Martin Hušpauer

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Domy
  • - Developerské projekty
Tel. +420 725 293 493
E-mail martin.huspauer@re-max.cz
Web remax-realityplus.cz
Adresa RE/MAX Reality Plus+
RE/MAX Reality Plus+, Jankovcova 1037/49
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně 100% Club

Hodnocení klientů

Reference klientů

"100% профессионал!!! Я оценыл его совершенно европейский вежливый подход к делу, не подлизоваался и никому никуда нелез, и то что в рабочее время работал на сто а на выходных остался с своей семьёй. Не разговаривал на русском, зато английский с совершенствё. Что очень приятно удивило в течении поиска покупателей, это еженедельно отправлял количество и результаты просмотров. Работает только по эксклюзивному контракту в конце это показалось как огромная выгода. Самое главное конечно деньги, просят они не мало, но и я получил больше чем ожидал. В конце ощущение было такое что реалтор защищает в первую очередь наши интересы а за этотполучает свою оплату а не наоборот. Огромное спасибо за приятный опыт и сделку."

Hodnocení: 10/10

"Martin Hušpauer je vynikající. Velice profesionální přístup, nadstandardní služby, velmi flexibilní, příjemný, rychlá komunikace. Jednoznačně doporučujeme."

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

"Very reliable and professional man with correct aproach to his work."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 725 293 493
E-mail martin.huspauer@re-max.cz
Web remax-realityplus.cz
Adresa RE/MAX Reality Plus+
RE/MAX Reality Plus+, Jankovcova 1037/49
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára se zaměřením na pozemní stavitelství. Svou dráhu v realitní branži jsem započal v roce 1999. Pracovní zkušenosti realitního makléře jsem postupně rozvíjel přes realitní společnost zabývající se second-handovým segmentem trhu a dále v developerské divizi Metrostav a.s., kde jsem měl na starosti prodej, přípravu projektů a řešení technický požadavků klientů po samotnou realizaci. Působil jsem jako ředitel pražské pobočky v realitní společnosti AAABYTY.CZ a.s., která svou sítí působila po celé ČR, kde jsem se věnoval expanzi, řízení a rozvoji divize development. Svou profesi v posledních letech zaměřil převážně na spolupráci s developerskými společnostmi a investory. V roce 2009 jsem založil s Aleš Hukem realitní kancelář, která se v rámci sítě CENTURY 21 za 5 let stala top kanceláří celé sítě. Od září 2014 jsme součástí mezinárodní sítě RE/MAX a vedeme kancelář RE/MAX Reality Plus+. Soustředí se na rozvoj a strategii týmu, navazuje obchodní spolupráce. Specializuje se na prodej rodinných domů a předěvším poradenstvím a prodejem dev. projektů vč servisu pro developerské společnosti.