Translate with 
MENU ZAVŘÍT
MgA. Iryna Zotenko - RE/MAX Search

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

MgA. Iryna Zotenko je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 07326629.

MgA. Iryna Zotenko

Makléřka - RE/MAX Search

Telefon:
+420 774 281 845
Adresa:
Na bělidle 309/31
15000 Praha 5 - Smíchov

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Podrobné informace

Informace o mě

Jmenuji se Iryna Zotenko, pocházím z centrální části Ukrajiny. Od svých devatenácti let žiji v České republice, nejdříve ve Slezsku a nyní již několik let bydlím na pražském Žižkově.

Po dvaadvaceti letech profesionální práce v uměleckých oborech jsem se rozhodla pro změnu a začala naplno pracovat v oblasti realitních služeb, které mě dlouhou dobu zajímají a naplňují. Osobně jsem prošla snad všemi úskalími při vyřizování hypotečního úvěru, následného nákupu, a také pronájmu a prodeji svých vlastních nemovitostí. I díky těmto zkušenostem vím, jak je důležité pomáhat svým klientům zvládnout celý proces hladce, bezpečně a bez stresu. Mým cílem je jejich maximální spokojenost. 

Zaměřuji se na prodej a pronájem bytů a domů v Praze a okolí, zejména pak v oblasti Žižkova a Vinohrad. Svým klientům se vždy snažím pomoci najít nejvhodnější řešení, ať už se jedná o investici nebo vlastní bydlení. Neváhejte mě kdykoliv nazávazně kontaktovat. Budu se těšit na spolupráci.

Информация о мне

Информация для русскоязычных клиентов

Меня зовут Ирина Зотенко. Родом я из центральной Украины, но с 19 лет живу в Чехии. Сначала на востоке страны, а последние несколько лет на пражском Жижкове.

После 22 лет профессиональной работы в сфере искусств, я решила поменять направление и начать свою деятельность в области недвижимости. Сама лично прошла через все трудности и препятствия при оформлении ипотечного кредита, последующей покупке, сдаче в аренду и продаже собственных объектов. И, благодаря этому опыту, знаю, как важно помогать клиентам справиться со всем процессом гладко, безопасно и без стресса. Моя цель – Ваше максимальное удовлетворение.

Специализируюсь на продаже и аренде квартир и домов в Праге и окрестности, главным образом в районах Жижков и Винограды.  Своим клиентам всегда пытаюсь помочь найти самый подходящий вариант, будь то вложение в инвестиционный проект или для личного проживания. Звоните и записывайтесь на бесплатную консультацию. Буду рада помочь.

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Naše společnost se zabývá pronájmem bytových a nebytových prostor již téměř 25 let.Spolupracujeme především s agenturami,které nám shánějí klienty,je velmi vzácné,že si je najdeme sami nebo oni najdou nás.Tak dedikovaný jsme ještě neměli , vzdělaná a zodpovědná partnerka jako paní Iryna Zodenko."

Hodnocení: 5/5

"Paní Zotenko je velice milá, vstřícná a spolehlivá makléřka, která mi s prodejem bytu pomohla velmi rychle a kvalitně. Vše zařídila, o všem mě informovala a byla ochotna se sejít i o víkendu, aby se proces prodeje nezdržoval. Vřele doporučuji!!! "

Hodnocení: 5/5

"Paní Iryna byla úžasná, mimořádně ochotná a vstřícná a s jejími službami jsem moc spokojena. Vše proběhlo velice rychle a bez problémů."

Hodnocení: 5/5

"vse"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální vystupování, ochotná, vždy vyjde vstříc z zájmům klienta, časově velmi flexibilní. Prostě spokojenost. Devítka z deseti jenom proto, že vždycky je možné ještě něco vylepšit."

Hodnocení: 5/5

"Děkuji paní Iryně Zotenko za její skvělou práci. Jsme velice spokojeni. Přesná a obětavá práce, korektní jednání a skvělý nápad pro zlepšení komunikace se klienty. Pokud příště prodám nemovitost, určitě se obrátíme na složbu od paní Zotenko z Remaxu Search. Hodně zdarů přeji! "

Hodnocení: 5/5

"Slečna Irina Zotenko je dle naší zkušenosti velmi příjemný, milý člověk. Od samého začátku přistoupila k prodeji naší nemovitosti profesionálně a pečlivě. Celý prodej proběhl rychle a po celou dobu jsme s manželem měli podrobné informace o postupu procesu prodeje. Jsme rozhodnuti slečnu Zotenko doporučit, pokud někdo z okolí bude potřebovat služby k prodeji nebo nákupu nemovitosti. Máte velké štěstí, že máte takovéto spolehlivé zaměstnance. Děkujeme S pozdravem Šárka Novotná"

Hodnocení: 5/5