopadlo k naší spokojenosti a myslím, že v rekordním čase."

Hodnocení: 5/5

"Absolutně bezkonkurenční kvalita služby. S makléřem jsme spokojeni na víc než 100%. Od začátku věcná a rychlá jednání, zajistil veškerou dokumentaci, včetně jednání s úřady. Prezentace nemovitosti nám doslova vyrazila dech. Prodali jsme velmi rychle a za skvělou cenu. Všem budu Šimona Jelínka doporučovat!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Šimon Jelínek je úžasný člověk s profesionálním jednáním."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální fundovaná nabídka nemovitosti včetně krátkého videa. Trvalo to jen pár týdnů a byt byl opět pronajmut. Vyjednávání musel vést v jazyce anglickém k plné spokojenosti nejen mé, ale i nového nájemníka."

Hodnocení: 5/5

"Ráda bych vyjádřila maximální spokojenost s panem Bc. Jelínkem, s jeho profesionalitou, oddaností při prodeji a s kvalitou jím vytvořeného inzerátu. Díky panu Jelínkovi se podařilo byt prodat ve velice krátké době za cenu převyšující původní představy téměř o 10%. Do budoucna zůstanu rozhodně věrna službám RE-MAX, konkrétně pana Jelínka!"

Hodnocení: 5/5

"Veliká spokojenost s Panem Šimonem Jelínkem,jeho práce s prodejem mé nemovitosti byla perfektní.Je velice vstřícný s profesionální přístupem nemovitost prodal za velmi krátkou dobu za cenu co jsem požadoval vše zařídil k mé spokojenosti.Tohoto makléře velmi doporučuji a rád se na něj obrátím k další spolupráci. Děkuji Karel Šulc"

Hodnocení: 5/5

"Pana Jelínka bych doporučil všem, kteří přemýšlejí o prodeji nemovitosti. Jak po profesionální, tak po lidské stránce. U mě se jednalo o složitější prodej bytového domu. Nemusel jsem se o nic starat. Veškeré podklady i prodejní strategii zařídil."

Hodnocení: 5/5

"Perfektni"

Hodnocení: 5/5