Ing. Petr Vaněk

Prodávejte s rozumem

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
Tel. +420 733 679 952
E-mail petr.vanek@re-max.cz
Web www.realityvanek.cz
Adresa RE/MAX Pro
RE/MAX Pro, Blatného 3
616 00 Brno, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál Gold

Hodnocení klientů

Reference klientů

"vždy 100% odvede dohodnuté!!"

Hodnocení: 10/10

"Rychlé nalezení nového nájemce. Kompletní servis"

Hodnocení: 10/10

"Za mě jednoznačně jednička s hvězdičkou. Pan Vaněk je velmi příjemný a ochotný realitní makléř. Velmi oceňuji jeho znalosti ohledně realitního trhu - za kolik prodat, co vše vyřídit, na co si dát pozor. Pomohl nám prodat nemovitost za vyšší částku, než za kolik jsem původně odhadovala. Zkrátka celý průběh prodeje byl bez jakéhokoliv zádrhelu a kdyby po světě pracovali pouze makléři jako pan Vaněk, lidi by mohli prodávat a nakupovat bez obav a strachu, že je někdo podvede nebo něco při relizaci prodeje/nákupu opomene."

Hodnocení: 10/10

"profesionální přístup, velmi dobrá komunikace, prokázal dobrou znalost realitního trhu"

Hodnocení: 9/10
Všechny reference >
Tel. +420 733 679 952
E-mail petr.vanek@re-max.cz
Web www.realityvanek.cz
Adresa RE/MAX Pro
RE/MAX Pro, Blatného 3
616 00 Brno, Česká republika

Chtějte prověřenou kvalitu, u mě ji dostanete!

 

REFERENCE

Boskovice

Dobrý den,

     chci alespoň touto formou poděkovat vašemu certifikovanému realitnímu makléři panu ing. Petrovi Vaňkovi z pobočky v Brně, ve Štefánikově ulici.

     V době letošních prázdnin p. ing. Vaněk připravil a uskutečnil prodej mého dnes již bývalého bytu v Boskovicích, Slovákova 2. I když tato záležitost byla více obtížná, protože bydlím v Kladně, celou akci připravoval velmi pečlivě a svědomitě. Průběžně mě informoval o aktuální situaci e-mailem nebo po telefonu. Několikrát navštívil byt sám i se zájemci o koupi. Dokonce zajistil dopravu k jednání mé nemocné matky do Brna a mě do Blanska. Byla jsem mile překvapena, jak p. ing. Vaněk prodej rychle, bez průtahů vyřídil.

     Nyní je celá záležitost dokončena a mně nezbývá než velmi poděkovat p. Vaňkovi za jeho profesionalitu – znalost, snahu, ochotu, rychlost ve vyřizování - a navíc za velice příjemné jednání při prodeji bytu. Má zásluhu na tom, že při každé možné příležitosti vždy doporučuji svým známým, aby se při koupi nebo prodeji své nemovitosti obrátili na vaši realitní kancelář RE/MAX.

    Poděkujte prosím mým jménem p. ing. Vaňkovi za jeho vzorně odvedenou práci.

     S pozdravem

                                                                                  Mgr. Iva Divišová

Dobrý den,

během minulého roku jsme při shánění a koupi nemovitosti spolupracovali s Vaším zaměstnancem panem Ing. Petrem Vaňkem. Požádal nás, abychom krátce zhodnotili jeho práci. Pan Vaněk vždy vstřícně a aktivně reagoval na naše dotazy a požadavky, během celého roku vybíral a informoval nás o nemovitostech které by nás mohly zajímat. Zprostředkovával prohlídky nemovitostí, kterých se vždy účastnil. Dohlížel rovněž aktivně na zprostředkování smlouvy a následných náležitostí, i když vaše RK naši nemovitost nenabízela. Staral se o věci nad rámec svých povinností a operativně řešil vzniklé problémy. Pokud mohu porovnat jeho práci s agentem společnosti, která naši nemovitost nabízela, pak mi nezbývá než použít slova klasika: "Kam se hrabe Bitner, to se nedá srovnat".


S pozdravem, 

Jan Dvořák, Zuzana Benediktyová

Adamov

Chtěl bych poděkovat touto cestou společně se sestrou panu ing. Vaňkovi, který nám pomohl při prodeji nemovitosti (byt 1+1) v Adamově. Pan Vaněk (makléř společnosti RE/MAX Pro) by mohl být vzorem makléřů dnešních realitních společností. Od začátku až do konce prodeje nemovitosti  jsme byli společně se sestrou příjemně překvapeni velmi slušným a korektním jednáním.

Veškeré dohodnuté detaily při prodeji byly splněny včas, bez jakýchkoliv problémů.

Chtěl bych panu Vaňkovi popřát hodně klientů a do jeho další práce popřát mnoho úspěchů. Kdybych se dozvěděl, že někdo z mého okolí má v úmyslu prodávat nemovitost, určitě bych mu doporučil realitní společnost RE/MAX Pro a takového makléře jakým je pan Vaněk. Ještě jednou bychom mu chtěli poděkovat.

S pozdravem                                   

Jiří Sychra

Adamov

Dobrý večer, pane Vaněk,

K úvodu bychom chtěli říci, že jsme byli s Vašimi službami velice spokojeni. Vždy jste vystupoval profesionálně, vše nám důkladně vysvětlil, byl vstřícný a všestranně příjemný. Děkujeme za seriózní jednání, díky němuž jsme Vám mohli naplno důvěřovat. Koupě nemovitosti dopadla i přes pár nepříjemností, které ovšem nebyly Vaší viny, zdárně. Spolupracovali jsme s Vámi rádi, proto bychom Vás stejně vřele doporučili i pro jiné kupující/klienty. 

 

Přejeme hodně štěstí v pracovním, ale i v soukromém životě.

 

Srdečně zdraví

                                                                                                              Vafková, Urbáni