Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Jiří Veselý - RE/MAX Quality

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka makléře

Nemovitosti

Jiří Veselý je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 12115801.

Jiří Veselý

Makléř - RE/MAX Quality

Telefon:
+420 725 686 506
Adresa:
Na Příkopě 814
75501 Vsetín

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

Motto

Moje krédo

Z mé strany můžete očekávat vždy čestné jednání při plnění Vašich snů ohledně koupi a prodeje nemovitostí.

Reference

paní Kateřína Brožová

Pane Veselý, ráda bych Vám svým a maminčiným jménem poděkovala za Váš vysoce profesionální přístup a rychlý prodej nemovitosti. Byť pro mou matku prodej nemovitosti byl bolestný tak díky Vaší komunikaci s klienty a lidskému přístupu to zvládla velice dobře.Zejména oceňuji rychlost v jaké byla nemovitost prodána. Také musím potvrdit Vaše slova....že každá nemovitosti si najde svého kupce:) Ješte jednou děkuji a budu-li kdykoli potřebovat prodat či koupit jakoukoli nemovitost ráda se s důvěrou obrátím právě na Vás.

Reference

Mgr. Jitka Brhlová

Vážený pane Veselý, chtěla bych Vám touto cestou velmi poděkovat jménem svým i mé maminky Zdenky Janků za perfektně odvedenou práci. Děkuji za profesionální, vstřícný, lidský přístup při prodeji maminčina bytu ve Valašském Meziříčí. Oceňuji Vaši výbornou připravenost na každé jednání, Vaše objasnění každé naší otázky i trpělivost při jednání. Jsem ráda, že jsme se obrátily na vaši realitní kancelář Remax a na Vás osobně. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci, mnoho stejně spokojených zákazníků a klid a zdraví ve Vašem osobním životě.

Reference

"Milý a profesionální přístup. Vždy ochotný, nic nebyl problém. Jeho služeb jsme využili už podruhé a pokud budeme v budoucnu ještě potřebovat služby RK, rádi a s důvěrou se na pana Veselého opět obrátíme."

Hodnocení: 5/5

"Vážený pane Veselý, děkujeme Vám za Vaši ochotu a obětavost, se kterou jste se snažil prodat naši nemovitost. Byl jste velmi empatický, jak při setkání s nám, tak i s potenciálními zájemci. Děkujeme za Váš čas, neboť nemovitost byla mimo Váš region. Přejeme hodně úspěchů v práci a pevné zdraví. Opaváci."

Hodnocení: 5/5

"S panem Veselym mam jen ty nejlepsi skusenosti a muzu ho odporucit kazdemu Myslim ze co se tyce prodeje predbehl dobu svym spravanim svim vystupovanim a svim pristupem k praci nebal bych se ho porovnat s Nemeckyma maklerama s kterymi mam uz take skusenosti Kdybi bili vsechny makleri jak pan Vesely tak Ceska republika by vypadala mnohem lepe co se tyce reputace ve svete.A ted nezvelicuju na neho zadnu chvalu proste je spicka ve svem oboru a spolecnosti Remax dela dobre jmeno.Dufam ze si to spolecnost Remax uvedomuje a patricne si rozmaznava takove lide. Tesim se na dalsi spolupraci s panem Veselym S pozdravem Vas verny zakaznik Martin Strnad"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a současně vstřícný přístup a podpora při prodeji domu."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5