Ladislava Soukupová

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
Tel. +420 776 221 440
E-mail ladislava.soukupova@re-max.cz
Adresa RE/MAX Power 2
RE/MAX Power 2, Zahradnická 550
261 01 Příbram III, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Paní makléřka Soukupová je velice vstřícný a ochotný člověk. Přestože tuto práci vykonává krátkou dobu, její přístup ke klientovi je velmi profesionální. V každém ohledu se snaží maximálně vyhovět požadavkům klienta. Při osobním jednání vystupuje velmi korektně a zákazníkovi poskytne potřebné informace okamžitě nebo ve velmi krátké době ať už osobně, telefonicky nebo e-mailem. Tyto informace jsou maximálně relevantní bez příkras a zbytečného vyzdvihování marginalit. Jsem velmi rád, že právě paní Soukupová se starala o prodej mé nemovitosti. Tato byla prodána velmi rychle a to i díky její zásluhou, tedy ochotou a zájmem obchod nikterak nekomplikovat nebo zbytečně prodlužovat. Paní Soukupové velice děkuji a přeji v pracovním i osobním životě jen to nejlepší. Bc. Jaroslav Jílek"

Hodnocení: 10/10
Tel. +420 776 221 440
E-mail ladislava.soukupova@re-max.cz
Adresa RE/MAX Power 2
RE/MAX Power 2, Zahradnická 550
261 01 Příbram III, Česká republika

Jsem realitní makléř, zabývajícho se obchodní činností od roku 1993. V realitách RE/MAX se pohybuji od začátku roku 2017.

Mým hlavním cílem je nabídnout klintům komfort, bezpečí a svou odbornost v procesu prodeje nemovitostí. Odbornost zajišťuji neustálým vzděláním sama sebe.Osobní a lidský přístup, empatii, pochopení a velkou zodpovědnost, beru v této branži jako samozřejmost.