MENU ZAVŘÍT
Hana Janků - RE/MAX VIP
Nemovitosti makléře

Hana Janků

RE/MAX VIP

Telefon:
+420 602 562 480
Adresa:
RE/MAX VIP
RE/MAX VIP, Černokostelecká 245
251 01 Říčany, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.8

Informace o makléři

Klient je pro mě vždy na prvním místě

Být součástí RE/MAX pro mě znamená být profesionál ve svém oboru díky vzdělávání, sdílení zkušeností a spoluprací napříč sítí.

Vaši nemovitost prodám za nejvyšší možnou cenu na trhu díky zkušenostem a zázemí společnosti, která mimo jiné umožňuje využívat databázi poptávek a hledat tak potencionální kupce pro vaši nemovitost. Zároveň mohu spolupracovat s profesionály napříč celou sítí a poskytovat tak kompletní servis na míru.

Reference

"Skvely servis a rychle prodana nemovitost, jsme maximalne spokojeni a pokud bychom kupovali nebo prodavali nemovitost v budoucnu, urcite oslovime pani Janku."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 9/10

"Velice milé a naprosto profesionální vystupování a přístup. Paní Janků byla vždy a v čas na smluvené schůzce a ve finální části prodeje sama zařídila veškerou přípravu dokumentace a zajištění podpisů. A to včetně bytového družstva atd. Vždy ochotně a samostatně konzultovala veškeré dotazy, nebo požadavky ze strany kupujícího a tím šetřila můj čas. S její službou jsem byl maximálně spokojen."

Hodnocení: 10/10

"Kvality služeb - obětavosti, vztřícnosti a seriozního jednání daleko překročily mé očekávání. S čistým svědomím mohu doporučit paní Janků každému. Během víkendu za mnou přijela se smlouvou s podnájemníkem do Benešova, kde mám chalupu, a to již druhý den po uveřejnění na internetu. S vybraným nájemníkem jsem též velmi spokojen. Zdeněk Dušek"

Hodnocení: 10/10