Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Elen Kadeřábková - RE/MAX Power

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Ing. Elen Kadeřábková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 71708154.

Ing. Elen Kadeřábková

RE/MAX Power

Telefon:
+420 604 481 735
Adresa:
Komenského náměstí 1725
26301 Dobříš

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Informace o makléři

Prodej, pronájem, oceňování nemovitostí

Nabízím služby v celém procesu realitních transakcí, bez ohledu na to, jak je náročný a složitý. Zajistím komplexní právní a hypoteční servis, daňové poradenství, geodetické služby či vystavení průkazu energetické náročnosti budovy.

Pokud se obyčejný člověk rozhodne prodat svou nemovitost, udělá to zpravidla jen jednou za život. Zkušenosti v tomto oboru nemá většinou žádné, vybaven bývá jen "zaručenými" radami okolí. To je nejpravděpodobnější cesta do pekel. Vzhledem k současným cenám nemovitostí na trhu půjde pravděpodobně o největší transakci, jakou kdy provede. Když se nepovede, může to v jeho životě znamenat doslova tragédii. Mnohdy to zasáhne širokou rodinu. Většinou se totiž jedná o veškerý majetek.

Někdy mě až zaráží, jak bezhlavě se lidé do takových obchodů pouštějí. Těm uvážlivějším, kteří chtějí s orientací v tvrdém a komplikovaném světě realit pomoci, nabízím své zkušenosti. 

Považuji svou práci nejen za způsob obživy, ale především za životní styl. Zajímá mě celá problematika kolem prodeje a nákupu domů, bytů i pozemků, ale i oceňování nemovitostí a developerské projekty. Hlídám novelizace stavebních zákonů, úpravy právních norem, daňové změny, novinky ve světě hypoték...

Narodila jsem v roce 1969, takže mám ve svém životě už něco za sebou. Dokážu proto pochopit složitost mezilidských vztahů, které se komplikují zvlášť při vypořádávání majetku. Snažím se najít společnou řeč s každým, ať už se nacházíme v jakékoli životní etapě. Čím složitější obchodní případ řeším, tím víc mě to většinou pohltí.

Zajímají mě životní příběhy mých klientů. Raduji se s nimi z maličkostí, trápí mě jejich neúspěchy... Mým hlavním záměrem je ochránit je před problémy při prodeji či koupi nemovitostí. V průběhu každého obchodního případu spolu strávíme spoustu času, většinou jsme v úzkém kontaktu několik měsíců. 

S některými z nich už nejsme jen obchodní partneři, ale přátelé.

 

Bude mi ctí pomoci i Vám!

Reference

"Nadstandartní služby mimo své povinnosti. "

Hodnocení: 5/5

"Paní Elen Kadeřábková je vysoce zkušená, vyzná se nadmíru v její profesi, je naprosto milá, vztřícná a vysoce angažovaná. Je příkladem jaký by zprostředkovatelský makleř měl být. Přináší prosperující návrhy a je otevřená k návrhům zákazníka, flexibilní a pracuje nehledíc na čas. Vážíme si paní Kadeřábkové a budeme ji doporučovat. Srdečně děkujeme paní Elen Kadeřábkové a přejeme jí velké úspěchy."

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka je naprostý profesionál v tomto oboru. Chtěl bych poděkovat paní Kadeřábkový za perfektní služby, které nám poskytla při prodeji domu. Velká ochota, životní nadhled a vytříbený humor nám všem zpříjemnil celý proces. Rychlá akce, konkrétní a jasné pokyny, spolehlivost, bezpečnost a hodně navíc nabídne těm, kteří ji osloví. Naše rodina doporučuje jednoznačně."

Hodnocení: 5/5

"Jak jsem již jednou napsala. Paní Kadeřábková je profesionální, precizní, velmi ochotná a nápomocná. Mám k ní velkou důvěru a pokud budu kdykoli potřebovat služby realitní kanceláře, obrátím se zcela jistě na ní. Děkuji. Jelínková"

Hodnocení: 5/5

"Paní Kadeřábková je spolehlivá, precizní a velmi pracovitá. Vážím si jejího přístupu a smyslu pro humor, který nikdy neztrácí. Pokud budu kdykoli potřebovat služby realitního makléře, s důvěrou se na ní obrátím. Moc děkuji! Jelínková"

Hodnocení: 5/5

"Velice spokojen"

Hodnocení: 5/5