Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Mgr. Alexandra Dreithaler - RE/MAX Priority

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Mgr. Alexandra Dreithaler je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 06622666.

Mgr. Alexandra Dreithaler

Makléřka - RE/MAX Priority

Telefon:
+420 773 922 573
Adresa:
Michalovice 92
29301 Mladá Boleslav

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Pracuje pod silným partnerem.

Klienti doporučují protože maximální spokojeny.

     Alexandra působí v Re/Max od roku 2017. V Re/Max Priority zajišťuje kompletní servis pro realitní klienty. Za tuto dobu jsem měla možnost spolupracovat s řadou klientů, kterým tímto děkuji za důvěru. Většina z nich se stala mými stálými klienty a přáteli. Do budoucna bych chtěla stále pomáhat dalším klientům realizovat jejich sny v oblasti nemovitostí.

Každý obchodní případ je výzvou a odměnou je spokojený prodávající i kupující. Standardy a etický kodex RE/MAX Priority jsou pak pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu: 

• Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.
• Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

• Příprava prodeje nemovitosti- doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti.

• Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii.

• Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji. Rozsáhlou inzerci dle tradice RE/MAX, obvykle do 24 h od uzavření spolupráce a její okamžitý export na všechny důležité realitní servery:
www.remax-czech.cz
www.sreality.cz
www.realityidnes.cz
www.ceskereality.cz
www.realcity.cz
www.realitypro.eu
www.realitymix.cz
www.realityprozeny.cz
www.viareality.cz

• Průběžná komunikace – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.

• Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

• Zprostředkování obchodu – v komfortních kancelářích připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

• Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

• Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

 

Postava
Postava

Realizace

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Výborná "

Hodnocení: 5/5

""Vřele můžu paní Dreithaler doporučit. Prodej nemovitosti byl veden profesionálně se znalostí oboru. Cena nemovitosti byla zhodnocena realisticky vzhledem k možnostem a chování trhu. Kontakt přes mail a telefon byl pravidelný a rychlý. Jednání paní Dreithaler otevřené a směřující k cíli.""

Hodnocení: 5/5

"Alexandra pracovala velmi profesionálně, pro prodejní cenu pozemku našla důležité argumenty a v krátké době našla kupujícího. Pro příští realitní obchod se s důvěrou opět obrátím na ni."

Hodnocení: 5/5

"Milé jednání na vysoké úrovni."

Hodnocení: 5/5