MENU ZAVŘÍT
Milan Hohn - RE/MAX Reality Plus+
Nemovitosti makléře

Milan Hohn

RE/MAX Reality Plus+

Telefon:
+420 725 293 510
Adresa:
RE/MAX Reality Plus+
RE/MAX Reality Plus+, Dělnická 213/12
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Milan Hohn

Certifikovaný makléř Remax Reality Plus+
Certifikovaný makléř Remax Reality Plus+
Milan Hohn
Milan Hohn

Milan Hohn

Milan Hohn
Milan Hohn

Milan Hohn

Reference

"s jednáním, přístupem i prací pana Hohna jsem velmi spokojený, Právě proto jsem jeho klientem již několik let."

Hodnocení: 10/10

"Velmi profesionální a svěžný přístup"

Hodnocení: 10/10

"Pan Milan uz mi drive prodaval byt a byla jsems nim velice spokojena ited byl vyborny ma skusenosti a opravdu se ve sve funkci vyzna pusobi velice profesionalne ale dokazuje to i prodejem a pronajmem mych nemovitosti jiste ho budu znova kontaktovat i v budoucnosti s pzdravem Hlavackova"

Hodnocení: 10/10

"Perfektní spolupráce a komunikace při prodeji našeho domu. Určitě se na pana Hohna opět obrátíme."

Hodnocení: 10/10

"Všechno bylo super."

Hodnocení: 10/10

"Bezproblémový prodej našeho bytu. Vřele doporučuji spolupráci s panem Hohnem."

Hodnocení: 10/10

"Chtěla bych touto cestou poděkovat za rychlý, obětavý a profesionální přístup makléře pana Hohna při zprostředkování pronájmu mého nebytového prostoru v Praze – v Petrovicích. Jsem nadšená z toho, jak celý proces proběhl bez nejmenších problémů, z toho, jak bezvadně se postaral o každého zájemce a v závěru i o všechny potřebné náležitosti při samotném podpisu smlouvy. Pan Hohn je ve svém oboru opravdu velký profesionál! Pokud bude někdo z mých známých potřebovat pomoc v oblasti realit, určitě jej vřele doporučím! Jana N."

Hodnocení: 10/10

"Výborný, člověk na svém místě"

Hodnocení: 10/10

"Makléř p. Milan Hohn je ve svém oboru opravdu velký profesionál! Jeho jednání bylo pokaždé rychlé a věcné, na každou schůzku byl vždy pečlivě připravený. S jeho službami jsem byla nadmíru spokojená a mohu jej všem vřele doporučit! Jana Nezvedová"

Hodnocení: 10/10

"Perfektna prace !"

Hodnocení: 10/10

"Pan makléř je velice vstřícný a i po prodeji mého bytu se zajímá jak se nam daří jeho práci hodnotím kladně,určitě ho doporučuji je to profesionál."

Hodnocení: 10/10

"Velmi pracovitý, vstřícný, ohleduplný, vyhověl okamžitě všem našim požadavkům. Komunikoval s námi i ve svém volném čase. Byli jsme spokojeni po všech stránkách. Doporučuji všem."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup a vstřícné jednaní pana Hohna bylo trochu zastíněno nedůvěrou k nastavené ceně nemovitosti i když ve finále se byt prodal za částku hned po snížení, během 4 týdnu od založení inzerátu. To vše doprovázel i určitý tlak na další snížení ceny. Navíc se často příliš zaměřoval na negativních stránkách bytu a e nevyzdvihoval dost pozitiva. Po diskuzi ohledně těchto věci se přístup změnil a byt byl úspěšně prodán. Jinak dochvilný a dobře organizovaný odborník, který pracuje i o víkendech a v pozdních večerních hodinách, což určitě napomohlo úspěšnému dokončeni transakcí."

Hodnocení: 9/10

"Pan Hohn se plně věnoval práci s prodejem bytu a velice mi pomohl při řešení problémů , které nastaly při prodeji."

Hodnocení: 10/10

"Velmi zkušený makléř, který je na svém místě. Svou práci velmi dobře zná a plní ji velmi kvalitně. Reaguje na každou situaci a rychle ji řeší."

Hodnocení: 10/10

"Profesionálny, šikovný obchodník, dá sa na neho spoľahnúť."

Hodnocení: 10/10

"Pan Hohn naší rodině již po třetí převáděl nemovitost a to vždy k plné naší spokojenosti. Práce pana Hohna ve spolupráci s panem právníkem Dismanem, je vždy záruka klidu a pocitu stoprocentního provedeni. S pozdravem Ladislav Fremut"

Hodnocení: 10/10

"Ať přemýšlím sebevíc, nevím, co by se makléři panu Hohnovi dalo vytknout. Při prodeji naší nemovitosti odvedl vynikající práci ! Už při našem prvním setkání jsem věděla, že jsme "v dobrých rukách". Působil velmi sympaticky, erudovaně a profesionálně. Na každou naší schůzku byl perfektně připraven. Bylo zřejmé, že není jeho zvykem ponechat něco náhodě. Pan Hohn mě přesvědčil svým empatickým a přitom nevtíravým přístupem, svou pracovitostí, precizností a důsledností. Jeho snahou je stoprocentně uspokojit klienta a dovést vše ke zdárnému konci. I nelehké záležitosti zvládá s nadhledem profesionála a myslím, že pro něho neexistují neřešitelné situace. Jsem moc ráda, že jsme se rozhodli právě pro tohoto makléře, který po všech stránkách předčil naše očekávání. Je to ve svém oboru pravý člověk na pravém místě a realitní kanceláři RE/MAX, pro kterou pracuje, mohu přát jen více takových ! "

Hodnocení: 10/10

"Maximální spokojenost s odvedenou prací"

Hodnocení: 10/10

"Maximální spokojenost. Jednalo se o dost složitý případ a pan makléř vynaložil opravdu velké úsilí, aby vše dopadlo dobře a ke spokojenosti všech zúčastněných stran. "

Hodnocení: 10/10

"Velmi aktivní, důsledný, ochotný. Prostě člověk na svém místě. Již několikrát nám dohledal klienta dle našich představ"

Hodnocení: 10/10

"Příjemné, lidské, solidní jednání."

Hodnocení: 10/10