Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Jana Češpivová, DiS. - RE/MAX Power

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Jana Češpivová, DiS. je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 64925838.

Jana Češpivová, DiS.

RE/MAX Power

Telefon:
+420 605 255 063
Adresa:
Komenského náměstí 1725
26301 Dobříš

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

Práce v realitách je mé poslání

Záleží mi na spokojenosti klientů a ráda vám pomohu s prodejem vaší nemovitosti.

Profesi realitní makléřka se věnuji již 23 let. Za tu dobu jsem úspěšně uzavřela spoustu obchodů a poznala stovky klientů, z nichž někteří se stali mými dobrými přáteli. Zkušenosti, které jsem za dobu mé realitní činnosti získala jsou nejcennější. Jsem ráda, že mohu z velké části pracovat na doporučení. Velmi si vážím toho, když mě můj klient doporučí svým známým či blízkým. Spokojenost klientů je u mně na prvním místě a souvisí s kvalitou mých služeb a lidským přístupem.
Svou práci miluji, baví mě a vždy se těším na setkání s novými lidmi, kterým mohu pomoci s hledáním nového bydlení či při prodeji jejich nemovitosti. I když jsem vystudovala hru na příčnou flétnu a věnuji se jí dodnes, práce realitní makléřky je mým posláním.
Lokalitu Dobříšska dobře znám, protože jsem se tu narodila a mám zde rodinu.
Ráda budu vaším osobním makléřem.

Reference

"Paní Češpivovou bych doporučil všem, kteří chtějí prodat jakoukoliv nemovitost. Bezvadná komunikace, ochota, pracovitost, spolehlivost a vstřícnost z ní činí, hodnotím jako laik, špičku v tomto oboru."

Hodnocení: 5/5

"Vyborny servis Jany Cespivove, moc dekuji, Frankova"

Hodnocení: 5/5

"Trpělivost a špetka štěstí , růže přináší "

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka je velmi profesionální a pomohla naší rodině vyřešit prodej bytu, který byl blokován zástavou ve prospěch nebankovní úvěrové společnosti, které se upsala má nezodpovědná sestra. Paní makléřka neztratila trpělivost a s odhodláním a vysokým pracovním nasazením dokázala dotáhnout prodej až ke úspěšnému předání novému majiteli. Bez její pomoci bychom vše jen těžko zvládli. Paní makléřka vystupovala nejen jako profesionálka oboru, ale i jako silný člověk, který dokáže poskytnout oporu a řešení i ve sfízelné situaci. Komunikace s ní probíhala vždy na vysoké a profesionální úrovni. Paní makléřka udělala více, než by jiní makléři v této situaci udělali. Děkujeme"

Hodnocení: 5/5

"S vašimi službami, konkrétně s vyřizováním a zařizováním všech věcí okolo prodeje našeho pozemku paní Janou Češpivovou jsme byli nadmíru spokojeni a chtěla bych jí tímto poděkovat a vyjádřit velkou pochvalu a obrovský obdiv. Paní Češpivová je opravdový profesionál, navíc velmi milá, ochotná, přátelská a nadmíru pracovitá ( svoji práci staví nad své volno). Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak pozitivním a energickým člověkem v této sféře. Z tohoto jejího přístupu je vidět, že práce ji baví a že do ní dává opravdu vše a to se pak samozřejmě odráží i na jejích výsledcích. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5