Yvona Žerebná

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
Tel. +420 725 293 496
E-mail yvona.zerebna@re-max.cz
Web remax-realityplus.cz
Adresa RE/MAX Reality Plus+
RE/MAX Reality Plus+, Dělnická 213/12
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 100% Club Gold

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Dobry den, pani Yvonku Žerebnou mame na doporuceni a jiz několikrát jsme vyuzili Vasich a jejich osobních služeb, kde profesionalita je na prvním miste. Jsme s paní Yvonkou maximalne spokojeni, největší profesional v oboru! A jeji mila, lidska stranka k tomu vsemu- TOP!!! Radi pani Yvonku doporučujeme dále, je nejlepší.... Jsem s pozdravem, PhDr. Murdychova Běla"

Hodnocení: 10/10

"S maklerkou pani Zerebnou jsem byla velice spokojena! Vrele doporucuji!"

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

"pani Zerebnou si nemohu vynachválit za rychly a bezproblémovy prodej me nemovitosti a mohu ji z celého srdce doporucit i dalším budoucim klientum.."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 725 293 496
E-mail yvona.zerebna@re-max.cz
Web remax-realityplus.cz
Adresa RE/MAX Reality Plus+
RE/MAX Reality Plus+, Dělnická 213/12
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

 

Odbornost, proklientský přístup, zkušenosti, spolehlivost...., prodávejte s tím, kdo to umí :-))

Reference klientů

DOPORUČUJI ..  !!!...  realitní makléřku paní Yvonu Žerebnou ,  která má velký přehled  o prodejních a nákupních možnostech  na trhu realit a dovede efektivně spojit  přání prodávajících i kpujících  zákazníků.

Welterová Jiřina - prodej bytu Slavíkova ul. Praha 3

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za vysoce profesionální služby, kterých se nám dostalo při prodeji našeho bytu od Vaší makléřky pí Yvony Žerebné. S přístupem pí Žerebné jsme byli mimořádně spokojeni, protože se jí podařilo v rekordním čase nalézt kupce našeho bytu a velmi spolehlivě a profesionálně vyřídit všechny s tím spojené formality. Zároveň si velmi ceníme i jejího lidsky přátelského přístupu, který je pro hladký průběh celé transakce také velmi důležitý. Také bych ráda ocenila právní servis p. Mgr. Kulhánka, jehož standardní texty smluv jsou jedny z nejlepších, které jsem kdy viděla. Komplexní služby Vámi řízené realitní kanceláře proto hodnotíme velice kladně a Vaše služby budeme doporučovat i svým kolegům a známým. Děkuji a přeji, ať se Vám současnou vysoko nastavenou laťku daří držet i nadále!                                                        

Ing. Radana Krulišová - prodej bytu Praha 5

 

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Yvoně Žerebné, která zajišťovala prodej bytu v Praze 5 - Stodůlkách, Anny Rybníčkové 2615/1. Její jednání bylo vždy na profesionální úrovni, případné dotazy nám zodpověděla obratem a byla velmi ochotná. Díky jejímu aktivnímu přístupu jsme uskutečnili koupi bytu, se kterým jsme velice spokojeni.

Ještě jednou velmi děkujeme a pokud budeme v budoucnu potřebovat, rádi se na Vaši kancelář s důvěrou obrátíme, případně doporučíme ostatním přátelům.

Vlastimil a Hana Rozehnalovi -  kupující bytu

 

Vážená paní Žerebná,

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za vše, co jste pro mě, jako svou klientku, při prodeji mého domu udělala. Ten je již prodaný a všechna dokumentace vyřízena včetně posledního dokumentu, a to přiznání k převodu z nemovitosti.

Jsem zcela nadšená naší spoluprací, Vaším ochotným profesionálním přístupem a pečlivostí, jakou jste k tomuto přistupovala. Věřte, že pokud v budoucnosti zase budu potřebovat služeb realitního makléře, tak jsem spokojena, že nemusím hledat, protože doufám, že stále budu mít Vás. O Vašich službách jsem již informovala celé své okolí a podala ty nejlepší reference.

Ještě jednou Vám děkuji a jsem ráda, že jsem na mohla využít Vašich služeb a vy jste mě přesvědčila, že tyto služby  jsou na TOP úrovni.

Hana Vachalová - prodej domu Horoušánky

 

Děkuji paní Žerebné za pomoc při prodeji mého bytu. Přesvědčila mě, že je profesionál na svém místě. Respektovala moje požadavky a splnila vše, co slíbila. Doporučuji její práci každému.

Robert Jandera - prodej bytu Praha Ruzyně

Přeji hezký den,
zasílám velice pozitivní reference a to na základě zkušeností, které jsem získala při zprostředkování prodeje RD naší společnosti v Turkovicích u Ondřejova, konkrétně s paní Yvonou Žerebnou a následně s celou kanceláří. Spolupráce probíhala nejen velice profesionálně, rychle, ale i s velmi dobrým a vstřícným přístupem.
Všem kolegům a známým ráda spolupráci s paní Yvonou Žerebnou doporučím.
 
S přátelským pozdravem
 
Ivana Brichová - REFIREAL s.r.o. - prodej domu Ondřejov