Aleš Huk

Specializace - jazyk

  • - Angličtina

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej

Specializace - typ nemovitosti

  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
Tel. +420 725 293 494
E-mail ales.huk@re-max.cz
Web www.aleshuk.cz
Adresa RE/MAX Reality Plus+
RE/MAX Reality Plus+, Jankovcova 1037/49
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

Reference klientů

"dokonaly realitni makler"

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den.Chtěla bych pochválit pana Aleše Huka za prodej mého bytu 3 plus 1.Vše bylo provedeno profesionálně,na úrovni.Je slušný,ochotný a vřele ho doporučuji.Moc děkuji Jergonová Vlastimila"

Hodnocení: 10/10

"Naprostá profesionalita a přístup."

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 725 293 494
E-mail ales.huk@re-max.cz
Web www.aleshuk.cz
Adresa RE/MAX Reality Plus+
RE/MAX Reality Plus+, Jankovcova 1037/49
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

Vystudoval jsem SEŠ se zaměřením na obchod. Po pěti letech získávání životních zkušenosti ve Velké Británii jsem se v roce 2005 vrátil do Čech, a začal působit v jedné z největších tuzemských realitních kanceláři na pozici realitní makléř. Po několika měsících působení jsem začal vést prodejní oddělení realitních makléřů. 

Své 4-leté působení jsem ukončil na pozici Ředitel divize Praha. 
Od roku 2009 jsem spolumajitelem franchízingové licence a výkonně řídím kancelář RE/MAX Reality Plus+.


REFERENCE:


V realitach sa nebudem obracat na nikoho ineho len Vas a len Vas budem odporucat. Ste profesional a este k tomu sympatak co je uzasna kombinacia :)

p. Rastislav Klembara - prodej bytu 4+1, ul. Gercenova, Hostivař

 

Tímto bych chtěla velmi poděkovat p. Aleši Hukovi za profesionální přístup, vstřícnost a především ochotu při řešení prodeje našeho bytu a následně koupě nového. Jen s jeho citlivým přístupem a ochotou se to všechno povedlo na jedničku. Služby realitní kanceláře RE/MAX Reality Plus+ jsem doporučila i mé rodině a známým. Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů, jak v práci tak i v osobním životě.

Lenka Jeníčková, prodej bytu 2+1, ul. V Zálomu, Praha 4“Velmi rádi bychom poděkovali panu Aleši Hukovi a jeho týmu za pomoc při prodeji našeho bytu v Praze. Byli jsme velmi spokojeni s jednáním a službami realitní společnosti a doporučujeme ji všem ostatním. V případě, že budeme mít v budoucnu další možnost spolupráce, určitě se na ně opět obrátíme. Přejeme mnoho dalších spokojených klientů!”

manželé Yangovi, Praha 8 - Kobylisy


Dobrý den,
chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Alešovi Hukovi za velice profesionální a zároveň lidský přístup při prodeji našeho bytu. Na doporučení naší kamarádky, jsme oslovili pana Huka a prodej mu svěřili. Po celou dobu prodeje, nás informoval, vysvětloval, stále jsem byli v kontaktu, pokud nastala nějaká změna...nebyl problém se s panem Hukem spojit a vše probrat, vyřešit. Děkujeme panu Hukovi a přejeme mu hodně dalších spokojených klientů. Pan Huk je realitní makléř na svém místě, práci vykonává velice svědomitě a spolehlivě.
Budeme pana Huka známým a přátelům doporučovat, tak jako to udělala naše kamarádka a tešíme se na další spolupraci.  Byli jsme nadmiru spokojni jak s rychlosti a profesionalitou,taky s vyslednou cenou.
Přeji mu moc dobrých obchodů a spokojených klientů, jako jsme my

 

manželé Boškovič, prodej bytu 2+kk, Praha 5 - Jinonice

 


V průběhu jednoho roku mi realitní kancelář se sídlem v Praze-Holešovicích, jmenovitě pánové Aleš Huk a Martin Hušpauer pomohli s prodejem dvou bytů. V obou případech jsem byl nadmíru spokojen jak s rychlostí a profesionalitou, tak i s výslednou cenou. Jako časově vytížený zákazník jsem zejména ocenil komunikaci a servis, který považuji za nadstandardní. Tímto potvrzuji pozitivní reference uvedené kanceláři, kterou od ukončení zmíněných transakcí osobně doporučuji svým známým.

Peter Štefánik, auditor Česká Pojišťovna

 

Touto cestou Vám chceme poděkovat za prodej našeho bytu v Jeseniově ulici na Praze 3. Byli jsme včas a dostatečně informováni o krocích, které jsou nutné při prodeji bytu. Rovněž jsme byli mile překvapeni, že jsme s prodejem neměli žádné starosti, o kterých jsme se domnívali, že nás neminou. Pokud se někdy rozhodneme prodat náš současný byt, oslovíme jistě zase Vaší realitní kancelář.

Manželé Šulcovi, Praha 3

 

Vážený pane Huku, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši vysoce profesionální práci ve věci prodeje bytu. Zvláště oceňuji podíl Vaší smluvní advokátní kanceláře na vypracování a kontrole smluvních dokumentů kupní smlouvy, smlouvy o správě kupní smlouvy i návrh na vklad do KN. Vámi zajištěné převody médií na nového vlastníka také nebývají standardní součástí práce realitní kanceláře. Vím, že s nemovitostmi je vždy spojeno více starostí, ale díky profesionálnímu přístupu Plus+ jsem mohl být klidný. Reality Plus+ doporučím i mým známým. 

p. Choc, ředitel Unica Technologies

 

Vážený pane Huku, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za profesionální a přátelský přístup při koupě bytu v Praze 7, Osadní ulici. Vhodný byt jsme hledali poměrně dlouho, nabízené nemovitosti i úroveň služeb některých realitních kanceláří nás nepřesvědčily. Váš přístup od prvního jednání až po předání klíčů od bytu však byl bezchybný. Na nové adrese jsme velmi spokojeni a proto ještě jednou díky za spolupráci. Ať se Vám daří.

Manželé Votrubovi, Praha 7

 

Tímto bych Vám ráda poděkovala za služby Vaší realitní kanceláře. Veškeré starosti s koupí bytu se pro mne staly radostí, a to včetně výsledku samotného. Pokud budu někdy opět potřebovat najít nové bydlení, resp. prodat to současné, velmi ráda Vás opět oslovím.

Helena Wudyová, Praha 3

 

Touto cestou bych Vám rád poděkoval za úspěšný prodej našeho bytu v Osadní ulici na Praze 7. Byl jsem včas a dostatečně informován o krocích, které jsou nutné při prodeji bytu, a byl jsem mile překvapen tím, že jste se postarali i o přepis na PRE a Pražské plynárenské. Pokud se někdy v budoucnu rozhodnu prodat náš současný byt, s největší pravděpodobností oslovíme opět Vaší realitní kancelář.

Martin Vařbuchta, Praha 7