Yvona Žerebná

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
Tel. +420 725 293 496
E-mail yvona.zerebna@re-max.cz
Web remax-realityplus.cz
Adresa RE/MAX Reality Plus+
RE/MAX Reality Plus+, Jankovcova 1037/49
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 100% Club Gold

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Nelze jinak hodnotit než vysoká profesionalita, nejvyšší nasazení a pochopení pro klienta."

Hodnocení: 10/10

"profesionální a příjemná spolupráce"

Hodnocení: 10/10

"S paní Žerebnou jsme ve velmi dobrém pracovním vztahu a díky ní - expertovi na nemovitosti jsme oslovili Vaši společnost, kde jsme za rekordně krátký čas (díky její nasazení) úspěšně prodali naši nemovitost. Určitě, když bude příležitost se na ni obrátíme. Doporučujeme všem."

Hodnocení: 10/10

"S paní Yvonou jsem naprosto spokojená. Prodává mě již druhou nemovitost. Je naprosto spolehlivá a navíc milá s velmi příjemným vystupováním."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 725 293 496
E-mail yvona.zerebna@re-max.cz
Web remax-realityplus.cz
Adresa RE/MAX Reality Plus+
RE/MAX Reality Plus+, Jankovcova 1037/49
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

 

Odbornost, proklientský přístup, zkušenosti, spolehlivost...., prodávejte s tím, kdo to umí :-))

Reference klientů

DOPORUČUJI ..  !!!...  realitní makléřku paní Yvonu Žerebnou ,  která má velký přehled  o prodejních a nákupních možnostech  na trhu realit a dovede efektivně spojit  přání prodávajících i kpujících  zákazníků.

Welterová Jiřina - prodej bytu Slavíkova ul. Praha 3

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za vysoce profesionální služby, kterých se nám dostalo při prodeji našeho bytu od Vaší makléřky pí Yvony Žerebné. S přístupem pí Žerebné jsme byli mimořádně spokojeni, protože se jí podařilo v rekordním čase nalézt kupce našeho bytu a velmi spolehlivě a profesionálně vyřídit všechny s tím spojené formality. Zároveň si velmi ceníme i jejího lidsky přátelského přístupu, který je pro hladký průběh celé transakce také velmi důležitý. Také bych ráda ocenila právní servis p. Mgr. Kulhánka, jehož standardní texty smluv jsou jedny z nejlepších, které jsem kdy viděla. Komplexní služby Vámi řízené realitní kanceláře proto hodnotíme velice kladně a Vaše služby budeme doporučovat i svým kolegům a známým. Děkuji a přeji, ať se Vám současnou vysoko nastavenou laťku daří držet i nadále!                                                        

Ing. Radana Krulišová - prodej bytu Praha 5

 

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Yvoně Žerebné, která zajišťovala prodej bytu v Praze 5 - Stodůlkách, Anny Rybníčkové 2615/1. Její jednání bylo vždy na profesionální úrovni, případné dotazy nám zodpověděla obratem a byla velmi ochotná. Díky jejímu aktivnímu přístupu jsme uskutečnili koupi bytu, se kterým jsme velice spokojeni.

Ještě jednou velmi děkujeme a pokud budeme v budoucnu potřebovat, rádi se na Vaši kancelář s důvěrou obrátíme, případně doporučíme ostatním přátelům.

Vlastimil a Hana Rozehnalovi -  kupující bytu

 

Vážená paní Žerebná,

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za vše, co jste pro mě, jako svou klientku, při prodeji mého domu udělala. Ten je již prodaný a všechna dokumentace vyřízena včetně posledního dokumentu, a to přiznání k převodu z nemovitosti.

Jsem zcela nadšená naší spoluprací, Vaším ochotným profesionálním přístupem a pečlivostí, jakou jste k tomuto přistupovala. Věřte, že pokud v budoucnosti zase budu potřebovat služeb realitního makléře, tak jsem spokojena, že nemusím hledat, protože doufám, že stále budu mít Vás. O Vašich službách jsem již informovala celé své okolí a podala ty nejlepší reference.

Ještě jednou Vám děkuji a jsem ráda, že jsem na mohla využít Vašich služeb a vy jste mě přesvědčila, že tyto služby  jsou na TOP úrovni.

Hana Vachalová - prodej domu Horoušánky

 

Děkuji paní Žerebné za pomoc při prodeji mého bytu. Přesvědčila mě, že je profesionál na svém místě. Respektovala moje požadavky a splnila vše, co slíbila. Doporučuji její práci každému.

Robert Jandera - prodej bytu Praha Ruzyně

Přeji hezký den,
zasílám velice pozitivní reference a to na základě zkušeností, které jsem získala při zprostředkování prodeje RD naší společnosti v Turkovicích u Ondřejova, konkrétně s paní Yvonou Žerebnou a následně s celou kanceláří. Spolupráce probíhala nejen velice profesionálně, rychle, ale i s velmi dobrým a vstřícným přístupem.
Všem kolegům a známým ráda spolupráci s paní Yvonou Žerebnou doporučím.
 
S přátelským pozdravem
 
Ivana Brichová - REFIREAL s.r.o. - prodej domu Ondřejov