Libor Rychlík

Tel. +420 603 203 232
E-mail libor.rychlik@re-max.cz
Adresa RE/MAX Quality 2
RE/MAX Quality 2, Dlouhá 122
76001 Zlín, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Makléř ještě neobdržel žádná hodnocení.
Tel. +420 603 203 232
E-mail libor.rychlik@re-max.cz
Adresa RE/MAX Quality 2
RE/MAX Quality 2, Dlouhá 122
76001 Zlín, Česká republika

Nabízím Vám své služby certifikobvaného realitního makléře.

Dobrý den, ráda napíšu pozitivní reakci na spolupráci s panem Rychlíkem, neboť se jí nedá nic vytknout. I když jsme v první chvíli nechtěli využít služeb realitní kanceláře při pronájmu bytu, tak jsme nakonec rádi, že jsme služeb pana Rychlíka využili. Vše tak bylo bez starosti, domluvení schůzky a prohlídky bytu se zájemci proběhlo operativně, stejně jako rychlá příprava smlouvy o pronájmu a splnění všech podmínek ze smlouvy vyplývajících. A rovněž potěšil i mile překvapil  zájem pana Rychlíka, jestli po nastěhování nájemník do bytu vše funguje, jak má. Takže příště bych neváhala a služeb realitní kanceláře opět využila. 

Jana Turková 10.10.2018

 

Zdravim vás,se službama pana Rychlika jsme s manželkou byli fakt hodně spokojeni a musim říct,že pan Rychlik je fakt rychlik. Dojel,vše nám vysvětlil,nic nám nevnucoval,prostě super,a teď vím,že když budeme něco prodávat, tak s vaší realitkou. Takže děkujeme a mějte se hezky.

S pozdravem Jochovi 10.10.2018

 

Dobrý den,s p.Rychlíkem jsem byla velmi spokojená,profesionál a člověk na svém místě.Pokud budu potřebovat,určitě se opět obrátím na něj.

Rafajová 16.10.2018

 

Dobrý den.

Dovoluji si zaslat svou referenci na pana Libora Rychlíka, který nám pomohl prodat naši nemovitost – chatu. Ve zkratce by bylo hodnocení 100%, ale myslím si, že pan Rychlík si určitě zaslouží, abych hodnocení věnoval více času.

Chatu jsme se snažili prodat sami, ale přibližně po dvou týdnech jsme měli pouze spousty kontaktů na realitní kanceláře, vážný zájemce nebyl. Proto jsme se rozhodli řešit prodej přes realitní kancelář. Z té spousty kontaktů a aktivních makléřů byl pan Rychlík asi jediný, kdo byl ochoten přijet se osobně na nemovitost podívat a také zaslat například video, jak prezentoval své dřívější nemovitosti na prodej. Pro někoho možná banalita, ale pro mě lepší varianta, než „pošlete fotky a my inzerát zveřejníme“. I při osobním setkání jsem měl z rozhovoru pocit, že s tímto člověkem bude asi nejlepší dohodnout se na spolupráci. Proto jsme se rozhodli podepsat smlouvu.

Chatu jsme prodávali z důvodu špatného zdravotního stavu mé matky, kterou jsem jako majitelku zastupoval. Tuto skutečnost ještě komplikovala naše vzdálenost od prodávané chaty, protože bydlíme asi 100 km od ní. Měl jsem tedy obavy z častého dojíždění a zatěžování mamky. Obavy však byly zbytečné, pan Rychlík nám a hlavně mamce situaci ulehčil v největší možné míře, takže bylo nutných jen minimum cest, ale přitom jsme byli neustále v kontaktu, takže jsme měli přehled, co se přesně děje.

Dalším důvodem kladného hodnocení je určitě i rychlost prodeje chaty. Chatu jsme začali prodávat později a já měl strach, že u tohoto typu nemovitosti se prodej může protáhnout na delší dobu. Jaké bylo mé překvapení když, snad po týdnu až dvou byl vážný zájemce, který nakonec chatu koupil.

Samotný průběh prodeje probíhal podobně, jako inzerování. Měli jsme minimum starostí, vše potřebné zajistil pan Rychlík. I přes zdravotní komplikace mé mamky vše nakonec dospělo ke zdárnému konci.

Panu Rychlíkovi chci velmi poděkovat za prodej naší chaty, ale hlavně za přístup a ohledy k mé mamce, protože nám vzhledem k jejímu stavu vyšel ve všem maximálně vstříc

 

S Pozdravem Hudec 25.10.2018