Martin Hušpauer

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Domy
  • - Developerské projekty
Tel. +420 725 293 493
E-mail martin.huspauer@re-max.cz
Web www.domyvevinori.cz
Adresa RE/MAX Reality Plus+
RE/MAX Reality Plus+, Dělnická 213/12
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál 100% Club

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Skvělý přístup, nasazení, informovanost a super služby. Byli jsme nadmíru spokojeni, víc takových lidí! Navíc se skvělou přezdívkou "Pepík"!"

Hodnocení: 10/10

"100% профессионал!!! Я оценыл его совершенно европейский вежливый подход к делу, не подлизоваался и никому никуда нелез, и то что в рабочее время работал на сто а на выходных остался с своей семьёй. Не разговаривал на русском, зато английский с совершенствё. Что очень приятно удивило в течении поиска покупателей, это еженедельно отправлял количество и результаты просмотров. Работает только по эксклюзивному контракту в конце это показалось как огромная выгода. Самое главное конечно деньги, просят они не мало, но и я получил больше чем ожидал. В конце ощущение было такое что реалтор защищает в первую очередь наши интересы а за этотполучает свою оплату а не наоборот. Огромное спасибо за приятный опыт и сделку."

Hodnocení: 10/10

"Martin Hušpauer je vynikající. Velice profesionální přístup, nadstandardní služby, velmi flexibilní, příjemný, rychlá komunikace. Jednoznačně doporučujeme."

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 725 293 493
E-mail martin.huspauer@re-max.cz
Web www.domyvevinori.cz
Adresa RE/MAX Reality Plus+
RE/MAX Reality Plus+, Dělnická 213/12
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

Vystudoval jsem SPŠ stavební Josefa Gočára se zaměřením na pozemní stavitelství. Svou dráhu v realitní branži jsem započal v roce 1999. Pracovní zkušenosti realitního makléře jsem postupně rozvíjel přes realitní společnost zabývající se second-handovým segmentem trhu a dále v developerské divizi Metrostav a.s., kde jsem měl na starosti prodej, přípravu projektů a řešení technický požadavků klientů až po samotnou jejich realizaci. 

Poté jsem manažersky působil jako ředitel pražské centrální kanceláře v realitní společnosti AAABYTY.CZ a.s., která svou sítí působila po celé ČR, kde jsem se věnoval řízení, expanzi společnosti a svou specializací jsem především rozvíjel v divizi development pro prodej developerských projektů. 

V roce 2009 jsem založil s Aleš Hukem svou/naší realitní kancelář Plus+, která v rámci sítě CENTURY 21 za 5 let svého působení v této síti patřila mezi top 10 kanceláří celé sítě. Tuto síť jsme pomáhali procesy budovat jako jedna ze zakládající kanceláří této realitní značky na českém trhu. 

Od září 2014 jsme součástí mezinárodní sítě RE/MAX a vedeme spolu s kolegou kancelář RE/MAX Reality Plus+, kde se soustředíme především na kvalitu a úspěchem je pro nás pouze spokojený klient, pro kterého na konci každé transakce budeme přidanou hodnotou. Vizí a misí je důvěra klienta, který nás doporučuje a opakovaně využívá. 

V poslední době se plně věnuji trhu developerských projektů a poradenství pro developerské společnosti a soukromé investory. 

Moje práce už není jen job, je to součást mého života a koníček. 

Pokud nejsem v práci, tak jsem s rodinkou a hodně sportuji – především lední hokej je mou vášní, dokonce se věnuji malým hokejistům, kteří jsou úžasní a každý den mě učí být člověkem, který může ovlivnit jejich růst, chování, morálku a vášeň– děkuji jim za to. Je to stejně velká důvěra, akorát zatím malých lidí s velkým srdcem.