offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Ondřej Stehlík - RE/MAX Search
Nemovitosti makléře

Ondřej Stehlík je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 08948798.

Ondřej Stehlík

RE/MAX Search

Telefon:
+420 607 282 905
Adresa:
RE/MAX Search
RE/MAX Search, Na bělidle 309/31
150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika

Informace o makléři

Ondřej Stehlík

Profesionální realitní služby s využitím nových trendů, technologií a postupů

Jmenuji se Ondřej Stehlík, jsem mladý realitní makléř se zájmem o historii architektury, mou primární expertní oblastí jsou pražské Stodůlky a okolí. Na Stodůlkách jsem prožil dětství a stále tu rád bydlím. Umím Vám pomoci do této čtvrti proniknout a třeba i ukázat, proč i po těch letech se odsud nechci stěhovat.


Moje rodina se realitními službami zabývá více než 20 let, v prostředí realizace potřeb našich klientů jsem vyrůstal a pohybuji se v něm prakticky celý život. Mou vizí je poskytovat profesionální realitní služby s využitím nových trendů, technologií, postupů. Jsem přesvědčen, že teprve pak mohu svým klientům dodávat služby v maximální kvalitě, šité přesně na míru konkrétní situace.


Rozhodně nejsem odborník na každou činnost, a proto rád využívám služeb specialistů naší kanceláře (fotografové, designéři, marketéři, právníci atd.). Mohu Vám nabídnout kvalitní formu prezentace Vaší nemovitosti, využití všech dostupných komunikačních kanálů, bezpečnou realizaci na nejvyšší profesionální úrovni. Ke svým klientům se snažím přistupovat přátelsky, Vážím si jejich důvěry.
Neváhejte mne kdykoli kontaktovat, konzultace poskytuji svým klientům zdarma.