MENU ZAVŘÍT
Jitka Pytlíková - RE/MAX Reality Plus+
Nemovitosti makléře

Jitka Pytlíková

RE/MAX Reality Plus+

Telefon:
+420 732 961 076
Adresa:
RE/MAX Reality Plus+
RE/MAX Reality Plus+, Dělnická 213/12
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Informace o makléři

Jitka Pytlíková

Řešíte prodej nebo pronájem domu, bytu nebo jiné nemovitosti? Neváhejte mi zavolat, ráda vám nabídnu své služby.

Je mi 39 let. Dělám práci, která mě baví. Žiji interiérovým designem.

Měla jsem možnost dlouhá léta bydlet nebo i pracovat v centru Prahy, na Vinohradech a Novém Městě. Prošla jsem byty a kancelářemi s geniem loci. Vysoké stropy, parkety, světlo. Nádherná atmosféra a velký kus historie. Vyzkoušela jsem si i rezidenční bydlení v novostavbě. V posledních letech jsem se začala ale vracet na venkov. A pustila se do obnovy nemovitostí mých předků na Karlštejnsku.

Nesčetněkrát jsem osobně řešila prodej, koupi nebo pronájem nemovitosti. Vždy, když jsem potřebovala změnu, oslovila jsem makléřku, které jsem mohla absolutně důvěřovat.

Nyní jsem sama certifikovaná v systému RE/MAX. Využívám svoji intuici pro krásné lokality a báječná místa nejen k bydlení. Stále hodně těžím i ze svých dřívějších zkušeností. Z obchodu a personalistiky, z online medií. Vím jak zatraktivnit vaši nabídku. Jako jednatel daňové a účetní kanceláře v sobě nezapřu pečlivost pro právní a daňové aspekty, se kterými jsou reality velmi úzce spojeny.

Mám spousty tipů i pro vás jak si plnit své sny. Jak z domu či bytu udělat domov.

Jitka Pytlíková
Jitka Pytlíková

Reference

"Služby makléře RE/MAX paní Jitky Pytlíkové byly nadstardantní a profesionální. A jako bonus uvádím její ohleduplnost a taktnost při řešení prodeje ve chvíli, kdy život přinese prodávajícímu těžkou a nestandartní situaci."

Hodnocení: 10/10