offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Bc. Teťana Subinová, DIS. - RE/MAX Search

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Bc. Teťana Subinová, DIS. je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 07043627.

Bc. Teťana Subinová, DIS.

RE/MAX Search

Telefon:
+420 734 188 008
Adresa:
RE/MAX Search
RE/MAX Search, Na bělidle 309/31
15000 Praha 5 - Smíchov, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Teťana Subinová

Pomáhám klientům při nákupu a prodeji jejich nemovitosti

Narodila jsem se v Kyjevě, kde jsem též vystudovala Národní pedagogickou univerzitu M. P. Dragomanova. Před devíti lety jsem potkala svého manžela, přestěhovala se do Prahy, stala se občankou ČR, založila rodinu a nový domov. Několik let jsem zajišťovala organizaci konferencí pro stovky lidí.

Ke službám v realitách jsem se dostala přirozenou cestou. Osobní zkušenosti s pronájmem a koupí bytu pro svoji rodinu v Praze mi dala možnost podrobně projít celým procesem. Toto nakouknutí do zákulisí realitních služeb mne nakonec přivedlo až do smíchovské kanceláře RE/MAX Search. K mým výhodám patří znalost více jazyků (čeština, ukrajinština, ruština, angličtina). Klientům tedy mohu nabídnout nejen individuální přístup, ale většině z nich i komunikaci v jejich rodném jazyce.

Svým klientům se snažím poskytovat ty nejkvalitnější realitní služby. Pokud chcete nemovitost koupit, prodat nebo pronajmout, ráda Vám pomůžu. Těším se na spolupráci.

Моя история

Информация для русскоязычных клиентов

В Чехию я переехала из столицы Украины, города Киев, где родилась, выросла и получила высшее образование в НПУ имени М. П. Драгоманова. Уже больше девяти лет я проживаю в Праге со своей семьей. Мне легко дался чешский язык, быстро прошла адаптация к новому социуму, и я приняла гражданство этой страны.

Область недвижимости я выбрала, столкнувшись с ней при аренде, а в дальнейшем и приобретении собственного жилья. На личном опыте я прожила все этапы сделки, от выбора объекта и оформления документов до передачи квартиры. Процесс был не быстрым, но все прошло гладко и по его окончанию я поняла, что мне будет его не хватать. Мне захотелось повторить его снова и снова, применяя свой опыт и новые знания… Так я поступила в RX Akademie международного агентства по недвижимости Remax, и официально начала работать риэлтором.

Моей сильной стороной является знание нескольких языков (чешский, русский, украинский и английский). Благодаря этому я всегда нахожу с клиентами общий язык и предоставляю качественный сервис.

Буду рада решить Вашу ситуацию при продаже, покупке или аренде недвижимости. Обращайтесь.

Ваш сертифицированный риэлтор в Праге

Татьяна Субинова

Telefon: +420 734 188 008

E-mail: tetana.subinova@re-max.cz
www.subinova.cz

Děkuji za důvěru

Certifikát makléře měsíce

Děkuji všem svým klientům za důvěru a spolupráci.

Certifikát
Certifikát

Facebook

Reference

" Byli jsme s prací paní Bc. Tetana Subinova velmi spokojeny. Je velkým specialistou s velmi dobrou komunikací se zákazníky."

Hodnocení: 10/10

"Pomohla nám najít dobré lidi k pronájmu našeho bytu. Díky Tetaně!"

Hodnocení: 10/10

"Paní Tetiana se mi neuvěřitelně věnovala, veškeré moje požadavky akceptovala, a hlavně, byla vždy milá, trpělivá, optimistická a veškeré vzniklé problémy mi pomohla překonávat s nadhledem. Její lidský přístup je to, co pro mne učinilo prodej bytu celkem snesitelnou akcí. Budu ráda, když s ní i nadále já nebo moji přátelé budu moci spolupracovat. petra paikarova procházková"

Hodnocení: 10/10
.