MENU ZAVŘÍT
Michal Jonáš - RE/MAX Reality Plus+
Nemovitosti makléře

Michal Jonáš

RE/MAX Reality Plus+

Telefon:
+420 603 142 187
Adresa:
RE/MAX Reality Plus+
RE/MAX Reality Plus+, Dělnická 213/12
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

Osobní profil

Michal Jonáš - Realitní makléř

Dobrý den,
Jmenuji se Michal Jonáš a teprve nedávno jsem se stal součástí společnosti RE/MAX Reality Plus+.Po ukončení studia na Vyšší odborné škole sociálně právní v Mostě a krátké praxi v sociálních službách, jsem se rozhodl opustit tuto sféru a začít sbírat zkušenosti v oblasti obchodu a služeb.
První roky své obchodní praxe jsem strávil na pozicích sportovního managementu a personální politiky, poté jsem dalších 15 let působil v nadnárodních společnostech zabývajících se systémem rychlého občerstvení, kde mojí každodenní náplní práce, byla komunikace se zákazníky a zaměstnanci, plnění jejich potřeb, přání a očekávání. Dlouhé časové období strávené v jednom oboru, mě vedlo k touze po změně. První, a pro mě jedinou volbou, byl dynamicky se rozvíjející trh realit.
Nabídnutou možnost spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Reality Plus+ jsem zvolil bez váhání, protože spojení stabilní firmy s vysokým standardem poskytovaných služeb a mých zkušeností v oblasti obchodu, mi do rukou vkládá nástroje, na plnění snů našich klientů. Moje práce je pro mě posláním a věřím, že Vás budu moc přesvědčit, že koupit, prodat či pronajmout nemovitost, může být příjemným životním zážitkem. Jsem tu pro Vás.
Hlavním cílem mé práce, je spokojenost každého klienta bez ohledu na náročnost jeho přání, potřeb a očekávání.

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Michala Jonáše bych ocenila především za profesionální přístup, vstřícné a proklientské jednání, spolehlivost. S celkovým servisem jsem byla naprosto spokojena."

Hodnocení: 10/10

"S panem Jonášem jsme byli velice spokojení, náš byt prodal rychle a za dobrou cenu. Vše proběhlo hladce. Je to člověk, na kterého se můžete spolehnout jak po profesní, tak po lidské stránce. Komunikace s ním byla pohotová a bezproblémová, i když jsme ho někdy kontaktovali ve večerních hodinách nebo o víkendu. Pana Jonáše můžeme jenom doporučit, na tak profesionálního a sympatického makléře člověk často nenarazí."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Pan Jonáš je velice sympatický a ochotný makléř...."

Hodnocení: 10/10