offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Pavel Trněný - RE/MAX Stars
Nemovitosti makléře

Pavel Trněný je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 08119678.

Pavel Trněný

RE/MAX Stars

Telefon:
+420 737 410 081
Adresa:
RE/MAX Stars
RE/MAX Stars, Karlovo náměstí 15/9
674 01 Třebíč, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Kdo jsem a co dělám

Dobrý den! Děkuji, že jste navštívili můj profil.

Realitní činnosti jsem se začal věnovat teprve nedávno, to ovšem neznamená, že nebudu vědět jak se o Vaši nemovitost postarat. Od profesionálního nafocení, možnosti využití 3D scanu či videoprohlídky a využití právního servisu.

Díky podpoře jedné z největších a nejlepších realitních kanceláří na trhu jsem schopný čerpat ze zkušeností svých kolegů, kteří se věnují realitním činnostem již 5-20 let.

Co ode mě můžete očekávat? Přijedu k Vám, prodiskutujeme spolu Vaše představy, pomůžu Vám udělat správný odhad ceny nemovitosti, profesionálně nafotím prostory a připravím lákavou nabídku, která přitáhne budoucí klienty. To ovšem není vše! Nebaví Vás, nebo si nevíte rady s papírováním? Vše připravíme a jediné co od Vás budu potřebovat je Váš podpis. Nájemní smlouva, kupní smlouva, přepis energií, atd. vše připravíme.

Kde působím

Žabovřesky.

Zde jsem bydlel již od svého dětství. Chodil jsem zde do školky a na základní školu. Ikdyž jsem se na rok odstěhoval jinam, stejně mě to táhne zpět, a proto jsem se přestěhoval zpět.


Jako malý jsem měl spoustu času si projít každou uličkou této městské části, a proto se nebojím říct, že ji znám velice dobře.


Díky mému kladnému vztahu k Žabinám jsem se rozhodl se primárně zaměřit na tuto oblast. To ovšem neznamená, že mě další městské části nezajímají. Právě naopak. Život je o poznávání a já také rád poznám různá zákoutí jiných městských částí, které jsem ještě nenavštívil.