MENU ZAVŘÍT
Dušan Rouzek - RE/MAX Pro
Nemovitosti makléře

Dušan Rouzek je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 06995799.

Dušan Rouzek

Život je celkem jednoduchý, jen my lidé si ho děláme složitým.
RE/MAX Pro

Telefon:
+420 602 501 559
Adresa:
RE/MAX Pro
RE/MAX Pro, Blatného 3
616 00 Brno, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

Dušan Rouzek a co víc?

Můžete počítat s mojí podporou.

Léta jsem pracoval v obchodním odvětví a staral se o spokojenost všech tří stran, zákazníků a jejich odběratelů, zaměstnanců i zamětnavatele. Otevřená komunikace, vzájemný respekt a úcta byly a jsou pro mne důležité hodnoty, které mi v životě hodně pomáhají.

Nemovitosti pro někoho znamenají obchodní komoditu, ale pro většinu z nás je to životní investice a tak k tomu i přistupuji. Mým cílem je i v obchodu s nemovitostmi spokojenost všech zúčastněných stran,

aby prodávající získal odpovídající cenu za svoji nemovitost a dostal zasloužený servis v průběhu celého procesu prodeje,

aby kupující věděl o nemovitosti vše potřebné pro takové zásadní rozhodnutí, jako je koupě a získal přesně co hledal,

aby splečnost RE/MAX získala spokojené klienty a tím pokračovala v misi férovosti na realitním trhu,

Můžete ode mne čekat slušné a otevřené jednání ve všech směrech a komplexnost servisu, který Vám ulehčí rozhodování a čas jak při prodeji, koupi tak i při pronájmu.

Těším se na spolupráci s Vámi

Dušan Rouzek

Reference

"Prodávala jsem dům a upřímně - měla jsem strach. Shodou okolností jsem " narazila " na pana Rouzka a vůbec toho nelituji ba naopak. Je to velmi milý člověk a profesionál k tomu. Na ceně domu jsme se shodli a taky byl za tuto cenu prodán. Měla jsem obavy z prohlídek domu, ale díky tomuto člověku jsem vše zvládala v poklidu. Jeho prohlídky jsou nenasilné, příjemné a opravdu na vysoké úrovni. Byl mi psychickou oporou, hodně pomohl i poradil. Tohoto človíčka s čistým svědomím určitě doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"\"Dobrý den, pan Rouzek je solidní člověk a tak funguje i jako realitní makléř. Jelikož jsem prodával svoji první nemovitost s citovou vazbou, nevěděl jsem co přesně mohu očekávat a jak celý prodej uchopit. Realitních makleřů je v mém okolí mnoho a zvolil jsem pana Rouzka pro jeho férové vystupování. Po mé zkušenosti s prodejem domu, mohu potvrdit jediné, vše je o lidech, kteří pro realitní kanceláře pracují. Těžký vyběr je, komu takovou práci s prodejem svěřit, ale s panem Rouzkem není důvod k obavám. Od první schůzky, nacenění nemovitosti - což považuji pro podej za velmi důležité, dále uzavření dohody, přípravu nemovitosti k inzerci a prohlídkám (která proběhla na jedničku - po takové proměně jsem si dům málem ponechal), prohlídkové dny až po výběr kupujícího - přihlásilo se jich mnohem více než sem očekával, přípravu smluvní dokumentace, předání kupujícímu a přepis energií, vše proběhlo velmi dobře. Měl jsme všechny potřebné informace včas a věděl, že vše běží, jak jsme se dohodli a jak bylo přislíbeno. A věci spojené s prodejem, které bych si vyřizoval sám, bral automaticky za své. Pokud zvažujete prodej nemovitosti, pana Rouzka mohu vřele doporučit. "

Hodnocení: 10/10

"Takto má pracovať realitný maklér. Spokojnosť maximálna. Ďakujeme"

Hodnocení: 10/10

"S panem Rouzkem to byla naše druhá spolupráce. Jednalo se o prodej domu-chalupy z pozůstalosti. Analýzu a ocenění domu nám předložil během pár dnů. Na sjednanou schůzku přišel vždy včas a s úsměvem. Víkend, nebo pozdní odpoledne nebyl nikdy problém. Dům se sice prodával o něco déle, ale to bylo z důvodu, že jsme chtěli nejdříve zkusit prodat za vyšší částku, než která nám byla doporučena. Nakonec jsme přeci jen o něco slevili a dům se prodal. Pan Rouzek tomu věnoval spoustu času a energie, prohlídek absolvoval opravdu hodně. Je to profesionál na vysoké úrovni a určitě bychom ho doporučili všem známým."

Hodnocení: 10/10

"Pan Rouzek je profesionál na vysoké úrovni. Ochotný, empatický, vždy s úsměvem na tváři. Časově velmi flexibilní, víkendy nebyly problém. Chata se prodala během pár dnů, u předchozí realitní kanceláře byla k prodeji půl roku. Dekuji."

Hodnocení: 10/10

"Přesnost, rychlost a vysoká profesionalita."

Hodnocení: 10/10