MENU ZAVŘÍT
Eva Veselá - RE/MAX Profil
Nemovitosti makléře

Eva Veselá je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 75541190.

Eva Veselá

RE/MAX Profil

Telefon:
+420 724 719 444
Adresa:
RE/MAX Profil
RE/MAX Profil, Vodňanská 36
383 01 Prachatice, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.9

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

RE/MAX Profil

EVA VESELÁ realitní makléřka, ředitelka kanceláře

Jako realitní makléřka pracuji již 9 let, po tuto dobu jsem získala mnoho zkušeností s prodejem či pronájmem nemovitostí. Vzhledem k mému dlouhodobému pobytu v zahraničí mohu nabídnout komunikaci zejména v německém nebo anglickém jazyce. Kladu důraz na kvalitu odvedené práce. Díky tomu jsem získala již bohatou klientelu. Při prodeji i pronájmu nemovitostí kladu velký důraz na důkladnou přípravu prodeje včetně home stagingu, přípravy tržní analýzy kupní ceny atd. Provádím klienty celým procesem prodeje či pronájmu – od začátku do konce. Má vize je ta aby mé jméno bylo hodnotou poctivosti,kvality a úspěchu  stejně jako je tomu nyní u firmy RE/MAX Profil.

Eva Veselá
Eva Veselá

nemovitosti

odměním Vás za každý typ nemovitosti
odměním Vás za každý typ nemovitosti
Pokud se na mě obrátíte, udělám maximum pro to, abyste byli spokojeni
Pokud se na mě obrátíte, udělám maximum pro to, abyste byli spokojeni

Spokojení klienti

Kvalitní právní servis pro všechny účastníky koupě, prodeje či pronájmu nemovitostí. Na tom si společnost RE/MAX zakládá. Poskytneme vám celou škálu služeb spojených s bydlením – od zajištění hypotéky, přes právní služby, stěhování, pojištění, až po malování a další servis.

Velmi příjemé jednání a přitom ,nepodlejzavé‘,
všechny moje přání a návrhy rychle vyřešeny. Byl jsem velmi spokojen. Tříska

Paní Veselá byla velice ochotná, profesionální, poskytla dostatek informací, na setkání vždy přišla perfektně připravená, se všemi potřebnými dokumenty, nevyvíjela žádný nátlak na koupi ani jednání nijak nezdržovala. Po všech stránkách výborná zkušenost. Kabele

Mám jistou (neblahou, rozpačitou) zkušenost i s konkurenčními realitkami.
Paní makléřka Eva Veselá je absolutní profesionálka ve svém oboru, navíc jí nechybí intuice a ochota. Prodej mé nemovitosti byl z jistých důvodů (banka KB) poměrně komplikovanější, než je obvyklé, přesto se Eva Veselá všech komplikací zhostila nejlépe, jak to bylo možné. Dávám bez výhrad a s jistotou nejvyšší hodnocení a smekám svůj klobouk.
Pokud si mohu dovolit udílet doporučení, říkám se vší vážností: "...tuhle bytost si hýčkejte, prosím..."
Spokojený klient. Koníř

I can recommend Eva Vaselá to everyone who wants to sell a house in CZ. Her effort and determination for delivering a perfect service is unbelievable. Always via WhatsApp or email on the air and very fast in answering questions. She knows where she is talking about and is a perfect help in solving all kinds of problems you can counter when selling your house in CZ. Speaking in figures : a big fat 10." Maas

O pani Eve Vesele od nas nic jineho, nez chvala. Ve svem oboru se vyborne vyzna, velmi motivovana. Jedna podle dohody a nejen to, dela podle nas i vice, nez je jeji povinnost. Je velmi flexibilni, ochotna provadet prohlidky nemovitosti i po pracovni dobe ci o vikendech. Velmi pozitivne na nas pusobilo i to, ze mluvi vyborne Nemecky a dovede vse i v teto reci dobre vysvetlit. Jednani s ni bylo vzdy velice prijemne, je ochotna a korektni. Met mw.Eva Vesela hebben wij alleen maar positieve ervaring . Zeer kundig in haar vak, correct met afspraken maken, doet wat ze beloofd en meer. Is zeer flexibel met haar werktijden, is bereid ook in de weekenden bezichtigingen te doen. Zeer gemotiveerd , denkt mee. Zeer prettig in omgang, grote pre is ook, dat ze heel goed Duits spreekt. Ze geeft je het gevoel, dat je voor haar niet alleen een nummer bent, maar dat jij je op je gemak voelt." Majka

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Paní Eva přistupovala k situacím s velkou ochotou. Záležitosti řešila věcně, jasně a bez komplikací."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"S průběhem prodeje nemovitosti, který zajišťovala Eva Veselá, jsem byl opět velice spokojen. Byl to již třetí společně realizovaný prodej. Z opakovaně kladné zkušenosti tedy mohu doporučit její profesionální přístup i její bohaté zkušenosti z dlouholeté praxe v pozici realitní makléřky. Ing. Vondrák"

