offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Dominik Takáč - RE/MAX Search

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Dominik Takáč je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 07002114.

Dominik Takáč

RE/MAX Search

Telefon:
+420 776 113 130
Adresa:
RE/MAX Search
RE/MAX Search, Na bělidle 309/31
15000 Praha 5 - Smíchov, Česká republika

Vzdělání a ocenění


Informace o makléři

Kdo jsem ?

Mé jméno je Dominik Takáč, pocházím ze Zlínského kraje, kde jsem zároveň započal svoji obchodní kariéru, které se věnuji dodnes. Mám za sebou sedm let zkušeností v obchodní činnosti, kde jsem vždy zastupoval značky, kterým věřím a sám jsem měl možnost je vyzkoušet.

Práce realitního makléře byla vždy mým snem. Svět nemovitostí mne fascinoval a věděl jsem, že to může být přesně pro mne. Mým cílem je dělat tuto práci odlišně, profesionálně a nabídnout standard, který k hledání základní životní potřeby patří. K prodeji nemovitosti přistupuji takovým způsobem, jako bych byl sám sobě klientem.

 

Svým klientům poskytuji služby, které pomáhají plnit sny. Sny o dokonalém bydlení přesně takovém jaké si přejí. Nebo případně splnění investičního záměru, dobře uložených prostředků. Mým úkolem je splnit Vám tento sen a být Vašim partnerem, na kterého se můžete spolehnout od začátku až do konce, zajímá mne totiž jediná věc, a to úspěšný výsledek pro klienta.

 

 

Zaměřuji se na Prahu a okolí, zejména pak na Radlice a Jinonice, Tuto lokalitu velmi dobře znám, mám ji rád, a je zároveň mým domovem. Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat, svým klientům poskytuji nezávazné konzultace.

Takáč Dominik
Takáč Dominik

Facebook

.