offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Dagmar Kleinová - RE/MAX Time
Nemovitosti makléře

Dagmar Kleinová

"Uprostřed každého problému se nachází příležitost"
RE/MAX Time

Telefon:
+420 775 556 691
Adresa:
RE/MAX Time
RE/MAX Time, Sokolovská 564/51
360 05 Karlovy Vary, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Po dvaceti letech práce jako účetní jsem se rozhodla pro změnu ve svém životě.

Uvědomuji si, že prodej či koupě nemovitosti je také takovou změnou v životě každého z nás. Proto k této práci přistupuji velmi zodpovědně. Ze své původní profese si přináším nejen znalosti z oblasti financí, ale důslednost, pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce a přináším komplexní řešení.

Jak pracuji? V teamu s manželem .....

- začneme společnou nezávaznou schůzkou. Seznámíme se s Vámi i s Vaší nemovitostí, vyslechneme si Vaše představy o vzájemné spolupráci. Opravdu se ptejte na vše, co Vás zajímá. Předcházíme tím nedorozumění. 

- vysvětlíme celý proces obchodu a ideální postup

- zpracujeme odhad tržní ceny nemovitosti a navrhneme marketingový plán

Rozhodnutí je na Vás a pokud nám dáte důvěru, pustíme se do práce.

Reference

"Paní Dagmar Kleinová je velmi milá, ochotná a profesionální. Vysvětlila mi vše co se týká smluv, které jsem podepisovala atd. Je vidět, že paní Kleinová své práci rozumí, pracuje skvěle a je velice lidská a příjemná. Určitě bych paní Kleinovou doporučila i ostatním, kteří chtějí prodat nebo koupit nemovitost. A svým přátelům ji už také doporučuji!!!"

Hodnocení: 10/10

"Rychlé, upřímné jednání, skvělá komunikace, vstřícnost, odpovědnost, dodržování termínů, perfektní spolupráce na vysoké úrovni. Doporučuji a moc děkujeme za profesionální práci. Jasná V."

Hodnocení: 10/10

"Paní Kleinovou a kolektiv bych doporučila z několik desítek důvodů. Jeden z hlavních důvodů je ten, že je lidská a dokáže vám poskytnout takové služby, které jsou nad rámec vašeho chápání. Přístup, se kterým k práci přistupuje je k nezaplacení. Poradí s každou věcí a hlavně najde nejlepší řešení. Kdyby to takhle chodilo všude tak je na Světě opravdu krásně."

Hodnocení: 10/10

"Plnohodnotný servis, který paní Kleinová poskytuje, je nevídaný. Měla by ho vyučovat. Lidský přístup, je neuvěřitelný. Jsem velmi ráda, že jsem paní Kleinovou měla štěstí potkat. Děkuji ještě jednou. Díky ní se člověk nemusí starat o nic a hlavně má jistotu, že se na ni můžete kdykoliv obrátit. Doporučuji a dávám 10* z 5*"

Hodnocení: 10/10

"S prací paní Kleinové jsem byla velice spokojena a doporučuji ji i dále. Poskytla mi odhad ceny nemovitosti, který se ukázal být poměrně reálný a odpovídající situaci na trhu. Informovala mě o každém dílčím kroku obchodu, o průběhu každé návštěvy zájemce, neboť jsem se z důvodu větší vzdálenosti bydliště od prodávané nemovitosti nemohla osobně účastnit. Pečlivě mi vysvětlila důvod znění některých ustanovení smlouvy o zprostředkování, ke kterým jsem měla připomínky. A v neposlední řadě mi vyšla vstříc i při vyklizení nemovitosti."

Hodnocení: 10/10

"skvělé služby, výborná komunikace, ochota"

Hodnocení: 10/10