MENU ZAVŘÍT
Michaela Makovcová - RE/MAX Silver
Nemovitosti makléře

Michaela Makovcová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 76209369.

Michaela Makovcová

Vím, komu Vaši nemovitost nabídnout a nenechám Vás prodat pod cenou!!
RE/MAX Silver

Telefon:
+420 739 486 484
Adresa:
RE/MAX Silver
RE/MAX Silver, Kostelní 4/2
460 01 Liberec, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál Certifikovaný insolvenční specialista 100% Club Gold

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.9

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Představení

Jmenuji se Michaela Makovcová, jsem certifikovaná realitní makléřka a jsem držitelkou prestižního ocenění TOP Gold club a RE/MAX 100 Percent Club.

V oblasti zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí se pohybuji již jedenáct let a mám za sebou mnoho úspěšně realizovaných realitních transakcí. Ráda Vám  nabídnu své zkušenosti, které s prodejem nemovitostí mám, prvotřídní prezentaci nemovitosti, kvalitní smlouvy, ale především férové jednání a lidský přístup.

Pro provedení odhadu tržní ceny nemovitosti a doporučení ideální prodejní strategie Vám nabízím nezávaznou osobní schůzku.

Prezentace

Vím, komu Vaši nemovitost nabídnout a nenechám Vás prodat pod cenou!

• Certifikovaný makléř
• 11 let zkušeností
• Specializace: Prodej nemovitostí v Liberci, libereckém kraji, Praze a středočeském kraji

Nadstandardní služby:
- odhad reálné tržní ceny
- prodej nemovitosti za nejvyšší možnou cenu
- příprava veškerých smluv advokátní kanceláří
- advokátní úschova
- řešení náročnějších případů (exekuce, insolvence atd.)
- kompletní zajištění financování

- 3D virtuální prohlídky (nejnovější prezentace Vaší nemovitosti)

- profesionální videoprohlídky nemovitostí

- certifikované letecké a fotografické služby

V mém nejlepším zájmu je Vaše spokojenost a mým cílem je ušetřit Váš čas, peníze a poskytnout Vám takový servis, abyste se na mě mohli s důvěrou obrátit i v budoucnu a doporučit mě svým známým a přátelům.

Těším se na spolupráci s Vámi !

Certifikát
Certifikát

3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - Luxusní byt 5+kk v Liberci

3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - Rodinný dům v Liberci

3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - Rodinný dům v Liberci

Videoprohlídka rodinného domu v Liberci - Starém Harcově

Videoprohlídka bytového domu na Praze 10 - Záběhlicích/Právě v prodeji

Videoprohlídka exkluzivní kancelářské prostory v Liberci

Videoprohlídka dvougeneračního rodinného domu v Karlově pod Ještědem

Videoprohlídka nadstandardně a luxusně vybaveného bytu 5+kk v Liberci

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Už při prvním setkání s paní Makovcovou byl vidět profesionální přístup k celé záležitosti ohledně prodeje našeho bytu prostřednictvím RK RE/MAX.Paní Makovcová nás o všech krocích,které činila,předem podrobně informovala,což bylo velice příjemné a pozitivní.Celá záležitost proběhla zcela hladce a bez zádrhelů,za což patří paní Makovcové veliký dík."

Hodnocení: 10/10

"Paní Makovcová je profesionál, milá, sympatická, ochotná a vždy se snaží vyhovět požadavkům klienta, žena na svém místě, mohu jen doporučit. Děkuji za její služby"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Už nějaký čas spolupracuji s p. Makovcovou , pronájem bytu , prodej bytu . Její práce je velice profesionální a zároveň ona je velmi vstřícný člověk .. určitě bych ji doporučím svým přátelům . Proste pracovat s takovým makléřem je radost. Ilona Hortova"

Hodnocení: 10/10

"Spokojenost...doporučuji"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"chtěla bych touto cestou vyjádřit své velké poděkování p. Michaele Makovcové z pobočky RE-MAXu Silver, Liberec. Právem si za svou práci zaslouží nejvyšší ohodnocení, proto bych jí chtěla, jako naprosto spokojená klientka, přidělit hvězdičku. V krátké době mi zařídila prodej bytu dle mých představ, po celou dobu se mnou komunikovala, informovala mě o všech probíhajících situacích, vždy se chovala naprosto profesionálně, vstřícně, lidsky a s pochopením. Nikdy jsem z ní neměla pocit \"úřednického makléře\", nikdy jsem neměla pocit, když jsem potřebovala nějakou informaci, že jí obtěžuji. Brala mě jako člověka, který potřebuje pomoc a přesně tak se i chovala. Velice si toho vážím. Ona svou práci opravdu vykonává srdcem.... Kromě zajištění prodeje bytu mi ještě pomohla s výběrem bytu na pronájem pro syna, a opět, hodnocení naprosto bez výhrad, jen ohromná spokojenost a chvála!!!! Pro příští klienty dávám doporučení, pokud budete chtít prodat, koupit či pronajmout nemovitost, obraťte se s důvěrou právě na p. Makovcovou. Nikdy nebudete zklamaní, budete pouze naprosto spokojení, věřte mi. "

Hodnocení: 10/10

"Paní Michaela Makovcová je nejschopnější realitní makléřka se kterou jsme se dosud setkali. V roce 2016 nám prodala ideální polovinu chalupy k naší velké spokojenosti. Byt v Praze 8 nám prodala v krátkém termínu a podle našich představ. Oceňujeme její vysoce profesionální přístup ohledně prodeje nemovitostí a její vstřícné a milé jednání. Pro nás je paní Makovcová jedničkou ve svém oboru. Manželé Jan Beneš a MUDr. Eva Benešová"

Hodnocení: 10/10

"perfektní profesionální služba"

Hodnocení: 10/10

"Paní Makovcová odvedla velmi kvalitní práci ohledně prodeje 1/2 roubenky v Jindřichově. Je jednoznačně nejlepší makléřkou s kterou jsme se dosud setkali. Nemovitostí jsme prodávali již několik, takže máme určité zkušenosti. Paní Makovcová je jednička."

Hodnocení: 10/10

"Výborná spolupráce, pohodová, usměvavá paní."

Hodnocení: 10/10

"S paní Makovcovou jsme byli spokojeni nebot vždy okamžitě reagovala na všechny naše dotazy a požadavky, Děkujeme a paní makléřku zdravíme."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 8/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Byl jsem velmi spokojen. Služeb makléřky jsem využil v souvislosti s prodejem nemovitosti. Zároveň jsem kupoval nemovitost jinou, kde figuroval makléř jiný, najatý prodávající stranou. Proto mám možnost porovnání. S paní Makovcovou byla velmi snadná a věcná domluva bez pocitu, že jsem tlačen do něčeho co pro mě není výhodné. Zajistila veškerý servis včetně odhadu pro zaplacení daně z převodu, dokonce nám zaslala vyplněný formulář pro daňové přiznání. Tuto makléřku mohu vřele doporučit. "

Hodnocení: 10/10