Hodnocení: 10/10

"Byla skvela"

Hodnocení: 10/10

"Mám jistou (neblahou, rozpačitou) zkušenost i s konkurenčními realitkami. Paní makléřka Eva Veselá je absolutní profesionálka ve svém oboru, navíc jí nechybí intuice a ochota. Prodej mé nemovitosti byl z jistých důvodů (banka KB) poměrně komplikovanější, než je obvyklé, přesto se Eva Veselá všech komplikací zhostila nejlépe, jak to bylo možné. Dávám bez výhrad a s jistotou nejvyšší hodnocení a smekám svůj klobouk. Pokud si mohu dovolit udílet doporučení, říkám se vší vážností: "...tuhle bytost si hýčkejte, prosím..." Spokojený klient,"

Hodnocení: 10/10

"I can recommend Eva Vaselá to everyone who wants to sell a house in CZ. Her effort and determination for delivering a perfect service is unbelievable. Always via WhatsApp or email on the air and very fast in answering questions. She knows where she is talking about and is a perfect help in solving all kinds of problems you can counter when selling your house in CZ. Speaking in figures : a big fat 10."

Hodnocení: 10/10

"Paní Veselá je velmi příjemná vstřícná a především schopná dáma. Děkuji."

Hodnocení: 10/10

"S kvalitou poskytnutých služeb jsem plně spokojen"

Hodnocení: 10/10

"Profesionalní slušná vstřícná a pracovitá"

Hodnocení: 10/10

"velmi dobrá spolupráce"

Hodnocení: 10/10

"O pani Eve Vesele od nas nic jineho, nez chvala. Ve svem oboru se vyborne vyzna, velmi motivovana. Jedna podle dohody a nejen to, dela podle nas i vice, nez je jeji povinnost. Je velmi flexibilni, ochotna provadet prohlidky nemovitosti i po pracovni dobe ci o vikendech. Velmi pozitivne na nas pusobilo i to, ze mluvi vyborne Nemecky a dovede vse i v teto reci dobre vysvetlit. Jednani s ni bylo vzdy velice prijemne, je ochotna a korektni. Met mw.Eva Vesela hebben wij alleen maar positieve ervaring . Zeer kundig in haar vak, correct met afspraken maken, doet wat ze beloofd en meer. Is zeer flexibel met haar werktijden, is bereid ook in de weekenden bezichtigingen te doen. Zeer gemotiveerd , denkt mee. Zeer prettig in omgang, grote pre is ook, dat ze heel goed Duits spreekt. Ze geeft je het gevoel, dat je voor haar niet alleen een nummer bent, maar dat jij je op je gemak voelt."

Hodnocení: 10/10

"profesionální přístup, prodej RD vyřešen od A po Z bez jediného problému."

Hodnocení: 10/10

"Slečna Eva Veselá je profesionálkou ve svém oboru. O svého klienta se stará od začátku do konce. A hlavně je to upřímný a příjemný člověk, kterého vždy rád potkám. Eduard Paluska"

Hodnocení: 10/10

"spolupráce s paní makléřkou bezproblémová, je milá a o průběhu transakce pravidelně informovala, už jsem ji doporučila známým"

Hodnocení: 10/10

"VŠE NAPROSTO SKVĚLE A BEZ PŘIPOMÍNEK"

Hodnocení: 10/10

"S praci slecny Vesele jsem velice spokojen a vsem doporucuji - flexibilni, pratelska, ochotna, profesionalni."

Hodnocení: 10/10

"Sl Veselá je velmi příjemná, ochotná, vyšla nám ve všem vstříc. Je odborně na výši, vyřešila vše k naší spokojenosti."

Hodnocení: 10/10

"Příjemné vystupování, výborná komunikace, perfektní servis a ochota."

Hodnocení: 10/10

"Se službami společnosti Remax Prachatice a makléřky E.Veselé jsme byli velmi spokojeni. Slečna Veselá nám již dvakrát pomohla s pronájmem bytu a vždy bez problému. Pokud budeme muset v budoucnu zase využít služeb realitní společnosti, potom se určitě obrátíme znovu na sl.Veselou. "

Hodnocení: 10/10

"Slečna Veselá je naprosto bezchybná,oddána svému povolání.Mohu zodpovědně posoudit,protože jsem v minulosti využil služeb několika RK,ale RE/MAX vyčnívá.Naprostá katastrofa je RK B.. S pozdravem Kušnirak Josef"

Hodnocení: 10/10

"Skvela prace."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 8/10

"velmi profesionální a kvalitní servis"

Hodnocení: 10/10

"Jednoduše super. Byt byl prodaný do jednoho týdne. "

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Slečna Veselá je kompetentní člověk na svém místě. O prodej mé nemovitosti se výrazně zasadila a během celé doby, co byl dům vystaven se starala o aktualizace, prohlídky s klienty a doporučení, jak prodej uspíšit, či čím vylepšit, rád ji doporučím známým a přátelům..."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10