offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
MgA. Iryna Zotenko - RE/MAX Search

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

MgA. Iryna Zotenko je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 07326629.

MgA. Iryna Zotenko

RE/MAX Search

Telefon:
+420 774 281 845
Adresa:
RE/MAX Search
RE/MAX Search, Na bělidle 309/31
15000 Praha 5 - Smíchov, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.5

Informace o makléři

Informace o mě

Jmenuji se Iryna Zotenko, pocházím z centrální části Ukrajiny. Od svých devatenácti let žiji v České republice, nejdříve ve Slezsku a nyní již několik let bydlím na pražském Žižkově.

Po dvaadvaceti letech profesionální práce v uměleckých oborech jsem se rozhodla pro změnu a začala naplno pracovat v oblasti realitních služeb, které mě dlouhou dobu zajímají a naplňují. Osobně jsem prošla snad všemi úskalími při vyřizování hypotečního úvěru, následného nákupu, a také pronájmu a prodeji svých vlastních nemovitostí. I díky těmto zkušenostem vím, jak je důležité pomáhat svým klientům zvládnout celý proces hladce, bezpečně a bez stresu. Mým cílem je jejich maximální spokojenost. 

Zaměřuji se na prodej a pronájem bytů a domů v Praze a okolí, zejména pak v oblasti Žižkova a Vinohrad. Svým klientům se vždy snažím pomoci najít nejvhodnější řešení, ať už se jedná o investici nebo vlastní bydlení. Neváhejte mě kdykoliv nazávazně kontaktovat. Budu se těšit na spolupráci.

Информация о мне

Информация для русскоязычных клиентов

Меня зовут Ирина Зотенко. Родом я из центральной Украины, но с 19 лет живу в Чехии. Сначала на востоке страны, а последние несколько лет на пражском Жижкове.

После 22 лет профессиональной работы в сфере искусств, я решила поменять направление и начать свою деятельность в области недвижимости. Сама лично прошла через все трудности и препятствия при оформлении ипотечного кредита, последующей покупке, сдаче в аренду и продаже собственных объектов. И, благодаря этому опыту, знаю, как важно помогать клиентам справиться со всем процессом гладко, безопасно и без стресса. Моя цель – Ваше максимальное удовлетворение.

Специализируюсь на продаже и аренде квартир и домов в Праге и окрестности, главным образом в районах Жижков и Винограды.  Своим клиентам всегда пытаюсь помочь найти самый подходящий вариант, будь то вложение в инвестиционный проект или для личного проживания. Звоните и записывайтесь на бесплатную консультацию. Буду рада помочь.

Reference

"Děkuji paní Iryně Zotenko za její skvělou práci. Jsme velice spokojeni. Přesná a obětavá práce, korektní jednání a skvělý nápad pro zlepšení komunikace se klienty. Pokud příště prodám nemovitost, určitě se obrátíme na složbu od paní Zotenko z Remaxu Search. Hodně zdarů přeji! "

Hodnocení: 9/10

"Slečna Irina Zotenko je dle naší zkušenosti velmi příjemný, milý člověk. Od samého začátku přistoupila k prodeji naší nemovitosti profesionálně a pečlivě. Celý prodej proběhl rychle a po celou dobu jsme s manželem měli podrobné informace o postupu procesu prodeje. Jsme rozhodnuti slečnu Zotenko doporučit, pokud někdo z okolí bude potřebovat služby k prodeji nebo nákupu nemovitosti. Máte velké štěstí, že máte takovéto spolehlivé zaměstnance. Děkujeme S pozdravem Šárka Novotná"

Hodnocení: 10/10
.