offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
PhDr. Vendula Raymová, LL.M. - RE/MAX Partner

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

PhDr. Vendula Raymová, LL.M. je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 27901637.

PhDr. Vendula Raymová, LL.M.

RE/MAX Partner, realitní služby, jaké si přejete, realitní makléřka Vendula Raymová, 10 let praxe s realitním trhem v ČR a v Evropě
RE/MAX Partner

Telefon:
+420 739 356 856
Adresa:
RE/MAX Partner
RE/MAX Partner, Řeporyjské náměstí 16
15500 Praha 5 - Řeporyje, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Změna je život.

Žijeme v prostředí, které nás baví, cítíme se v něm lépe a změna bytu, domu, nám v tom pomáhá. Pomohu i já, pro Vás, realitní makléřka Vendula Raymová.

  • Každý krok při prodeji či koupi nemovitosti, zajištění pronájmu, nájmu nebo podnájmu se řídí detailní přípravou, která vychází z dokonalého seznámení se s nemovitostí.
  • S týmem zpracovávám technickou analýzu a právní rámec vč.cenové koncepce.
  • Zvolené marketingové nástroje podporují vizuál a publicitu nemovitosti. Jsem s Vámi v průběžném kontaktu a předkládám Vám jak osobní, tak písemné reporty o stavu inzerované nemovitosti či zadané poptávky na vyhledání nemovitosti.
  • Při prohlídce nastavuji všechny objektivní ukazatele tak, aby nedošlo k nepřesnosti či pominutí některé z položených otázek od smluvních stran. Smlouvy jsou ošetřeny právním servisem, s advokátem spolupracuji opět krok po kroku jak daný proces vyžaduje. Zajistím náležitosti spojené s Katastrem nemovitostí.
  • Naše vzájemná komunikace pak napomáhá k plynulosti celého procesu obchodní transakce realitního zprostředkování k Vaší spokojenosti. V sounáležitosti předávacího protokolu jsem Vám následně nápomocna i pro servis spojený s daňovými povinnosti či další poradenskou podporou dle Vašeho požadavku.

Žijeme v prostředí, které nás baví.

VOUCHER k ocenění nemovitosti, zdarma

Prodáváme a nabíráme, VOUCHER k ocenění nemovitosti, zdarma

Prázdniny před námi, ale léto již začalo. Někteří z vás plánují stěhování a ohlížejí se po nemovitosti, nebo nájmu, který potřebují, aby byl připraven při jejich návratu z letního odpočinku. Obraťte se na mne, společně najdeme to, co potřebujete. A léto nám pomůže. Děkuji.

VOUCHER  k ocenění nemovitosti, zdarma
VOUCHER k ocenění nemovitosti, zdarma

Hledá se investor

Hledá se investor pro Nýrsko, Pošumaví

Vzduch se chvěje, sluníčko prohřívá v těchto místech říčku Úhlavy a pstruzi se vyhřívají ve vodě. Malebná část Pošumaví, jeden krok k Zelené Lhotě, Dolnímu Hamru, Špičáku a Železné Rudě. Jeden krok k česko-německým hranicím, a dva kroky do Klatov (hlavní železniční dopravní trasa přes Nýrsko na Špičák a dál). Přírodní prostředí stvořené pro volnočasové aktivity (bazén, tenisové kurty, inline dráha, sportovní areál, cyklostezky, v zimě lanovka lyžování, a pro kulturu Lesní divadlo) jako výčet pro vaši představu. Co zde chybí je dostatečná kapacita pro ubytování, hotel, restaurační zařízení a neposledně i rekreační byty k prodeji.

Ale zpět, nejdříve se musí takovýto areál vybudovat a pak perspektvně prosperovat. Jak majitelé, tak návštěvníci budou spokojeni.

Kde? Tady na místě bývalého kláštera v Nýrsku, jenž má velkorysé prostory na rekonstrukci a dobudování bytů, hotelových pokojů a zahradní restauraci. Po té silnici s cestou, kterou bude procházet, se říká Lesní promenáda a úplně všichni, kteří směřují na vyžití volného času, musí kolem vás projít.

Prostory dvou budov kláštera a jejich technické dispozice vám sdělím obratem dle vašeho požadavku. Investiční a podnikatelský záměr vám jako projektový manažer a realitní makléř, zdarma ušiju na míru. Stačí jen poslat vaše dotazy na vendula.raymova@re-max.cz, mobil 24H je +420 739356856

Držím palce.

bývalý klášter Nýrsko, Pošumaví
bývalý klášter Nýrsko, Pošumaví

Připravujete se na předsednictví České republiky v EU 2022?

Zajištění nájmu v Bruselu na jednotlivé akce v období předsednictví České republiky v EU 2022, s nabídkou itineráře pro vybrané dny (https://www.eu2022.cz/)

BRUSEL město pralinek, vaflí, belgického piva a pomfritů, květinového koberce, krajek a gobelínu. Brusel město královských paláců a historických památek, ale dominantně směs jazyků v centru EU institucí. Takové období bude čekat na Českou republiku od 1.7.2022, kdy bude na 6 měsíců předsedat Evropské unii. 6 měsíců intenzivní prezentace našeho národa i v doprovodném programu v oblasti obchodních jednáních a networkingu, prezentací národních tradic a kultury, či podpory cestovního ruchu.   
Budete zde pracovně nebo se přijedete jen podívat? Vaše požadavky na krátkodobé/dlouhodobé nájmy zajistím. V Bruselu působím již více než 20 let.  

Zajištění nájmu v Bruselu
Zajištění nájmu v Bruselu

Vyberte si nemovitost v zahraničí, investujte.

All inclusive nabídka realitního trhu v zahraničí pro české zájemce.

Máte toulavou duši? Nebo chcete mít nemovitost na home office v zahraničí? Cestuji celý život. Všude je báječně, když si splníte svůj sen, prostě třeba bydlet i v další zemi. Pište svoje požadavky, najdu vám nemovitost, abyste si svůj sen splnili.   

Právě se staví...
Právě se staví...

Facebook

Realizace