MENU ZAVŘÍT
Teťana Subinová - RE/MAX Search
Nemovitosti makléře

Teťana Subinová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 07043627.

Teťana Subinová

RE/MAX Search

Telefon:
+420 734 188 008
Adresa:
RE/MAX Search
RE/MAX Search, Na Bělidle 309/31
150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Teťana Subinová

Pomáhám klientům při nákupu a prodeji jejich nemovitosti

Narodila jsem se v Kyjevě, kde jsem též vystudovala Národní pedagogickou univerzitu M. P. Dragomanova. Před devíti lety jsem potkala svého manžela, přestěhovala se do Prahy, stala se občankou ČR, založila rodinu a nový domov. Několik let jsem zajišťovala organizaci konferencí pro stovky lidí.

Ke službám v realitách jsem se dostala přirozenou cestou. Osobní zkušenosti s pronájmem a koupí bytu pro svoji rodinu v Praze mi dala možnost podrobně projít celým procesem. Toto nakouknutí do zákulisí realitních služeb mne nakonec přivedlo až do smíchovské kanceláře RE/MAX Search. K mým výhodám patří znalost více jazyků (čeština, ukrajinština, ruština, angličtina). Klientům tedy mohu nabídnout nejen individuální přístup, ale většině z nich i komunikaci v jejich rodném jazyce.

Svým klientům se snažím poskytovat ty nejkvalitnější realitní služby. Pokud chcete nemovitost koupit, prodat nebo pronajmout, ráda Vám pomůžu. Těším se na spolupráci.

Facebook

Reference

"Pomohla nám najít dobré lidi k pronájmu našeho bytu. Díky Tetaně!"

Hodnocení: 10/10

"Paní Tetiana se mi neuvěřitelně věnovala, veškeré moje požadavky akceptovala, a hlavně, byla vždy milá, trpělivá, optimistická a veškeré vzniklé problémy mi pomohla překonávat s nadhledem. Její lidský přístup je to, co pro mne učinilo prodej bytu celkem snesitelnou akcí. Budu ráda, když s ní i nadále já nebo moji přátelé budu moci spolupracovat. petra paikarova procházková"

Hodnocení: 10/10