Veronika Vágnerová

Specializace - jazyk

  • - Ruština

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
Tel. +420 777 609 600
E-mail veronika.vagnerova@re-max.cz
Web www.realityvagnerova.cz
Adresa RE/MAX Synergy
RE/MAX Synergy, Krupská 30/26
415 01 Teplice, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Paní Vágnerová mi velmi pomohla jak při koupi bytu, tak při jeho následném pronájmu. Vždy pracovala rychle, pečlivě s profesním i lidským přístupem. O každém kroku mě vždy informovala, trpělivě vysvětlovala a naše schůzky podřizovala mým časovým možnostem. Paní Vágnerovou mohu opravdu doporučit"

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 9/10

"Paní Vágnerová nám velmi pomohla s prodejem pozemku, který bychom sami zřejmě prodali za mnohem menší částku. Velmi si ceníme i pomoci při zjišťování informací i povolení na úřadech, což také urychlilo přípravu k prodeji a navíc naše schůzky se zásadně podřídili našim časovým možnostem. Velmi p.Vágnerovou doporučujeme !"

Hodnocení: 10/10

"S prací paní Veroniky Vágnerové jsem byla velice spokojena. Od počátečního home stagingu, tvoření smluv přes vyklízení sklepů až po konečný prodej bytu, vždy pracovala pečlivě, rychle, informovala nás o každé svém kroku, vysvětlovala, radila, pomáhala. Její služby hodnotím jako velice profesionální, lidské a hlavně účinné. Byt prodala velmi rychle, nezatěžovala nás zbytečnostmi, měla naši stoprocentní důvěru a tu nezklamala. Vřele ji doporučuji dál jako člověka na svém místě."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 777 609 600
E-mail veronika.vagnerova@re-max.cz
Web www.realityvagnerova.cz
Adresa RE/MAX Synergy
RE/MAX Synergy, Krupská 30/26
415 01 Teplice, Česká republika

Facebook        https://www.facebook.com/realityvagnerova/

Instagram        https://www.instagram.com/realityvagnerova/

YouTube          https://www.youtube.com/channel/UCzDLTIuj8hc-hncjYv_tuAA/

 

Prodej či nákup nemovitosti je zpravidla nejzásadnější obchod každého z nás, proto je vhodné ho svěřit profesionálovi. Možná se ptáte, proč zrovna mně?

V realitách se pohybuji již od roku 2013 a předtím jsem 10 let působila jako finanční a pojišťovací poradce. Díky této zkušenost mohu nabídnout zdárný průběh celého realitního obchodu, protože stránka financování nemovitosti je nesmírně důležitá. Práce se stala mou vášní a neustále se vzdělávám. Jako velmi aktivní sportovec vyznávám férové jednání a zaručuji maximum pro Vás – rychlost, spolehlivost, solidnost, kvalitní servis a maximální možnou cenu za prodej Vaší nemovitosti. Zkrátka nedovolím, aby Vás někdo doběhl!

Jelikož pracuji převážně na doporučení, spokojenost klienta je pro mne nejdůležitější.

Je to přesně to, co hledáte u Vašeho realitního makléře? Pak zavolejte mně, ráda se Vám představím. Se mnou budete mít pocit jistoty a důvěry. Těším se na naši spolupráci.

Veronika Vágnerová
Vaše realitní makléřka
777 609 600

Co pro Vás udělám:

- Poradenství při prodeji či nákupu nemovitosti včetně seznámení s celým procesem realitního obchodu.

- Finanční analýza nemovitosti – na základě zkušeností, cenových map a momentální situace na realitním trhu navrhnu reálnou tržní cenu, která urychlí celý proces.

- Marketing prodeje nemovitosti – home staging - příprava nemovitosti k prodeji a její profesionální prezentace. Účinnými nástroji a přes evidované poptávky nabídnu nemovitost co nejširší skupině potencionálních kupujících.

- Kvalifikovaná prohlídka - pouze s bonitními klienty, kteří skutečně hledají takový typ nemovitosti.

- Plný právní servis – veškerá smluvní dokumentace od právníka včetně advokátní úschovy peněz.

- Finanční poradenství - při koupi nemovitosti doporučím kvalitního finančního poradce, který připraví nejvhodnější model financování.

- Neustálá komunikace, zajištění vypracování průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), komunikace s SVJ, družstvem či správcem nemovitosti, vyklizení, úklid nebo vystěhování nemovitosti, předání nemovitosti a dokončení obchodu na základě plné moci včetně přepisu energií a uzavření smluv se všemi poskytovateli služeb, v případě potřeby i poprodejní servis.

- Žádné skryté platby – v ceně jsou i veškeré poplatky na katastru nemovitostí (kolky a výpisy z KN) a ověřování smluvní dokumentace.

- V případě koupě investiční nemovitosti zajistím následně i pronájem.

- Neprodáváte ani nekupujete? Nevadí, za doporučení nemovitosti k prodeji Vás finančně ohodnotím.

Výhody RE/MAX

Zázemí silné značky a jedničky na trhu v realitách dává prodávajícím i kupujícím záruku kvalitních služeb. Spolupráce na základě evidovaných poptávek téměř 1200 makléřů ze 120 realitních kanceláří v síti RE/MAX je zárukou rychlejšího nalezení zájemce. Makléři spolu nejen spolupracují, ale navzájem si předávají i své zkušenosti.