MENU ZAVŘÍT
Bc. Jana Křivanová - RE/MAX Reality Plus+
Nemovitosti makléře

Bc. Jana Křivanová

RE/MAX Reality Plus+

Telefon:
+420 725 293 492
Adresa:
RE/MAX Reality Plus+
RE/MAX Reality Plus+, Dělnická 213/12
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně 100% Club Gold

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.7

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Reference

"Vadila mi nedostatečná komunikace ze strany paní Křivanové. To že se nedá někdy dovolat chápu, ale zde jsem na odpověď čekal i dva dny a to mi nepřišlo zrovna ok."

Hodnocení: 5/10

"paní JANA Křivanová se nám stará o pronájem bytů již 4 až 5 let, vždy perfektně co nejdříve vše zařídí, prověří nájemníky a jejich platební schopností a proč hledají nový pronájem. Mohu všem zájemcům doporučit více než na 100 procent. V domě nám jíž během času pronajala téměř všechny byty které byly k pronájmu. Myslím, že je velkým a výborným makléřem. Mnoho dalších úspěchů jménem majitelů nemovitosti Mario Petrovský"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Pí Křivanová organizovala schůzky se zájemci o koupi chalupy, později s hlavním zájemcem dohodla podmínky KS a zorganizovala setkání s ním. Pomohla nám zařídit stěhování některého vybavení chalupy."

Hodnocení: 9/10

"S paní Křivanovou jsme velice spokojeni, její služby jsou nadstandardní a na vysoce profesionální úrovni."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Znalá problematiky, iniciativní, zodpovědná."

Hodnocení: 10/10

"profesionálka, komunikativní, spolehlivá, vstřícná,"

Hodnocení: 10/10

"Paní makléřka Jana Křivanová je velice příjemná, ochotná, milá a vstřícná. Obchod proběhl bez sebemenších problémů a vše tak, jak jsme se dohodly. Vřele všem DOPORUČUJI."

Hodnocení: 10/10

"byla jsem velice spokojená"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Obchod proběhl úplně bez problémů, tak jak jsme se dohodly. Paní Křivanová mě o všech krocích vždy informovala, byla ochotná a velmi příjemná. Jsem moc spokojená a děkuji."

Hodnocení: 10/10

"paní Jana Křivanová spadla z nebe a najednou s pronajímání bytů vše klapalo a mohl jsem se přestat starat o nájmy vše perfektně zařídila a už jsme jí jen doporučovali a nadále udržujeme kontakt při pronájmech"

Hodnocení: 10/10

"pani Jana Křivanová je velmi schopná makléřka. Veškeré uvolněné byty pronajímá již 2 roky s úspěchem.Někdy zákazník skončí a druhý den je nový. Zjistí důvody proč se stěhuje, abychom nenarazili na neplatiče neb problematickou rodinu. je skvělá a doporučuji dalším přátelům."

Hodnocení: 10/10

"Paní makléřka J.Křivanová je žena činů vše co slíbí také zařídí a poradí. Jsme s ní spokojeni na 100 procent. Vždy ochotná pronajala nám již v domě plno bytů a s nájemci jsme spokojeni. Při uvolnění bytu se již na žádnou jinou makléřku či makléře neobracím."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"již jsem ho psal v superlativech několikrát a myslím či myslíme, že kvalita jen stoupá.Prostě perfektní"

Hodnocení: 10/10

"Makléřku, paní Janu Křivanovou, opravdu mohu všem jenom doporučit. S její prací jsem byla nad míru spokojená, vše vyřídila zodpovědně a v krátkém čase, za rozumnou cenu mi poskytla nadstandardní služby. Kromě toho je to milá paní a setkání s ní bylo vždy velmi příjemné."

Hodnocení: 10/10

"pí. Křivanová je osobnost, má samé plusy. Přivede nové zákazníky na pronájem ve stejný den co se byt přebírá od posledního nájemníka a tím se vše urychlí. Pronajala v mém domě přibližně 10 bytů a to vždy v krátké době. Vyřeší veškeré problémy které souvisí s pronájmem a perfektně representuje RE/MAX. Plně jí doporučuji a věřím že každý bude spokojen."

Hodnocení: 10/10

"Paní makléřka je profesionálka, navázali jsme s ní spolupráci a měnit nebudeme. Nechce jen za každou cenu získat klienta. Dává přednost oboustranné spokojenosti. Doporučujeme. "

Hodnocení: 10/10

"Již jsme ho napsali Mario P ETROVSKÝ"

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost. Paní makléřku vždy vřele doporučím. "

Hodnocení: 10/10