Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Mgr. Alice Středová - RE/MAX Search

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Mgr. Alice Středová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 17770254.

Mgr. Alice Středová

Makléřka - RE/MAX Search

Telefon:
+420 606 781 502
Adresa:
Na bělidle 309/31
15000 Praha 5 - Smíchov

Vzdělání a ocenění

Makléři


Podrobné informace

Představení

Jmenuji se Alice Středová a po dokončení vysoké školy v bezpečnostně právním oboru jsem se rozhodla pro práci realitní makléřky.

Jsem energická a flexibilní osoba s chutí neustále se zlepšovat a posouvat se v životě dál. Ke své práci často využívám sociální sítě, především Facebook a Instagram. Díky tomu je dosah propagace nabídek mnohonásobně vyšší, než jako tomu je u běžné inzerce.

K realitním službám mě dovedla starost o rodinné nemovitosti. Díky tomu sama moc dobře vím, jak složité je projít si všemi procesy ohledně pronájmu, prodeje a správy nemovitosti. K nemovitostem a realitnímu světu mě to určitým způsobem táhlo odjakživa. Už jako malá jsem se zajímala o architekturu a design, bavilo mě dívat se na krásné rodinné domy a vily.

Pokud je pro Vás jak v osobním, tak i v pracovním životě podstatné férové jednání, spolehlivost, pocit bezpečí a dochvilnost, budete s mým přístupem ohledně mé pomoci s pronájmem nebo prodejem Vašeho bytu, nebo domu, spokojeni. Bude mi ctí, když se stanete mými dalšími spokojenými klienty, které budu mít ve svém portfoliu.

Mým zaměřením je prodej nebo pronájem bytů a domů v Praze a okolí, zejména pak na Chodově, v Průhonicích, v Hostivaři a v Kunraticích. Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, ať už se bude jednat o odhad ceny nemovitosti nebo přípravu a prodej nemovitosti, neváhejte se na mě kdykoliv obrátit.

 

Mgr. Alice Středová
Mgr. Alice Středová