MENU ZAVŘÍT
Přemysl Rybář - RE/MAX Search
Nemovitosti makléře

Přemysl Rybář je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 08473439.

Přemysl Rybář

RE/MAX Search

Telefon:
+420 702 142 431
Adresa:
RE/MAX Search
RE/MAX Search, Na Bělidle 309/31
150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy


Informace o makléři

Mým cílem je spokojený klient

Dobrý den, jmenuji se Přemysl Rybář a jsem realitní makléř, který chce svým klientům zajistit maximální spokojenost. K této práci jsem se rozhodl, protože chci pomoci každému najít vysněný domov.

Již několik let se věnuji prodeji na internetových portálech a snažím se svým klientům ve všem vyhovět. Svou prací jsem získal spoustu stálých klientů, kteří se ke mě rádi a s úsměvem na tváři vrací. Aktivně působím i v hudební branži. Jsem člověk, který se snaží být ve všech situacích nápomocen a ochoten spolupracovat. V průběhu studia na střední škole s ekonomickým zaměřením jsem se rozhodl pro kariéru realitního makléře.

Každý nějak začínal a tak i já bych se chtěl se stoprocentním nadšením věnovat nemovitostem. Vždy mě lákala účast na trhu s nemovitostmi a vypracovat se v tomto odvětví a tak věřím, že i když jsem začátečník v této oblasti, tak mi dáte šanci a budu Vám moci dokázat, že spolupráce se mnou může být pro Vás výrazným přínosem. Jsem si jistý, že Vás nezklamu a udělám pro Vás co bude v mých silách.

V případě potřeby mne neváhejte kdykoli kontaktovat.